Přímý přenos Titans vs Panthers: Jak se dívat online bez kabelu

Plat Ryana Tannehilla

Getty Obránce Titans Ryan Tannehill má v roce 2020 výrazně zvýšit.Carolina Panthers potřebují minulý týden vyhrát, ale hostující Tennessee Titans bude těžkou zkouškou v neděli na stadionu Bank of America.Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Titans vs Panthers na počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat CBS hry s nákupem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.Sledujte Gruzie vs Alabama online zdarma

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Titans vs Panthers na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-AccessStejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS s nákupem na trhu. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a pak můžete sledovat živý přenos Titans vs Panthers na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

jak tenis boduje

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Titans vs Panthers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Titans vs Panthers Preview

Panthers jsou v období obratu poté, co byli vyhlazeni 49ers 51-13 ve hře, která nikdy nebyla blízko. Ale za stavu 4: 3 je stále velká šance, že Carolina může soutěžit o místo v play-off, pokud se věci nebudou vymknout kontrole.

V loňském roce Panthers prohráli s Steelers 51-13, což odstartovalo sérii sedmi proher. Tentokrát tým chce tu těžkou ztrátu za sebou a přejít k Titánům.

Je to úplně nová sezóna a úplně jiná šatna, řekl quarterback Panthers Kyle Allen. Ano, hry jsou podobné, ale jsou to různí lidé. Na minulý rok se nemusíme ohlížet. Letos se toho prostě musíme držet. Musíme se z této hry poučit a nenechat tuto hru, aby nás uklouzla na sérii porážek.

Jednou z výhod prohry se San Francisco - jedním z pouhých dvou neporažených týmů v NFL - bylo to, že přineslo mnoho bodů zlepšení. Panteři vědí, že mohou být lepší.

Na našich setkáních je spousta věcí, o kterých jsme ze hry mluvili, řekl Rivera. Na kazetě bylo ukázáno mnoho příkladů, některé věci musíme opravit. A posunuli jsme se dál. Od té chvíle se pozornost soustředila na Tennessee.

Franšízový rozehrávač Cam Newton se stále zotavuje ze zranění nohy, což znamená, že Allen si připíše pátý start. Newton se tento týden sešel se specialistou, protože zranění se nehojí, jak očekával

Jde nahoru a pravděpodobně uvidí jednoho z nejlepších lékařů pro nohy a cokoli od lékaře dostaneme, myslím si, že to pravděpodobně bude mít skutečně vliv na rozhodnutí, která budou probíhat, řekl hlavní trenér Panthers Ron Rivera. Ale do té doby, jak jsem řekl, by to byla čistá spekulace.

Titáni vyhráli své poslední dva zápasy s Ryanem Tannehillem ve středu poté, co se postavili bývalému celkovému výběru Marcuse Marioty. Bývalý Dolphins QB vedl při každém svém startu touchdown, který zvítězil ve čtvrtém čtvrtletí.

Byl osmiletým startérem v NFL a má spoustu zkušeností, řekl trenér Titans QB Pat O’Hara o Tannehillu. Je velmi rozhodný s míčem a dává hodně práce, aby poznal herní plán.

Zatímco jsou Titáni v suterénu AFC South, jsou stále v dosahu divize. Colti vedou divizi za stavu 5-2.

velikosti rukojeti tenisových raket

Kluci popravují. Jsem hrdý na lidi a způsob, jakým bojují, řekl Tannehill.

Carolina je 3,5-bodovým favoritem této hry, s celkovým nastavením 42,5 bodu.


Populární Problémy

Australan předvádí show s další starožitností, když se krotce uklání z BNP Paribas Open.

Pohled na podobnosti v kariéře Rogera Federera a Sereny Williamsové.

Zde je návod, jak sledovat finále sezóny 3 Yellowstone online.

Jak si vyrobit DIY kancelářské zbraně. Jste uprostřed kancelářské války? Nebo je vám špatně z toho, že si s vámi pohrávají přátelé vašich velkých bratrů? Pokud ano, připravte se chránit sebe pomocí mini zbraní. Budete potřebovat.

Chris Evert byl nedávno požádán, aby vybral výraznější úspěch mezi tím, že Rafael Nadal překonal historický grandslamový rekord Rogera Federera, a Novak Djokovic, který na e zaznamenal několikanásobné vítězství titulu

Jak se připravit na přijímací zkoušky. Přijímací zkoušky jsou nezbytným krokem ve vzdělávacích systémech po celém světě. Školy všech úrovní používají přijímací zkoušky k určení, zda jsou studenti způsobilí pro přijetí do kurzu, ...