Jak být ve sportovním týmu vaší střední školy

Zkoušení sportovního týmu na střední škole se může na první pohled zdát zastrašující, ale nebojte se - zvládnete to! Stačí odhodlání. Pracujte na tom, abyste získali dostatek praxe a vylepšili svůj jídelníček, než půjdete na zkoušky. Než vyrazíte za tým, ujistěte se, že je to sport, který vás opravdu zajímá. Jakmile tým vytvoříte, strávíte jeho hraním spoustu času.součást badmintonové rakety

Část 1 ze 3: Cvičení vašeho sportu

 1. 1 Najděte si sport, který máte nejraději. Pokud si nejste jisti, jaký sport chcete hrát, vyzkoušejte několik! Hodina tělesné výchovy je obvykle skvělou příležitostí vyzkoušet si nové sporty. Můžete se také přihlásit do rekreačních lig v místních komunitních centrech, tělocvičnách mládeže nebo parcích.
  • Pokud k těmto organizacím nemáte přístup, můžete v okolí najít také další děti, které rády hrají většinu sportů, jako je basketbal, fotbal, baseball nebo kolečkový hokej. Nebojte se zeptat, zda můžete hrát. Téměř každý sport je lepší s více hráči!
 2. 2 Získejte správné vybavení. Začněte šetřit peníze, nebo se zeptejte rodičů, jestli vám pomohou získat správné vybavení pro váš sport. Můžete zkusit vyjednávat s rodiči. Pokud obdržíte příspěvek, navrhněte jej na rok vzdát výměnou za fotbalové vybavení. Nebo nabídněte dohodu: „Pokud mi koupíte fotbalové kopačky, udělám dvakrát práci, kterou už dělám dva měsíce.“
  • Místo nákupu nového vybavení se můžete podívat na pronájem, nebo se můžete zeptat své školy, zda si můžete jejich vybavení půjčit.
  • Udělejte si malý průzkum, co budete potřebovat. Pokud chcete hrát fotbal, budete potřebovat chrániče holení. Pokud chcete hrát hokej na kolečkových bruslích, budete potřebovat kolečkové brusle. Pokud chcete hrát fotbal, určitě si pořiďte správné ochranné pomůcky.
 3. 3 Cvičit, cvičit, cvičit. Svému sportu se budete chtít věnovat co nejvíce. Nikdo není přes noc dobrý. Vyhraďte si několik dní v týdnu čas na sport s ostatními, a pokud nemůžete najít nikoho, s kým byste si mohli hrát, můžete vždy cvičit sami.
  • Pokud nemáte s kým hrát, existuje spousta sportů, které můžete hrát sami. Pro basketbal můžete trénovat driblování a střelbu. Pro fotbal můžete cvičit driblování mezi kužely, kopání míče do zdi nebo žonglování. Pro hokej si můžete procvičit bruslení s hokejkou a tenisovým míčkem. I když jste to jen vy, je zábavné předstírat, že jste ve skutečném herním scénáři, takže použijte svou představivost!
 4. 4 Hodně cvičte. Zůstaňte aktivní, když se nevěnujete svému sportu, i když to znamená několikrát běhat po bloku. Nejen, že vám to pomůže se sportem, ale trenér uvidí, že jste ve formě a myslíte to se sportem vážně.
 5. 5 Jíst zdravě . Pokud se snažíte dostat do formy, je důležité dobře jíst. Bramborové lupínky omezte a na talíř naložte čerstvé ovoce a zeleninu. Odstraňte prázdné kalorie jako sušenky a nahraďte je svačinkami bohatými na živiny, jako je mrkev nebo plátky pomeranče.
  • Pijte hodně a hodně vody. Voda je pro vaše tělo jako palivo, když jste aktivní. Pokud nemáte dost, budete se cítit unavení a slabí.
 6. 6 Sledujte starší a lepší hráče. Sledujte hry, které váš tým na střední škole musí vidět, jak hrají. Čím více her budete sledovat, tím více o hře budete vědět. Klidně si s hráči promluvte a zeptejte se jich, jak se tento sport naučili. Rádi se vám budou chlubit a vy se možná naučíte pár triků. reklama

