Živý stream Silva vs Cannonier: Jak se dívat online

Živý stream Silva vs Cannonier

Getty

UFC 237 si můžete koupit právě zde . Další informace a náhled na událost naleznete níže.


Legenda UFC Anderson Silva nastoupí v sobotu na UFC 237 v Riu de Janeiru na kolegu střední váhy Jareda Cannoniera, v závěrečném souboji před hlavní událostí mezi šampionkou slámové váhy Rose Namajunas a vyzyvatelkou Jessicou Andrade.

Start hlavní PPV karty je naplánován na 22. hodinu. ET, se Silva vs Cannonier odhaduje kolem 23:15 hod. ET.

Prostřednictvím ESPN+ PPV můžete sledovat živý přenos Silva vs Cannonier a celou hlavní kartu UFC 237 . Při objednávání karty PPV máte dvě různé možnosti a ty závisí na tom, zda již máte předplatné ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 237 (hodnota 59,99 $) za celkem 79,99 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravy UFC 237 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

jaké jsou nejlepší tenisové rakety

Pokud již máte ESPN+ : UFC 237 si můžete objednat přímo zde za 59,99 $ .

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat hlavní kartu UFC 237.

jak být tenisovým trenérem

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností budete muset být přihlášeni pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled Silva vs Cannonier

Pravděpodobně největší střední váha v historii UFC, Silva je držitelem rekordů UFC za většinu po sobě jdoucích vítězství (16) a většinu obhajob titulu ve střední váze (10, druhá pouze za muší váhu Demetrious Johnson’s 11 za nejvíce obran v jakékoli váhové kategorii).

Od jeho sedmileté vlády na střední váze UFC je však 1-6 bez soutěže.

Pětatřicetiletý Cannonier přesto věří, že vítězství nad žijící legendou by jeho profil výrazně zvýšilo.

Právě boj s ním přináší velkou pozornost, řekl Cannonier MMA feťák . Ale jeho porážka přinese mnohem větší pozornost. Co jiného by mi to mohlo potenciálně přiblížit k boji, zvláště dominantní výkon nad takovým chlapem rozhodně zvedne obočí.

Už jsem to řekl dříve. UFC už potenciál rozhodně vidí. Jde jen o to zjistit, jaký je tento potenciál pro všechny ostatní, a já vím, co to je. Víš, že jsem seděl na samém vrcholu kopce.

Cannonier přišel do UFC s bilancí 7: 0, ale během propagace si rozdělil svých osm zápasů. Nejnověji rodák z Dallasu TKO’d David Branch na údery ve druhém kole svého listopadového zápasu UFC 230 v listopadu, aby uchvátil sérii dvou soubojů porážek.

Řekl, že se nestará o to, jak bude přijat davem, který bezpochyby podpoří brazilskou legendu.

Nejsem okázalý ani nic podobného, ​​řekl Cannonier podle MMA Junkie. Nebudu tu sedět a myslet na odpověď a zjistit, co lidi přiměje říkat „ooh“ a „ahh“, a nejsem tu proto, abych potěšil dav. Jsem tu čistě proto, abych se potěšil. Rád bojuji, rád trénuji, miluji to také na největší scéně na světě. To je požehnání právě tam.

Opět je mým cílem vítězství nad vítězstvím nad vítězstvím, což nakonec povede k opasku, který dříve, než později povede k mému konečnému cíli, kterým je finanční osvobození.

Čtyřiačtyřicetiletý Silva má na kontě další tři zápasy s UFC, včetně zápasu s Cannonierem. Jeho manažer Jorge Guimaraes řekl Igor Resende z ESPN Brazil že Silva a propagace obnoví bojovníkovu smlouvu, až jeho aktuální proběhne.

co dělat se starými tenisovými míčky

Rozhodně ne [blízko důchodu], řekl Guimaraes. Stále má dost dříví na pálení. Má velmi vysoké IQ a ví, jak dobře trénovat. Věk je pouze číslo. Nikdy neužíval [rekreační] drogy a nikdy nepil. Je naprosto zdravý. Myslím, že je ve své nejlepší formě.


Populární Problémy

Jak si udržovat přátelství po sexu. Pokud jste se spojili s přítelem, možná si říkáte, co bude dál. Snažte se nestresovat. Možná skončíte s ještě silnějším poutem! Být přáteli po sexu je ošemetné, ale rozhodně ...

Sezónu 2018 Simony Halepové ukončilo zranění zad, ale příští měsíc by se měla objevit v Sydney International.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o ceně tenisových raket, o tom, proč se ceny liší a co můžete očekávat, že zaplatíte za nový rám.

Petra Kvitova se utká s italskou Jasmine Paolini v poutavém souboji druhého kola na French Open 2020. Česká sedmá nasazená žena by na tento zápas pohlížela jako na příležitost otestovat svoji formu v ošemetných podmínkách.

Maria Šarapovová měla po zápase se Serenou Williamsovou pozitivní test na zakázané látky meldonium.

Premiéra 10. série „Undercover Boss“ má premiéru v pátek večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.