Přímý přenos Thunder vs Lakers: Jak se dívat online bez kabelu

Foto Harry How/Getty Images Útočník Los Angeles Lakers LeBron JamesLeBron James, Anthony Davis a Los Angeles Lakers vyhráli 11 z posledních 12 zápasů a v úterý večer se chystají hostit Chris Paula a Oklahoma City Thunder.

dobrá raketa na stolní tenis

Utkání začíná ve 22:30. ET a bude vysílán na NBA TV (na národní úrovni), Fox Sports Oklahoma (lokálně na trhu Thunder) a Spectrum SportsNet (lokálně na trhu Lakers). Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Všechny trhy: FuboTV

NBA TV a Fox Sports Oklahoma (místní trhy) patří mezi Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. Spectrum SportsNet není zahrnut, ale hra bude také v televizi NBA na trzích Lakers.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Thunder vs Lakers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Všechny trhy: Sling TV

NBA TV je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue. Fox Sports Oklahoma a Spectrum SportsNet nejsou zahrnuty, ale hra bude také v televizi NBA na trzích Thunder a Lakers.

Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Thunder vs Lakers naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Thunder Markets: Hulu s živou televizí

Fox Sports Oklahoma (místní) je součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání. NBA TV a Spectrum SportsNet nejsou součástí Hulu, takže je to pouze možnost pro ty, kteří jsou na trzích Thunder.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Thunder vs Lakers na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Thunder vs Lakers

LeBron James hraje jako muž posedlý startem této sezóny NBA a Los Angeles Lakers jej následují.

James vstupuje do úterního nočního zápasu proti Oklahoma City Thunder, který absolvoval sérii pěti po sobě jdoucích double-doublů, včetně nedělního úsilí, které mu přineslo 33 bodů a 12 asistencí při výhře 122-101 nad Atlanta Hawks.

Byl na mimořádně vysoké úrovni a dominoval, řekl o Jamesovi hlavní trenér Lakers Frank Vogel. Jeho úsilí o obranný konec se skutečně rozšířilo po celé skupině a skupina se skutečně stala dominantní na obranném konci parketu.

Viděli jsme to v první čtvrtině tím, jak jsme od začátku kontrolovali hru. Ofenzivně, střílení, jeho rozhodování, nulové obraty, 12 asistencí, myslím si děláte srandu?

Lakers, kteří vyhráli 11 z posledních 12 zápasů, se vydali na zuřivý start proti Hawks a vybudovali si 25bodový náskok 3:17 na hraní v první čtvrtině. Nejlepší tým Západní konference nasbíral v prvním poločase 69 bodů a do přestávky si udržel 28bodový náskok.

Kyle Kuzma přidal 17 bodů a Anthony Davis, který se potýká s bolavým ramenem, zaznamenal 14 bodů a zablokoval pět střel ve vítězství.

Mezitím bude Thunder hrát druhou ze série back-to-back ve Staples Center, což je čerstvě srdcervoucí porážka v rukou Los Angeles Clippers v pondělí 90-88.

Clippers zničil návrat strážce Chrisa Paula do LA Chrisa Paula, když Paul George trefil 25 sekund zbývajícího ukazatele, což přimělo Los Angeles k vítězství.

tenisová sada pravidel tiebreaku

Paul, který vytvořil šest týmů NBA All-Star, když hrál s Clippers po dobu šesti sezón, získal v pondělí 22 bodů za prohru.

34letý Paul byl vyměněn z Houston Rockets, spolu se čtyřmi drafty v prvním kole, do Thunder v offseason pro Russell Westbrook.

Paul se sešel se dvěma svými bývalými spoluhráči Clippers v Oklahoma City, když Danilo Gallinari a Shai Gilgeous-Alexander přišli jako součást offseasonové dohody Paul George.

Gallinari si v pondělí připsalo proti svému bývalému týmu 14 bodů a Gilgeous-Alexander přidal 11 bodů.

Clippers a Thunder se tento týden dobře seznámí, protože oba týmy se utkají dvakrát během čtyř dnů, přičemž druhý zápas vzácné série doma a doma je na programu v pátek v Oklahoma City.

POSLEDNÍ SCHŮZE:
Thunder porazil Lakers 119-103 v Oklahoma City 2. dubna 2019.

ODDS:
Lakers -11
Celkový počet bodů nad/pod: 210,5


Populární Problémy

Marvel's Cloak and Dagger je zpět pro sezónu 2. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelového přihlášení.

Jako Američan cestující v cizí zemi, poslední věc, kterou chcete udělat, je vyniknout jako bolavý palec. Nejen, že budete mít větší šanci dostat se do turistických pastí, ale budete také jasnějším cílem pro získání ...

Warriors se dnes setkají s Hromem na nedělním basketbalu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online bez kabelu na všech trzích.

Mirza mohla připravit velký čtvrtfinálový střet.