Přímý přenos Tottenham vs Ajax: Jak sledovat 1. etapu onlineGetty Ajax poprvé navštíví Tottenham Hotspur.

Tottenham Hotspur bude v úterý hostit Ajax Amsterdam na stadionu Tottenham Hotspur pro první etapu semifinále Ligy mistrů.

tenisový loketní pásek nike

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a budou vysílány na TNT, Univision Deportes a UniMas. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

TNT, Univision Deportes a UniMas jsou tři Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled Tottenham vs Ajax

Tottenham vstupuje do neuspokojivého sobotního výkonu ve hře Premier League, který podlehl West Hamu 1: 0.

Myslím, že první polovina byla pro nás dobrá; ve druhé polovině byli lepší, ukázali více energie než my, řekl manažer Tottenhamu Mauricio Pochettino podle ESPN . Přiznali jsme spoustu prostoru pro Marka Arnautoviče a Michail Antonia, kteří nám dělali problémy. Nedokázali jsme správně spravovat míč, ztratili jsme spoustu míčů.

Samozřejmě je to podraz. Chtěli jsme získat tři body, abychom byli v dobré pozici, abychom mohli dobře dorazit do hry Ligy mistrů. Nyní musíme jít dál, jde o zotavení a v úterý budeme připraveni hrát.

boty na hraní tenisu

Arnautovic našel v 67. minutě Antonia ze šesti yardů pro osamělý úder soutěže.

Přestože jsou Spurs v tabulce Premier League na třetím místě, v příštím roce se drží na místě Ligy mistrů, vedou Chelsea, Arsenal a Manchester United o dva, čtyři a pět bodů, přičemž zbývají dvě hry za kus.

Je to boj, je to závod, se dvěma hrami. Věděli jsme to dříve, řekl Pochettino podle Reuters .

Myslím, že jsme špatně zvládli míč. Byla to těžká hra, ale ve druhém poločase jsme jim nechali hodně prostoru k protiútoku. Musíme se ale těšit. Nemůžeme přestat přemýšlet o tom, co jsme dnes neudělali.

Tottenham má na svém kontě jen tři vítězství v posledních 10 nájezdech Premier League, se šesti porážkami a remízou.

Musíme na to zapomenout, jít dál a myslet na úterý, řekl Pochettino podle agentury Reuters.

Je těžké se připravit na semifinále proti tak dobrému týmu, jako je Ajax.

První etapu budou mít bez hvězdných útočníků Harry Kane a Son Heung-Min.

Zatímco Tottenham bude hrát pouhé tři dny po demoralizující porážce, Ajax vstupuje do soutěže s celotýdenním odpočinkem.

Ve 32 zápasech Eredivisie mají 80 bodů, nahoře v ligové tabulce jsou s PSV Eindhoven. Povýšenci jako 22letý Donny van de Beek a 21letý Frenkie de Jong, oba záložníci, pomohli tlačit Ajax do jejich prvního semifinále Ligy mistrů po 22 letech.

Všechno jde celkem rychle, řekl van de Beek Reuters .

Spurs jsou skvělý tým se skvělými hráči a my budeme muset být na stejné úrovni nebo lepší, než jsme byli proti Realu (Madrid) a Juventusu v posledních dvou kolech.


Populární Problémy

Očekává se, že jeden z těchto 5 uchazečů zvedne trofej letos v červenci 16. července. Připojte se k dramatu a akci na Star Sports.

Tento wikiHow vás naučí, jak připojit přepínač Nintendo k Wi-Fi. Přepínač Nintendo Switch můžete připojit k Wi-Fi během počátečního nastavení nebo v nabídce Nastavení systému. Přejděte na domovskou obrazovku. Pokud používáte software na ...

Tim Allen a Richard Karn se znovu sešli v nové show „Je vyžadováno shromáždění“. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online streamováním.

Kompletní průvodce, jak můžete sledovat živý přenos sobotní předsezónní hry Seahawks vs Raiders, s možnostmi podle toho, kde žijete.

Jak ulevit od bolesti podkolenní šlachy. Vaše hamstringy se ve skutečnosti skládají ze tří samostatných svalů: semitendinosus, semimembranosus a biceps femoris. Http://www.emedicinehealth.com/pulled_hamstring/article_em.htm Vaše hamstringy ...

Rafael Nadal neprojevil slitování se 17násobným vítězem Slamu Rogerem Federerem, když v semifinále Australian Open rozdrtil švýcarské 7-6, 6-3, 6-3.