Tři k vidění, Australian Open Day 3: Rybakina vs. Plíšková, Dimitrov vs. Fucsovics, Collins vs. Kerber

Před každým hracím dnem si prohlédneme tři zápasy, které musíte vidět.Elena Rybakina vs. Karolína Plíšková

Vysoký, houževnatý, talentovaný. Tři slova popisující hráče na obou stranách sítě. Zatímco Rybakina je v těchto dnech v centru pozornosti více než Plíšková, s ostřílenou veteránkou nelze počítat. Plíšková je stále obávanou soupeřkou, její hra je stejně silná a vypointovaná jako vždy. A ve správný den přímo smrtící.

Jejich hry mají podobný popis. Výkonná podání, diktování úderů do země a ještě klidnější zevnějšek během hry. Někdo by mohl říct, že Plíšková čelí svému mladšímu já.Rybakina je favoritkou do tohoto prvňáčka, ale Plíškovou nelze přehlédnout. Její oddanost prohlídce ji činí nebezpečnou, takže Rybakina musí zůstat uzemněná a shromážděná, aby se dostala na druhou stranu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Grigorem Dimitrovem (@grigordimitrov)

Grigor Dimitrov vs. Marton Fucsovics

Tento zápas je tenisovou lahůdkou a byl by vhodný pro pozdější kola. Naštěstí pro nás, když ne konkurenti, dostaneme to hned. Jejich herní styly jsou sladěny, jsou na podobných bodech ve své kariéře a oba zaznamenali úspěch během těžkých a travnatých sezón. Loni měl Dimitrov na tvrdých kurtech bilanci 16-10 a Fucsovics 17-11. (Oba šli 7-2 na trávě.)Takže, kdo vyhraje? Výsledek by se poté měl vychýlit v Dimitrovův prospěch jeho první turnaj roku vyústil v jeho první titul od roku 2017. Nával emocí pro Dimitrova byl cítit bez ohledu na to, kde jste sledovali jeho triumf. Očekávejte, že tuto dynamiku přenese do prvního Slamu roku.

Angelique Kerberová, trojnásobná grandslamová šampionka a hrdá matka, startuje na Australian Open poprvé od roku 2022.Danielle Collins vs. Angelique Kerber

Co se stane, když se o to v prvním kole utkají dva po moci lačnící tenisoví veteráni? Na celém světě je nedostatek popcornu.

Když Collins, bývalý finalista Aussie Open, vstoupí na kurt, atmosféra je ohnivá a divoká. A když je někde Kerber – bývalý šampion? Atmosféra je stejně hořlavá, jen s levotočivým zvratem.

Návrat Kerberové k tenisu je rozhodně vysoko na seznamu sledovaných, zvláště od začátku sezóny, kdy se hrál německý United Cup. Zůstává oblíbenou fanouškem všude, kde hraje.

Naštěstí pro Collins, její intenzivní přístup jí pomůže překonat toto první kolo kousání nehtů.

Populární Problémy

V určitém okamžiku jste pravděpodobně viděli toulavé psy. Neexistují pevné údaje o počtu toulavých psů ve Spojených státech, ale jsou velkým problémem. Toulaví psi mohou shánět potravu, vykrádat teritoria, chovat se a mít nechtěné vrhy ...

Někteří říkají, že bodyboarding je nejčasnější formou surfování. Většina lidí jede na své první vlně na exotické dovolené, zatímco pokročilejší bodyboardisté ​​to považují za vážný sport, ve kterém s vlnou zacházíte jako s rampou pro tahání ...

„Astronauti“, nová televizní show na Nickelodeonu, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat epizody streamované online zdarma, pokud nemáte kabel.

Jak zabránit podvrtnutí kotníku. Je důležité vyhnout se zranění kotníku, pokud jste sportovec nebo máte rádi fyzickou aktivitu, a vyvrtnutí jsou nejběžnějším typem zranění kotníku, kterému budete čelit. Naštěstí můžete snížit riziko kotníku ...

Sezóna 12 „Real Housewives of Atlanta“ je tady. Přečtěte si o tom, jak sledovat všechny nové epizody RHOA online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak ušít francouzský šev. Francouzský šev je ve skutečnosti způsob výroby dvojitého švu, který se používá ke skrytí drsných okrajů látky. Francouzské švy se nejčastěji používají při výrobě oděvů, ale také dobře fungují na různých ...