UCLA vs Minnesota WCWS Live Stream: Jak sledovat online zdarma

Přímý přenos UCLA vs Arizona WCWS

Twitter/UCLASoftball

Přímý přenos hry UCLA vs Minnesota a všech her WCWS můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


UCLA Bruins a Minnesota Golden Gophers se ve čtvrtek setkají v prvním kole světové série Women’s College v OGE Energy Field, součást komplexu USA Softball Hall of Fame Complex v Oklahoma City.

Začátek hry je naplánován zhruba na 14:30. ET (v závislosti na tom, kdy končí UW vs Arizona) a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos UCLA vs Minnesota (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV , Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos UCLA vs Minnesota (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos UCLA vs Minnesota (a všechny ostatní hry WCWS) na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Náhled UCLA vs Minnesota

Bruins (51-6) soupeří o své 12. oficiální turnajové mistrovství NCAA (uvolnil se jim titul z roku 1995) a jejich druhé místo pod hlavní trenérkou Kelly Inouye-Perez, která je v roce 2010 dovedla k titulu.

V superregionálech porazili Jamese Madisona 6-1 a 7-2, aby postoupili do své páté světové série Women’s College.

Kdykoli vyhrajete super a dostanete se do této první osmičky Světové série, je to skvělý zážitek, řekl Inouye-Perez podle Denně hnědá . To je to, o čem (hráči) sní na začátku každé sezóny, být týmem první osmičky, poslední postavení.

skica tenisového míčku

Před sezónou Bruins v semifinále spadli na Floridu State, eventuální šampiony.

Všichni jsme docela nadšení z toho, že jsme zpět na Světové sérii, řekla redaktorka UCLA redshirt, druhák Aaliyah Jordan, pro Daily Bruin. Máme tu požár z loňského roku, že jsme neukončili sezónu tak, jak jsme chtěli, takže si myslím, že letos jsme opravdu motivovaní skončit tam, kde chceme.

ERA UCLA je 1,39, což je druhá nejlepší týmová známka v divizi I. Jejich nadhazovací sbor vede redshirt junior Rachel Garcia, který má třetí nejlepší individuální ERA národa na 1,01. Tým také zaujímá druhé místo v průměrném odpalování, 0,342.

Gophers (46–12) zvítězil nad LSU 5-3 a 3: 0 ve svých vůbec druhých superregionálech, aby dosáhl první světové série Women’s College World School.

Z posledních 30 soutěží vyhráli 27.

Je něco zvláštního na sdílení spousty prvních pohromadě, řekl hlavní trenér Minnesoty Jamie Trachsel CBS Minnesota . Myslím, že to spojuje skupinu lidí.

Dodala: Jsme hrdí na to, že jsme získali tuto příležitost, ale v žádném případě to nebylo jen dostat se do světové série. Jako byste se vždy znovu soustředili, znovu zaútočili na to, co je před vámi, a víte, máme v úmyslu ... [jít] tam, abychom se připravili na našeho protivníka, a vyjít tam a udělat jim opravdu nepohodlí a pokusit se zničte jim den a zkuste vyhrát.

Sedmá nejlepší ERA v Minnesotě, sportovní divize I, 1,64. Juniorský nadhazovač Amber Fiser je na 1. místě v národě s 1,17 ERA. Ve druhém náklonu s LSU hodila kompletní shutout hry na 91 hřišť, aby posunula Golden Gophers do jejich dosud nejúspěšnější sezóny.

Myslím, že nám to prostě umožňuje hrát zdarma, řekl starší záložník Minnesoty Maddie Houlihan o vytvoření první College World Series týmu, podle CBS Minnesota. Víš, máme všechno, co můžeme získat, nic, co bychom opravdu ztratili. Víte, myslím si, že všechny týmy tam už byly ... [jsme] jediní bez zkušeností, a to je úžasné. Myslím, že můžeme jít přímo na soupeře a opravdu si jen užít zkušenosti, ale také výzvu vyhrát hry.


Populární Problémy

V sobotu se v Nashvillu setkávají dva solidní střední obory v Belmontu a Lipscombu. Zde je návod, jak hru sledovat.

Zdá se, že se čirý plast vždy časem zakalí nebo zežloutne, což nevypadá skvěle. Dobrou zprávou je, že není těžké jej vyčistit trochou tuku na lokty (a možná i něco abrazivního, pokud je to opravdu špatné - více o tom níže). Tento...

Američanka Taylor Fritz se utká s Jihoafrickým Lloydem Harrisem v zápase prvního kola na Cincinnati Masters 2020. Žádný z hráčů nevyhrál na turnaji hlavní tah, ale Fritzova vynikající zkušenost z něj dělá favorita.

Jak uspořádat párty pro zahřátí domácnosti. Kupujete si nový dům a chcete pozvat lidi, aby viděli a oslavili váš nový domov. Pokud je to váš první domov, možná jste nikdy předtím nepořádali párty pro zahřátí a možná si říkáte ...

„Jersey Shore: Family Vacation“ je zpět ve druhé polovině sezóny 4, která má premiéru ve čtvrtek. Takto můžete sledovat online streamování nových epizod.