Živý přenos Travers Stakes 2020: Jak se dívat online

Getty Oblíbený Triple Crown Tiz the LawOblíbený Triple Crown Tiz the Law, budeme mezi koňmi soutěžícími na 151. běhu Travers Stakes 2020, který se uskuteční v sobotu na závodním kurzu Saratoga.

Ve Spojených státech začíná televizní vysílání v 17 hodin. na Foxu, přičemž Travers Stakes 1 1/4 míle má začít v 18:15 ET. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online přenos ze závodu online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Fox na FuboTV

Fox (žije na většině trhů) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Travers Stakes 2020 sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Sledujte Fox na Hulu pomocí živé televize

Fox (live na většině trhů) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

opěrný pás na tenisový loket

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete Travers Stakes 2020 sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jeden, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Fox na Sling TV

Fox (živě na vybraných trzích) je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Travers Stakes 2020 sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Travers Stakes 2020

Travers Stakes bude posledním velkým závodem před Kentucky Derby, které je naplánováno na začátek září. Pro soutěžící koně to bude pěkný lakmusový papír, protože je to první 1 1/4 mílová trať, kterou letos poběží, což je klíčové, protože to je délka Derby.

Poté, co vyhrál tři po sobě jdoucí sázkové závody, je Tiz zákon opět favoritem a jeho konkurenti to vědí.

Zákon Tiz je ten, který musíme všichni porazit,řekl Bob Baffert“trenér toho, co mnozí považují za Tizova hlavního vyzyvatele ve strýci Chuckovi. Ve všech svých závodech byl zvládnut perfektně, perfektně se na něm jezdilo.

Trenérka Maxa Factora, Linda Riceová, také slyšela bzučení, ale říká, že se tím nenechá odradit. Zákon Tiz má o něm docela dobrý záznam. Rozhodně je to kůň, kterého je třeba porazit, koně, kterého se musí bát. Ale koně jsou poraženi. (Šampion) Midnight Bisou byl druhý den poražen (v osobním praporčíkovi). Věci se dějí, Řekla tento týden Riceová .

Chad Brown, trenér Country Grammar, souhlasí s tím, že jakákoli hadice může vyhrát v daný den.

Není to jen kůň, kterého lze porazit v Travers, ale také toho, kterého lze porazit v Kentucky Derby, pokud zůstane zdravý. Pokud se bude i nadále zlepšovat a zvládne míli a čtvrt, s největší pravděpodobností se všichni rozběhnou o druhé. Rozumíme tomu. Ale v Saratogě jsou to dostihy a stát se může cokoli, Řekl Brown .

Brown také upozornil že se jeho kůň zlepšoval natolik, že by případně mohl Tiz utéct o své peníze. Je to jedinečný rok, kdy to můžeme zkusit s koněm, který se stále zlepšuje. I když odpočíváme krátce, myslím si, že odměna je pravděpodobně o něco větší než riziko.

Trenérem Tiz the Law je Barclay Tagg a jezdí na něm žokej Manny Franco.

Zde je úplný seznam účastníků závodu seřazený podle oblíbených k vítězství:

  1. Tiz The Law, Manny Franco, žokej
  2. Uncle Chuck, Luis Saez, jockey Country Grammer, Irad Ortiz Jr., jockey Max Player, Joel Rosario, jockey Caracaro, Javier Castellano, jockey South Bend, Javier Castellano, jockey Shivaree, Junior Alvarado, jockey First Line, David Cohen, jockey

Populární Problémy

No. 11 Houston zaujímá Wichita State ve velké bitvě americké konference ve středu. Zde je návod, jak hru sledovat.

Pokud toužíte po pěkném, něžném steaku, ale nemáte přístup ke grilu, nebojte se! Grilovaný steak je stejně chutný jako jeho grilovaný sourozenec a můžete jej ve své troubě připravit o něco více než litinovou pánev. Vyberte si něžný střih ...

Sledujte zde Trumpovu rally Tulsa naživo z několika živých přenosů.

No. 2 Oklahoma gymnastika trvá na Západní Virginii v pátek večer. Zde je návod, jak se dívat.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Jižní Dakota vs SDSU. Coyotes se snaží hrát spoiler, protože Jackrabbits sedí první v Summit League.