Australian Open 2020: Roger Federer vs Filip Krajinovic, náhled a předpověď

Australian Open 2020 - 1. den

Australian Open 2020 - 1. den

Pokus Rogera Federera vyhrát rekordní sedmý Australian Open začal tím nejlepším možným způsobem, když zaznamenal pohodlné vítězství ve dvou setech nad Američanem Stevem Johnsonem.

Johnson, světová jednička 75, by později na pozápasové tiskové konferenci brutálně zhodnotil Federerův výkon při prohře 6-3 6-2 6-2 a přiznal švýcarskou hvězdu '' udusenou '' kurt a vše body byly diktovány jeho podmínkám.

Američan není žádný lajk, zejména jako soupeř v prvním kole, a po zisku titulu Challengera v Bendigo minulý týden se očekávalo, že vytlačí Federera mimo jeho komfortní zónu.

tenisová raketa pro 5 let

Legendární Švýcaři nehráli žádnou úvodní akci na Australian Open, ale v raných fázích nejevili žádné známky těžkopádnosti nebo rezavosti. Celkem vypálil 11 es a získal 82% bodů prvního podání.

Další Federerův test bude proti protiprokluzu Filipa Krajinoviče. Srbská cesta do druhého kola vypadala jako pouhý průvod poté, co se ujal vedení dvou setů proti francouzskému kvalifikantovi Quentinu Halysovi. Dostal se však do potíží a nechal svého protivníka zpět do soutěže. Krajinovic si však v závěrečné sadě vysloužil zásadní brejk, který potvrdil jeho postup.

Sedmadvacetiletý hráč nyní Federerovi bez řádného odpočinku narazí na ruce. Jeho zápas prvního kola se měl hrát v pondělí, ale sezónní deště odložily většinu zápasů na venkovních kurtech na úterý. Necelých 24 hodin před zápasem druhého kola bude mít Krajinovič málo času na dobití sil.

akční bronson starověcí mimozemšťané plné epizody

Hlava na hlavě

Toto bude čtvrté setkání v kariéře mezi Federerem a Krajinovičem. Dvacetinásobný grandslamový vítěz vyhrál předchozí tři zápasy, včetně jejich nejnovějšího boje na Miami Masters v roce 2019.

dovednosti ve stolním tenise

Kde se dívat

Asie a Tichomoří, Centra Asie a Oceánie: Sony Six, ESPN, Fox Sports, FBC TV, NHK.

Střední východ a Afrika: Bein Sports, SuperSport

Evropa: Eurosport

Severní Amerika: ESPN, TSN a Tennis Channel


Rozpis Australian Open 2020

Zápas je na programu ve středu, ne dříve než ve 20:30 místního času (10:30 BST)


Předpověď zápasu

Federer vypadal v nejvyšší formě ve svém prvním soutěžním zápase po téměř dvou měsících. Krajinovic naopak prošel maratónským pětimetrem a nyní se bude muset zotavit za méně než 24 hodin. Očekávejte, že se Federer dostane do třetího kola.

Roger Federer vyhraje ve dvou setech

tenisový loketní pásek

Populární Problémy

10. sezóna seriálu „Masterchef“ má premiéru 29. května 2019. Zjistěte více o nové sezóně a o tom, jak ji sledovat online prostřednictvím živého přenosu.

Francouzská tenisová federace (FTF), organizátoři osamělého antukového hřiště, French Open, známého také jako Roland Garros, a All India Tennis Association (AITA) v úterý zahájily v Indii Rendez-Vous à Roland-Garros.

2. nasazený Denis Shapovalov se ve středu v prvním kole St Petersburg Open utká se srbským Viktorem Troickim. Shapovalov a Troicki rozdělili svá dvě předchozí vzájemná setkání na turné.

Vzrušující semifinále Stuttgart Open s Rogerem Federerem zůstává pro Nicka Kyrgiose v sázkách i po vítězném návratu dvouhry.

Čištění těžkého zimního povlečení je zásadní, pokud jej plánujete uskladnit na jaře. První věc, kterou byste měli udělat, je zkontrolovat štítek péče o vaše ložní prádlo. Štítek péče poskytne pokyny výrobce, jak vyčistit těžké ...