Coco Gauff prozradila, že ztratila čich po nakažení COVID, doufá, že se po zmeškaných olympijských hrách v Tokiu zúčastní budoucích her

Coco Gauff

Coco Gauff

Americká teenagerská senzace Coco Gauff se připravovala reprezentovat svůj národ na olympijských hrách v Tokiu, dokud COVID-19 nezklamal její naděje. Týden předtím, než měla dostat svou první dávku vakcíny proti COVID-19, měl Gauff pozitivní test na virus.

Účast na olympijských hrách by 17leté čepici přidala další pírko, ale místo toho byla nucena odstoupit a oznámit svou diagnózu na sociálních médiích 18. července.

Ve čtvrtek se vrátila na výstavní akci na Citi Open ve Washingtonu, po které promluvila do médií o svém boji s COVID-19. Gauff prozradila, že kromě ztráty čichu, ke kterému se ještě nedostane, netrpěla mnoha příznaky.

Jsem rád, že jsem neměl opravdu mnoho příznaků. Byl jsem do značné míry asymptomatický, 17letý řekl reportéři během hovoru Zoom. 'Právě jsem měl - stále mám - ztrátu čichu.' Ale kromě toho jsem v pořádku.

Coco Gauff také vysvětlila, že cestování po celém světě, aby se zúčastnila turnajů, jí ztěžovalo získat vakcínu dříve. Zatímco v dubnu soutěžila v Charlestonu, její otec dostal úder Johnson & Johnson, ale ona na něj neměla nárok, protože jí ještě nebylo 18.

Její matka dostala vakcínu Pfizer a dokonce Gauff zvažoval, že před odjezdem na evropské léto dostane první dávku. Ale protože musela být v Evropě tři měsíce, byla mezera mezi dvěma výstřely důvodem k obavám.

přestávka v tenise
'Skutečným problémem je rozložit dávky a očividně je obtížné přejít ze země do země,' řekl Gauff. 'Kdyby to bylo jen v USA, bylo by to mnohem jednodušší.'

Ale teď, když porazila virus, je očkování první věcí, na kterou myslí.

Dostanu to, jakmile to bude možné, “řekl Gauff.

Podle zpráv Gauff plánuje pořídit první výstřel po Cincinnati Open (16.-22. srpna) a druhý po US Open (30. srpna-12. září).

Přestože vynechání olympijských her bylo velkým neúspěchem, světová jednička 25 je pozitivní, že v budoucnu dostane spoustu příležitostí.

Moc doufám, že budu mít mnoho dalších příležitostí kvalifikovat se do týmu a doufejme, že se skutečně dostanu na olympiádu, než dojde k nepředvídaným okolnostem, “řekla řekl .

Coco Gauff poráží Victorii Azarenkovou v exhibičním zápase po návratu

Coco Gauff

Coco Gauff

Poté, co strávila čas mimo hřiště cvičením a plaváním, zdá se, že je připravena zvládnout houpačku v USA.

V prvním zápase pozvánky žen tří hráčů na Citi Open čelila dvojnásobné grandslamové šampionce Victorii Azarenkové a vypadala ostře, křižovala vítězství 6-3, 6-1.

Světová jednička 28 Jessica Pegula, která se má v pátek postavit Azarenkové, je třetí hráčkou exhibiční akce.

Gauff dostane další příležitost k dalšímu vyostření své hry, když se v sobotu ve finálovém zápase utká s Pegulou.

Populární Problémy

Pokud jste na trhu zahlédli rozkošnou patty na pánvi, vezměte si tašku a začněte vařit! Patty pan squash jsou malé a jemné chuti jako cuketa nebo letní squash. Zkuste rozpůlenou dýni opéct v troubě s olivovým olejem a bylinkami nebo naplňte ...

HBO nyní v prosinci přichází na streamovací službu nepřeberné množství nových filmů, dokumentů a televizních pořadů. Podívejte se na úplný seznam zde.

Jak jíst jídlo s novými nebo utaženými rovnátky. Pokud jste právě dostali rovnátka nebo si je nechali utáhnout, může to být pro vaše zuby těžké a prvních pár dní velmi bolestivé. Tato bolest obvykle po několika dnech odezní, ale je to opravdu ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Texas Tech vs Buffalo v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.