Nejlepší sázka na US Open: Sloane Stephens vs. Beatriz Haddad Maia

Bývalá šampionka US Open vypadala v posledních měsících mnohem ostřeji, ale vytáhnout Haddad Maia v prvním kole je brutální.Pro svůj první výběr na US Open 2023 jdu proti Američanovi. Jsem velkým fanouškem Sloane Stephensové a stále si myslím, že ve 30leté hráčce zbývá dobrý tenis. Měla problémy dožít se titulu z US Open 2017 a v posledních letech to bylo ošklivé. Od začátku roku 2023 však udělala několik vylepšení, a proto tolik lidí věří v její účast na této události. Ale myslím si, že s Beatriz Haddad Maia měla těžký los.Tito dva se v minulosti potkali pouze jednou, před čtyřmi lety v Acapulcu, kde Haddad Maia vyhrál nad Stephensem 6-3, 6-3. Překvapilo by mě, kdyby se Brazilec nedokázal posunout na 2:0 proti Stephensové, která stále může dělat nevynucené chyby. Jistě, její elitní atletika jí dává schopnost hrát skvělou obranu, ale to by jí v tomto zápase nemuselo dělat moc dobře. Haddad Maia je cihlová zeď podél základní čáry, takže jejím hlavním cílem bude dát míčky do hry a vynutit si chyby od Stephensové. A nakonec si myslím, že Američan, který je náchylný k přestřelování, jich udělá příliš mnoho. Mnoho lidí věří, že Sloane Stephensová míří do Open, ale ona'll be supremely tested right away.

Mnoho lidí věří v to, že Sloane Stephensová zamíří do Open, ale hned bude svrchovaně testována.Je také těžké ignorovat skutečnost, že Haddad Maia má v roce 2023 72,1% procento držení. To je mnohem více než Stephensových 64,2% a myslím si, že rozdíl v podání by mohl tento zápas posunout směrem k Haddadu Maii. Stephensová prostě nebude mít mnoho otevření, pokud se nebude pohodlně držet, i když je velmi dobrá returner.Další věc, která stojí za zmínku, je, že Stephensová právě prohrála 6-1, 6-3 se Sarou Sorribes Tormo v Clevelandu. To není skvělé znamení pro Američana mířícího do tohoto zápasu, protože mezi Sorribes Tormo a Haddad Maia jsou určité podobnosti. Brazilec hraje rozhodně o něco víc ofenzivě než Španěl, ale oba hráči pilně soupeří o každý jednotlivý bod. To si vybírá svou daň na soupeřích a já si nakonec myslím, že Stephensová pod tlakem v tomto střetnutí v prvním kole zvadne.

Výběr: Haddad Maia vyhraje (-130)Populární Problémy

Komplexní průvodce, jak v roce 2019 sledovat online nájezdníky bez kabelu, ať už jste v Oaklandu nebo na jiném trhu.Předposlední turnaj Masters roku je za námi a Djokovič, Federer a Murray jsou připraveni hrát.

Jak seznámit své děti s matematickými hrami. V závislosti na přirozeném sklonu vašeho dítěte může být matematika buď hračkou, nebo úplným trapasem. Pokud vaše dítě v předmětu bojuje nebo ho prostě nezajímá, může být obtížné získat ...

Zde je návod, jak sledovat online přenos 76ers vs Raptors Game 7 online bez kabelu.

To určitě slibuje blízké setkání. Ale ten, kdo prokáže lepší temperament a menší nervy, nakonec zvítězí.