Přímý přenos Tijuana vs Pumas: Jak se dívat v USA

Hodinky Tijuana vs Pumas UNAM

Getty Erik Lira z Pumas UNAM

Tijuana bude v pátek hostit Pumas UNAM v zápase Liga MX na Estadio Caliente.

Ve Spojených státech bude zápas (22:00 ET) vysílán na Fox Sports 2 (anglické vysílání) a Fox Deportes (španělské vysílání). Pokud ale nemáte kabel nebo tyto kanály nemáte, můžete v USA bezplatně sledovat živý přenos Tijuana vs Pumas online takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos z Fox Sports 2 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, zatímco Fox Deportes je k dispozici buď v balíčku Latino nebo v doplňku International Sports Plus. Kterýkoli z těchto balíčků může být zahrnut zdarma do vaší sedmidenní zkušební verze přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Tijuana vs Pumas můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když to tak není. zaznamenat to.


Sling TV

Živý přenos Fox Sports 2 a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba s Fox Sports 2, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Tijuana vs Pumas sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z Fox Sports 2 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Tijuana vs Pumas můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox Sports 2 a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Tijuana vs Pumas sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Tijuana vs Pumas

Pumas UNAM hrál naposledy 13. prosince, kdy podlehl Leónu 2: 0. Pumas má v posledních pěti zápasech dvě prohry, dvě remízy a pouze jednu výhru a tým je připraven napravit loď, počínaje Tijuanou.

Nejsme poraženi, nevíme, co to je, řekl 20letý záložník Pumase Erik Lira po posledních zápasech týmu, v překladu ESPN . Soustředíme se na vítězství a to je to, co uděláme, chceme vymazat [ztracený] obraz a chceme to udělat pro lidi zvenčí, pro naše rodiny a blízké.

Manažer UNAM Andres Lillini je přesto hrdý na úsilí svého týmu, protože po většinu sezóny probíhalo dobře. Jsem hrdý, protože hráči dali do poslední chvíle všechno a věřili si. Nastavili jsme laťku velmi vysoko. Tito hráči dovedli klub do finále a nyní budeme muset tuto úroveň udržet, řekl Lillini.

můžete hrát raketbal sám?

Tijuana naopak prožívala zdánlivě nekonečné kolo, v posledních devíti zápasech zaznamenala pouze jednu výhru, pět proher a tři remízy. Klub naposledy vyhrál 30. září, ale má několik zajímavých mladých hráčů, se kterými může pracovat, včetně útočníka Maura Manotase, který přišel koncem loňského roku poté, co byl prodán Tijuaně z Houston Dynamo.

Mauro přišel do Dynama jako teenager a odchází, když za klub nastřílel přes šedesát gólů. Byl klíčovým přispěvatelem v důležitých okamžicích a během svého působení v Houstonu pomohl vést klub k mistrovství. Bylo pro mě odměnou vidět ho v průběhu let vyvíjet a růst, generální manažer Dynama Matt Jordan uvedl v prohlášení klubu , a dodává: Mauro půjde dolů jako jeden z nejlepších hráčů v historii našeho klubu a přejeme jemu a jeho rodině, ať se jim v tomto dalším kroku s Club Tijuana daří.

Bude to druhý zápas nové sezóny Liga MX, takže oba týmy budou mít příležitost začít znovu. Pokud jde o zranění, Víctor Andrés Guzmán má pochybnosti o Tijuaně, zatímco Johan Vásquez pochybuje o Pumasovi a Marco Antonio García Robledo je naplánován na návrat v polovině ledna.


Populární Problémy

Marketa Vondrousová nastoupí proti Lauře Siegemundové ve svém prvním zápase na Western & Southern Open 2020. Současná forma favorizuje Siegemundu a nebude překvapením, když dvaatřicetiletý hráč porazí desáté nasazené.

Posledních 10 epizod 'Vikingů' bude k dispozici exkluzivně na Amazon Prime. Zde je návod, jak se dívat.

Zde je návod, jak sledovat druhý ročník Dog Bowl Animal Planet online, pokud nemáte kabel.

Rotvajler je velký, mohutně stavěný pes, který má genetickou tendenci vyvíjet dysplazii kyčle. Termín dysplazie znamená „abnormální růst“ a je nejčastěji spojen s abnormálními kyčlemi a loketními klouby. http: //www.vcahospitals.com ...