Australian Open 2020: Roger Federer vs Filip Krajinovic, náhled a předpověď

Australian Open 2020 - 1. denPokus Rogera Federera vyhrát rekordní sedmý Australian Open začal tím nejlepším možným způsobem, když zaznamenal pohodlné vítězství ve dvou setech nad Američanem Stevem Johnsonem.

Johnson, světová jednička 75, by později na pozápasové tiskové konferenci brutálně zhodnotil Federerův výkon při prohře 6-3 6-2 6-2 a přiznal švýcarskou hvězdu '' udusenou '' kurt a vše body byly diktovány jeho podmínkám.Američan není žádný lajk, zejména jako soupeř v prvním kole, a po zisku titulu Challengera v Bendigo minulý týden se očekávalo, že vytlačí Federera mimo jeho komfortní zónu.

držáky na tenisové rakety

Legendární Švýcaři nehráli žádnou úvodní akci na Australian Open, ale v raných fázích nejevili žádné známky těžkopádnosti nebo rezavosti. Celkem vypálil 11 es a získal 82% bodů prvního podání.Další Federerův test bude proti protiprokluzu Filipa Krajinoviče. Srbská cesta do druhého kola vypadala jako pouhý průvod poté, co se ujal vedení dvou setů proti francouzskému kvalifikantovi Quentinu Halysovi. Dostal se však do potíží a nechal svého protivníka zpět do soutěže. Krajinovic si však v závěrečné sadě vysloužil zásadní brejk, který potvrdil jeho postup.

Sedmadvacetiletý hráč nyní Federerovi bez řádného odpočinku narazí na ruce. Jeho zápas prvního kola se měl hrát v pondělí, ale sezónní deště odložily většinu zápasů na venkovních kurtech na úterý. Necelých 24 hodin před zápasem druhého kola bude mít Krajinovič málo času na dobití sil.


Hlava na hlavě

Toto bude čtvrté setkání v kariéře mezi Federerem a Krajinovičem. Dvacetinásobný grandslamový vítěz vyhrál předchozí tři zápasy, včetně jejich nejnovějšího boje na Miami Masters v roce 2019.hrací bod tenis

Kde se dívat

Asie a Tichomoří, Centra Asie a Oceánie: Sony Six, ESPN, Fox Sports, FBC TV, NHK.

Střední východ a Afrika: Bein Sports, SuperSport

Evropa: Eurosport

Severní Amerika: ESPN, TSN a Tennis Channel


Rozpis Australian Open 2020

Zápas je na programu ve středu, ne dříve než ve 20:30 místního času (10:30 BST)


Předpověď zápasu

Federer vypadal v nejvyšší formě ve svém prvním soutěžním zápase po téměř dvou měsících. Krajinovic naopak prošel maratónským pětimetrem a nyní se bude muset zotavit za méně než 24 hodin. Očekávejte, že se Federer dostane do třetího kola.

Roger Federer vyhraje ve dvou setech

cvičení, kterým je třeba se vyhnout s tenisovým loktem

Populární Problémy

Nejvyššími tenisty jsou Ivo Karlović a Reilly Opelka, ale v seznamu je několik známých jmen. Optimální výška profesionálních tenistů je mezi 185 cm a 190 cm.

Stručná analýza turné ATP v roce 2017, kterému dominovali Nadal a Federer.

Jak uvázat kotník. Ať už máte jakýkoli druh kotníku, jeho uvázání je rychlý a snadný proces. Pokud chcete uzel, který lze snadno upravit, rozhodněte se pro posuvný uzel. To je obzvláště dobrá volba, pokud chcete mít možnost ...

Fanoušci jsou připraveni na vysokooktanový zápas, protože Roger Federer nastoupí v semifinále Australian Open na úhlavního rivala Novaka Djokoviče.

Boty Converse mají tendenci zachytávat nečistoty a oděrky, ale také se snadno čistí. Ručně vedené bodové dodávky vás zbaví většiny povrchových nečistot a skvrn. Pokud vaše boty potřebují hluboké čištění, můžete je vyprat v pračce ....