Přímý přenos Jones vs Santos: Jak se dívat na UFC 239 online

Přímý přenos Jones vs Santos

Getty

UFC 239 PPV můžete koupit právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.
Jon Jones se v sobotu pokusí obhájit titul v těžké váze UFC proti Thiagu Santosovi v hlavní události UFC 239 v T-Mobile Arena v ráji v Nevadě.Hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET, hlavní událost Jones vs Santos bude pravděpodobně kolem 23:45 hod. ET, a můžete sledovat živý přenos všech zápasů PPV výhradně prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 239 PPV a sledovat živý přenos bojů online:


Jak objednat UFC 239 PPV

K nákupu UFC 239 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 239 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravy UFC 239 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

levoruká tenisová raketa

Pokud již máte ESPN+ : UFC 239 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, cena může uvádět 79,98 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se přihlásíte ke svému účtu a cena se poté změní na 59,99 $.technika tenisového volejbalu

Kde sledovat živý přenos UFC 239

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete hlavní kartu UFC 239 sledovat online

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled Jones vs Santos

Jones je opět na vrcholu lehké těžké divize UFC.

Jednatřicetiletý New Yorker původně převzal titul od Maurício Rua v UFC 128 v březnu 2011. Obhájil pás divizního rekordu osmkrát, než byl svlečen za porušení kodexu chování propagační akce ve vztahu k hit-and -běh.

V každém ze svých dalších dvou zápasů tvrdil, že titul bude odebrán pouze kvůli pozitivnímu testování zakázaných látek.

Poté v prosinci udeřil Alexandra Gustafssona na UFC 232, aby znovu získal lehký těžký opasek, a poté bránil Anthony Smithovi jednomyslným rozhodnutím v březnu na UFC 235.

Jones nebyl nikdy vyřazen - jedinou ztrátou jeho kariéry byla diskvalifikace za nelegální lokty dolů proti Mattu Hamillovi ve finále desáté sezóny hry The Ultimate Fighter. Santos (21-6, 13-5) má za svou kariéru 15 knockoutů.

Nezajímá mě příliš jeho moc, řekl Jones tento týden MMA feťák . Myslím, že bys mě mohl srazit, kdybych dal ruce za záda a nechal tě praštit mě do obličeje! Myslím, že každý muž a žena v tomto publiku je dostatečně silný, aby mě vyrazil, kdybych je nechal praštit přímo do brady.

Dodal: Každý bojovník UFC, se kterým jsem kdy bojoval, měl sílu mě vyřadit. Jde o to, být dostatečně zručný, abyste si s tím úderem poradili. Doposud nebyl nikdo natolik zručný, aby dokázal tento úder udeřit, a nemyslím si, že se v sobotu večer něco změní.

Pětatřicetiletý Santos vyhrál čtyři v řadě a osm z jeho posledních devíti, přičemž během toho vzal tři výkony nočních bonusů a dvojici soubojů nočních bonusů.

jak hrát tenis jako profesionál

Pro Brazilce je to první střela titulu.

Je plný překvapení, stejně jako já, řekl Santos Krvavý loket . Nemyslím si tedy, že je třeba se obávat jedné konkrétní věci. Potřebuji se znepokojovat obecněji, je velmi rozvážný, typ svého druhu. Zažiju to, najdu ten správný okamžik k útoku, vyhnu se jeho útokům a najdu si ten správný čas, abych se vrhl. Jako sniper. Jsem výbušný chlap, nerad plýtvám výstřely.

A dodal: Vím, jaký je můj potenciál, vím, co mohu udělat. Bez ohledu na pochybnosti. Kdybych mě neznal, vsadil bych se na něj také, je to určitě oblíbenec. Díky své historii je velkým bojovníkem.


Populární Problémy

Zatímco Auger-Aliassime teprve získá svůj první titul, Jannik Sinner & Seyboth Wild získali své první tituly ATP v roce 2020. V seznamu figurují také Carlos Alcaraz, Lorenzo Musetti a Sebastian Korda.

Federer se uchází o zisk svého 10. titulu Halle, zatímco Tsonga se po dlouhé době snaží zaregistrovat velkou výhru.

Jak vyrobit mouku Lefse. Lefse je obvyklý norský plochý chléb. Tři druhy se vyvinuly z různých geografických oblastí a různých způsobů použití chleba. Tento recept je na tenký dezert Lefse s názvem Tynnlefse. Další dva lefse ...

Jak odstranit zápach z kožených bot. Kožené boty jsou stylové a pohodlné, ale časem mohou páchnout. Naštěstí je odstranění zápachu z kožených bot opravdu jednoduché a máte na výběr z několika možností. Vy...

Tiger Woods, Patrick Reed, Jon Rahm, Rickie Fowler a další zvučná jména jsou ve hře o Hero World Challenge 2019. Zde je návod, jak to sledovat online.