Australian Open 2020: Roger Federer vs Filip Krajinovic, náhled a předpověď

Australian Open 2020 - 1. den

Australian Open 2020 - 1. den

Pokus Rogera Federera vyhrát rekordní sedmý Australian Open začal tím nejlepším možným způsobem, když zaznamenal pohodlné vítězství ve dvou setech nad Američanem Stevem Johnsonem.

Johnson, světová jednička 75, by později na pozápasové tiskové konferenci brutálně zhodnotil Federerův výkon při prohře 6-3 6-2 6-2 a přiznal švýcarskou hvězdu '' udusenou '' kurt a vše body byly diktovány jeho podmínkám.

Američan není žádný lajk, zejména jako soupeř v prvním kole, a po zisku titulu Challengera v Bendigo minulý týden se očekávalo, že vytlačí Federera mimo jeho komfortní zónu.

tenisová raketa pro 5 let

Legendární Švýcaři nehráli žádnou úvodní akci na Australian Open, ale v raných fázích nejevili žádné známky těžkopádnosti nebo rezavosti. Celkem vypálil 11 es a získal 82% bodů prvního podání.

Další Federerův test bude proti protiprokluzu Filipa Krajinoviče. Srbská cesta do druhého kola vypadala jako pouhý průvod poté, co se ujal vedení dvou setů proti francouzskému kvalifikantovi Quentinu Halysovi. Dostal se však do potíží a nechal svého protivníka zpět do soutěže. Krajinovic si však v závěrečné sadě vysloužil zásadní brejk, který potvrdil jeho postup.

Sedmadvacetiletý hráč nyní Federerovi bez řádného odpočinku narazí na ruce. Jeho zápas prvního kola se měl hrát v pondělí, ale sezónní deště odložily většinu zápasů na venkovních kurtech na úterý. Necelých 24 hodin před zápasem druhého kola bude mít Krajinovič málo času na dobití sil.

akční bronson starověcí mimozemšťané plné epizody

Hlava na hlavě

Toto bude čtvrté setkání v kariéře mezi Federerem a Krajinovičem. Dvacetinásobný grandslamový vítěz vyhrál předchozí tři zápasy, včetně jejich nejnovějšího boje na Miami Masters v roce 2019.

dovednosti ve stolním tenise

Kde se dívat

Asie a Tichomoří, Centra Asie a Oceánie: Sony Six, ESPN, Fox Sports, FBC TV, NHK.

Střední východ a Afrika: Bein Sports, SuperSport

Evropa: Eurosport

Severní Amerika: ESPN, TSN a Tennis Channel


Rozpis Australian Open 2020

Zápas je na programu ve středu, ne dříve než ve 20:30 místního času (10:30 BST)


Předpověď zápasu

Federer vypadal v nejvyšší formě ve svém prvním soutěžním zápase po téměř dvou měsících. Krajinovic naopak prošel maratónským pětimetrem a nyní se bude muset zotavit za méně než 24 hodin. Očekávejte, že se Federer dostane do třetího kola.

Roger Federer vyhraje ve dvou setech

tenisový loketní pásek

Populární Problémy

Jihoafrické turné po Indii pokračuje třetím nedělním zápasem T20. Zde je návod, jak to sledovat, pokud jste ve Spojených státech.

Jak zacházet s karpálním tunelem bez chirurgického zákroku. Syndrom karpálního tunelu je stav, který postihuje ruce a paže. Obvykle je způsobeno stlačeným nervem umístěným v zápěstí. K syndromu karpálního tunelu mohou přispívat určité faktory, ...

Vše, co potřebujete vědět o Monterrey Open, kde Kim Clijstersová hraje svůj druhý turnaj po návratu.

Delfíni a lupiči se setkají na fotbale v sobotu večer v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.

Bitva Britů, kterou pořádá Jamie Murray, se vrátí tento měsíc s muži a ženami v bitvě o týmovou slávu.

Roger Federer vyhrál Cincinnati Masters poté, co porazil Davida Ferrera ve třech setech.