5 nejlepších zápasů ve finále ATP World Tour Finals

Finále Barclays ATP World Tour 2014 - sedmý den

Finále Barclays ATP World Tour 2014 - sedmý den

Finále světového turné Nitto ATP by mělo začít za pár dní v londýnské O2 Areně. The World Tour Finals, turnaj, který se koná na konci tenisové sezóny, je bojem o prvenství mezi 8 nejlepšími hráči světa.

Letos došlo k dvěma výběrům z turnaje v podobě Juana Martina Del Potra a Rafaela Nadala, oba odstoupili kvůli zranění. Na jejich místě se prestižního turnaje zúčastní Japonec Kei Nishikori a USA John Isner.

Losování proběhlo před pár dny a 8 hráčů bylo rozděleno do dvou skupin - skupina Guga Kuerten a skupina Lleyton Hewitt.

Za ta léta se ve finále The Tour odehrálo několik zápasů. Kvalita zápasů mezi 8 nejlepšími hráči světa nemá obdoby.

V tomto článku se podíváme na 5 nejlepších zápasů finále ATP World Tour Finals za poslední roky.

#5 Roger Federer vs Stan Wawrinka, 2014

V celošvýcarském střetnutí v semifinálové fázi turnaje v roce 2014 Roger Federer zachránil 4 mečboly a hranou svého krajana v napínavém střetnutí v O2.

Wawrinka zahájil zápas na přední noze, přičemž první set vzal celkem pohodlně. Druhý set byl přísnější záležitostí, nakonec měl Federer navrch. Wawrinka měl 3 mečboly při podání na 5: 4 ve třetím, ale špatná čistá hra ho stála tyto body.

I v tie-breaku měl mečbol, ale odmítlo ho dobré podání Federera. Federer nakonec proměnil svůj první mečbol, aby se kvalifikoval do finále. Bohužel musel kvůli zranění vytáhnout z finále proti Novakovi Djokovicovi.

Výsledek: Federer d. Wawrinka 4-6 7-5 7-6Populární Problémy

Jimmy Kimmel pořádá speciální akci na památku vydání seriálu Star Wars: The Rise of Skywalker. Zjistěte, jak se na to dívat.

Pokud jste na trhu zahlédli rozkošnou patty na pánvi, vezměte si tašku a začněte vařit! Patty pan squash jsou malé a jemné chuti jako cuketa nebo letní squash. Zkuste rozpůlenou dýni opéct v troubě s olivovým olejem a bylinkami nebo naplňte ...

Miska se stala synonymem pro Wimbledon, ale jak to začalo?

Kdo z těchto 5 bývalých hráčů je ideální pro problémového Nicka Kyrgiose?

Jak léčit artritidu kyčle. Pokud máte artritidu v kyčli, víte, jak to může být nepříjemné. Může omezit vaše aktivity a udržet vás v neustálé bolesti, což je důvod, proč je jednou z hlavních léčby artritidy kyčle bolest a nemoc ...

Ačkoli oba týmy začínají nejistě, UNLV vs Kansas State nabízí v sobotu zajímavé nekonferenční basketbalové utkání. Zde je návod, jak hru sledovat.