Toronto 2021: Casper Ruud vs Dusan Lajovic Preview, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Casper Ruud

Casper Ruud

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (6) Casper Ruud vs Dusan Lajovic

Datum: 12. srpna 2021

Turnaj : 2021 Národní banka otevřena

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Aviva Center, Toronto, Ontario

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 2 850 975 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot

Casper Ruud vs Dusan Lajovic náhled

Šestý nasazený Casper Ruud bude pokračovat ve své dobré formě, když ve čtvrtek nastoupí proti Srbovi Dušanu Lajovicovi ve třetím kole National Bank Open 20 v Torontu.

Ruud má podobu svého života. Dvaadvacetiletý mladík vyhrál tři po sobě jdoucí turnaje ATP 250 na antuce v Bastadu, Gstaadu a Kitzbühelu, aby se dostal na špičkové světové žebříčku číslo 12.

Nor tuto formu přenesl do Toronta, kde v otvíráku bojoval za Marinem Cilicem.

Dušan Lajovic

Dušan Lajovic

Lajovic má naopak poměrně průměrnou sezónu. Srb má neutěšenou bilanci vítězství a ztrát 12-19 a v letošním roce nedokázal udělat dojem na tvrdé zápasy. Do Toronta dorazil na záď čtvrtfinálového finišu v Hamburku, kde ho porazil případný šampion Pablo Carreno Busta.

Srb porazil Emila Ruusuvuoriho ve třech setech v jeho otvíráku v Torontu, než vyřadil devátého nasazeného Felixe Augera-Aliassimeho ve dvou setech a uspořádal setkání třetího kola s Ruudem.

Casper Ruud vs Dusan Lajovic proti sobě

Střetnutí třetího kola v Torontu bude druhým zápasem mezi oběma hráči, přičemž Casper Ruud vede v poměru 1: 0.

Ruud porazil Lajoviče ve dvou setech ve čtvrtfinále v Buenos Aires v roce 2020.

Casper Ruud vs Dusan Lajovic predikce

Casper Ruud může být na základě aktuální formy drtivým favoritem, ale Nor se stále musí osvědčit na jiných površích, než je hlína.

Dvaadvacetiletý mladík je agresivní baseliner, který většinu svého poškození způsobí svým těžkým forhendem top-spin. Jeho hra je nejvhodnější pro pomalejší povrchy, ale má schopnost uspět i na rychlejších površích. Návrat podání Norů se za poslední rok výrazně zlepšil a v Torontu bude hrát důležitou roli.

Casper Ruud

Casper Ruud

Lajovic bude muset ze zadní strany hřiště zůstat konzistentní. Nemá sílu jít s Ruudem od základní čáry k prstům, takže bude muset věci zamíchat a udržet norské hádání.

Ale Ruud byl v poslední době v žhavé formě a měl by mít příliš mnoho palebné síly na to, aby se s ní Lajovic musel vypořádat.

Předpověď: Casper Ruud vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Třetí nasazená Elise Mertensová nastoupí ve čtvrtfinále Prague Open 2020 jako zástupkyně Eugenie Bouchardové. Bouchard nikdy nevyhrál set proti Mertensovi na třech předchozích setkáních.

Zde jsou vaše možnosti sledování živého streamování hry Bills vs Jets 1. týden online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos mistrovství světa v krasobruslení 2019, pokud jste v USA a nemáte kabel.

Jak si sami nasadit náramek. Když jste sami doma, může být obtížné nasadit si náramek na zápěstí. Pokaždé, když si myslíte, že se chystáte zavřít sponu, náramek sklouzne a vy jste zase na začátku. Ale ty ...

Chris Evert byl nedávno požádán, aby vybral výraznější úspěch mezi tím, že Rafael Nadal překonal historický grandslamový rekord Rogera Federera, a Novak Djokovic, který na e zaznamenal několikanásobné vítězství titulu