Část 2 ze 3: Objevuje se ve službě Tryouts

 1. 1 Připravte se den předem. V noci se dostatečně vyspěte, abyste měli energii podat co nejlepší výkon. Pokud máte domácí úkoly, které je třeba splnit, zkuste to dohnat, abyste si s tím nemuseli dělat starosti, zatímco se snažíte připravit na zkoušky.
 2. 2 Den dobře jíst a hydratovat. Budete chtít jíst libové jídlo bohaté na sacharidy, abyste měli energii zůstat aktivní. Budete také chtít pít spoustu vody po celý den. Přemýšlejte o tom, jako byste hromadili vodu, která bude použita, když budete běhat.
  • Nejezte těsně před zkouškami. Jezte pár hodin před vyzkoušením, abyste měli čas strávit jídlo. Vyhněte se mléčným výrobkům, jako je mléko nebo jakákoli tučná nebo smažená jídla, než budete aktivní.
 3. 3 Ukažte se včas. Ujistěte se, že se tam nedostanete pozdě, jinak si trenér bude myslet, že vám na týmu vlastně nezáleží. Pokud se tam dostanete dostatečně brzy, můžete mít také příležitost setkat se s trenérem, což jim zvýší pravděpodobnost, že si vás zapamatují a budou se vám líbit.
 4. 4 Představte se trenérovi. Je důležité udělat dobrý první dojem a nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je představit se, aby věděli, kdo jste: „Ahoj, jsem Elizabeth. Rád vás poznávám. Hraji dopředu. Jsem nadšený, že jsem v týmu! '
  • Trenér nejen rozhodne, kdo se do týmu dostane, ale jakmile jste v týmu, bude důležité s nimi udržovat dobré vztahy.
 5. 5 Noste správné vybavení nebo oblečení. Noste správné oblečení, abyste mohli podávat dobré výkony a také, abyste nevyčnívali. Pokud vás trenér vyzve, abyste si přinesli bílou košili a vy si oblékli červenou, budete vypadat nemístně!
 6. 6 Přineste hodně vody. Pamatujte, že zkoušky budou cvičením. K udržení hydratace budete potřebovat hodně vody. Přineste velkou láhev s vodou. reklama

Část 3 ze 3: Dát to všechno

 1. 1 Staňte se týmovým hráčem. Pokud je váš sport týmovým sportem, udělejte to, co je pro tým nejlepší, ne sebe. Někdy to znamená podání míče místo jeho držení, nebo střelbu. I když chcete ukázat své dovednosti, být koučem pro kouče pouze ukáže trenérovi, že nejste dobrý v týmu!
 2. 2 Buďte uctiví. Pokud někoho omylem srazíte, pomozte mu couvat. Pamatujte, že snad budou v blízké budoucnosti ve vašem týmu. A i když oba tým nevytvoříte, možná budete moci najít přátele, kteří s vámi sdílejí zájem.
 3. 3 Bavte se. Pamatujte, že sport jsou jen hry a hry mají být zábavné. Čím více zábavy si ve sportu užijete, tím lepší budete podávat výkony a tím lepší dojem na trenéra uděláte. Pokud uděláte chybu, je to v pořádku - jen hrajte dál!
 4. 4 Doufám v to nejlepší. Poté, co si to vyzkoušíte, musíte jen počkat a doufat, že tým vytvoříte. Pokud to zvládnete, skvělé! Slavit! Pokud se nedostanete do týmu, nebojte se - nejste jediní. Někdy mohou být zkoušky opravdu konkurenceschopné a důležité je, že jste to zkusili, i když to nevyšlo.
  • Mějte na paměti, že každý má různé úrovně dovedností. Sport, který jste si vybrali, pro vás nemusí být nejvhodnější, nebo pro vás v dané době nemusí být nejvhodnější. Vždy to můžete zkusit příští rok nebo na střední škole.
 5. 5 Pokračujte ve sportu, pokud vás to baví. To, že jste nevybudovali školní tým, neznamená, že nemůžete sportovat dál. Najděte si komunitní ligu nebo skupinu přátel, kteří rádi hrají, a můžete se bavit dál, aniž byste museli být v konkurenceschopnějším týmu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Dělej svou školní práci. Pokud vytvoříte tým a nebudete dělat svou školní práci, můžete být z týmu vyhozeni.
 • Buďte pro to zapálení. Sport může být zábava a skvělý způsob, jak poznat nové lidi.
 • Pít hodně vody. Pokud je horko, pijte ještě více, než si myslíte, že potřebujete!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nevynechávejte cvičení. Praxe je jediný způsob, jak se zlepšit.
 • Pokud to nestihnete, hlavu vzhůru. Vždy existuje další ročník nebo střední škola. Nenechte trenéra myslet si, že si budete stěžovat nebo naříkat, když nemůžete hrát.
reklama

Populární Problémy

Celkový výběr č. 1 přebírá obhájce titulu, protože Timberwolves se v neděli setkávají s Lakers. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Reilly Opelka hovoří o poctě hrát Laver Cup v kontextu asociace Rogera Federera s touto událostí. Opelka také lyricky voskuje o mentální síle Švýcarů.Jak vyrobit Mofongo. Mofongo (vyslovováno moh-FON-goh) je velmi typické karibské jídlo, jehož hlavní složkou jsou zelené, tvrdé a nezralé banány. Plaintains jsou velcí bratranci menších banánů. Například v Německu jsou ...

Jak zvednout zadek. Tónování hýždí vyžaduje cvičení na spalování tuků a silový trénink. Mnoho pohybů používaných ve třídách barre a kardio spalování využívá vlastní tělesnou hmotnost ke spalování tuků a vytvarování hýždí ....Tento wikiHow vás naučí procházet a sledovat Netflix z jakékoli země, kterou chcete, pomocí systému Android. Knihovna Netflixu se mění v každé zemi a k ​​maskování vaší IP adresy můžete použít aplikaci VPN třetí strany, abyste viděli různé ...