„Nick Kyrgios a Roger Federer jsou doslova mými vysněnými partnery ve smíšené čtyřhře“ - Coco Gauff

Coco Gauff

Coco Gauff

Dny poté, co odhalila, že se chce přátelit s Nickem Kyrgiosem, senzace amerického teenagerského tenisu Coco Gauffová přiznala, že Aussie a Roger Federer jsou jejími „vysněnými partnery smíšené čtyřhry“.

Poté, co minulý týden odehrála pár exhibičních zápasů na Citi Open ve Washingtonu, se Gauffa sociální média ATP Tour zeptala, kterého mužského hráče by chtěla rád se spřátelí . Když 17letá Kyrgios pojmenovala Kussgios, přimělo Australanku, aby na Australian Open požádala mladou dívku o možné partnerství ve smíšené čtyřhře-na což nadšeně odpověděla: „Pojďme to uskutečnit“.

Během tiskové konference před kampaní National Bank Open v Montrealu byla Coco Gauff požádána, aby se podělila o své myšlenky ohledně hraní smíšené čtyřhry na Australian Open. Američanka prozradila, že se s Kyrgiosovým tweetem seznámila prostřednictvím svého agenta, než v Melbourne příští rok vyjádřila naději, že svůj sen promění ve skutečnost.

'Můj agent mi poslal svůj tweet, kde se mě zeptal na smíšené čtyřhry,' řekl Gauff. „Lidé to nevědí, ale (Nick) a Roger (Federer) jsou doslova mými vysněnými partnery ve smíšené čtyřhře. Doufejme, že se nám to podaří. '

Čtvrtfinalista French Open dále rozpracoval na možnosti partnerství s Kyrgios:

'Nemluvili jsme o tom jinak než na sociálních sítích.' Austrálie je evidentně daleko, daleko od teď. To bude jeho domovský dvůr. Davy budou za tím. '

Coco Gauff dále vzpomínala na to, jak se setkala s Nickem Kyrgiosem na Miami Open, když jí bylo pouhých 13 let, a na to, jak se ti dva společně trefili.

'Zasáhl se mnou na Miami Open, když mi bylo 13 (ale) nejsme si úplně blízcí,' řekl Gauff. „Myslím, že položil (čtyřhru) otázku, protože jsem udělal rozhovor pro sociální sítě ATP a oni se mě zeptali, s kým bych se chtěl přátelit. Řekl jsem Nick. Opravdu si ho vážím jako člověka a hráče. '

Kromě jejího respektu k Nicku Kyrgiovi je známý i obdiv Coco Gauffa k Rogerovi Federerovi. Světová jednadvacítka popřála Federerovi k 40. narozeninám, kde Švýcarku nazvala „ultimátní ikonou v tenise“.

'. Všechno nejlepší k narozeninám!' Gauff tweetoval.

Zaměření na agresivitu v sezóně hardcourt: Coco Gauff

Coco Gauff

Coco Gauff

Coco Gauff prožíval léto snů až do pozitivního testu na COVID-19 zmařila její naději na reprezentaci svého národa na tokijské olympiádě. Nyní zdravý a opět šťastný, teenager se plně soustředí na americký hardcourtový švih; chce svůj evropský úspěch zopakovat i doma.

Když mluvila o oblastech své hry, na kterých pracuje, Gauff tvrdila, že se soustředí na to, aby byla agresivní a měla silnou hru v přední části hřiště.

'Hodně jsem se soustředil na první podání a prvních pár míčů a byl jsem agresivní zejména v sezóně hardcourt,' řekl Coco Gauff. „Během antukové sezóny funguje odpalování těžšího míče a vyšší pozice na hřišti. Během travnaté sezóny to nefungovalo tolik, jako je to jiný povrch.
'Je to těžké jako uprostřed těch dvou,' dodala. 'Pracoval jsem na tom, abych byl agresivní, ale ne přehnaně agresivní, a také se pokouším přejít vpřed a dosáhnout bodů u sítě.'

Gauff zahájí svou kampaň National Bank Open a v úterý získala světovou jedničku 64 Anastasija Sevastova .

Populární Problémy

Jak hrát na housle. Housle jsou jedním z nejcennějších a nejkrásnějších nástrojů, na které lze hrát. Cesta k učení se houslím je dlouhá, ale s trpělivostí, disciplínou a nadšením vám tyto kroky pomohou začít na cestě ...

Jak ohnout záda. Ohýbání zad vám může pomoci pracovat a zapojit jádro během cvičení. Může to být také skvělý způsob, jak předvést své svaly při fotografování. Ohýbání zad je snadné pomocí několika jednoduchých pohybů a několika ...

Chelsea nastoupí ve středu do přípravného klubu RB Salzburg. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Duquesne a La Salle se uprostřed těžkých sérií ztrát ztrácejí v neděli na souboji za stavu. Zde je návod, jak sledovat hru živě online prostřednictvím ESPN Plus.