Přímý přenos UFC Phoenix 2019: Jak se dívat online bez kabelu

UFC Phoenix 2019

Getty

Souboj těžké váhy mezi Francisem Ngannou a veteránem Cainem Velasquezem bude v neděli v Talking Stick Resort Arena ve Phoenixu představovat přesvědčivou sérii bojů UFC.

První předběžná karta (17:30 ET) bude výhradně na ESPN+ , zatímco druhá sada přípravných zápasů (19:00 ET) a hlavní karta (21:00 ET) budou na ESPN. Zde je přehled o tom, jak sledovat živý přenos všech akcí:

Jak sledovat online předkola UFC Phoenix online

ESPN+

Zatímco první sada přípravných zápasů nebude na běžné kabelové televizi nikde v USA, můžete sledujte živý přenos těchto bojů na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, každý týden.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos Renan Barao vs Luke Sanders a všechny rané přípravné zápasy na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV , Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak sledovat online předkola a hlavní kartu UFC Phoenix

Obě tyto karty jsou na běžném kanálu ESPN, který lze online sledovat různými způsoby:

PlayStation Vue

Není vyžadováno žádné kabelové předplatné ani přihlášení

PlayStation Vue nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují ESPN.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (k registraci nebo sledování nemusíte mít konzoli PlayStation) a poté můžete sledovat přímý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu , Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Není vyžadováno žádné kabelové předplatné ani přihlášení

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

cvičení stolního tenisu

Není vyžadováno žádné kabelové předplatné ani přihlášení

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Je vyžadováno předplatné kabelu nebo přihlášení

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos bojů přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté k přihlášení použít své přihlašovací údaje PlayStation Vue, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled UFC Phoenix 2019

Po dvojici ztrát tehdejšího šampióna těžké váhy Stipe Miocic a Derricka Lewise, které výrazně ochladily humbuk kolem něj, se Ngannou v listopadu odrazil tolik potřebným způsobem proti Curtisovi Blaydesovi a získal Noční výkon s KO v prvním kole první minuta.

Prošel jsem dvěma ztrátami, což pro mě nebylo snadné, řekl 32letý muž . Snažil jsem se z toho vrátit a pak tato výhra vyšla a cítila jsem se dobře. Myslím, že vyřazení Curtise Blaydese jako v Číně jen ukázalo některým lidem, že se mýlili. Ještě nejsem hotov. Právě začínám.

Velasquez bude mezitím bojovat poprvé od vítězství nad Travisem Brownem na UFC 200. Když bývalý šampión těžké váhy v neděli večer vkročí do Octagonu, ukončí to absenci, která trvala 953 dní.

Všechno bylo pozitivní, Velasquez řekl o svém volnu . Čas, kdy jsem byl pryč, byl něco, čeho jsem si vážil. Je velmi vzácné, že někdo odstoupí od práce, kterou dělá, a bude doma a bude se svou rodinou.

Přestože přicházejí z různých míst, oba soutěžící mají podobné cíle, když se potřebují prokázat. Pro Ngannou se snaží i nadále vymazávat vzpomínky na tyto ošklivé ztráty na začátku roku 2018. Pro Velasquez musí ukázat, že je po tak dlouhé nepřítomnosti stále jedním z nejlepších.

Nakonec to (cíl) je být nejlepší; je to šampion UFC v těžké váze, řekl Velasquez. To byl jeden z cílů, který jsem ve svém životě chtěl dosáhnout, a mít možnost toho dosáhnout bylo skvělé. A teď se těším, vždy se snažím být jedničkou, vždy se snažím porazit všechny a porazit nejlepšího chlapa přede mnou. Myslím, že je to vždy jen moje část, takže v tom budu pokračovat.

Není jasné, zda se jedná o skutečný eliminátor titulů. Ngannou může dostat šanci na Daniela Cormiera, pokud předvede další představení Night-esque, zatímco Velasquez možná bude muset vyhrát další, než dostane další šanci na opasek. Nicméně, tolik na řadě pro každého bojovníka, je to hodná a přesvědčivá hlavní událost.

Zde jsou další boje na hlavní kartě (ESPN): James Vick vs Paul Felder, Cortney Casey vs Cynthia Calvillo, Alex Caceres vs Kron Gracie, Vicente Luque vs Bryan Barberena a Andre Fili vs Myles Jury.

Druhá předběžná karta (ESPN): Jimmie Rivera vs Aljamain Sterling, Benito Lopez vs Manny Bermudez, Ashlee Evans-Smith vs Andrea Lee a Scott Holtzman vs Nik Lentz.

A první předběžná karta ( ESPN+ ): Jessica Penne vs Jodie Esquibel, Renan Barao vs Luke Sanders a Aleksandra Albu vs Emily Whitmire.


Populární Problémy

Průvodce, jak sledovat dnešní předsezónní hru Giants vs Browns online, pokud nemáte kabel.

Druhá nasazená Aryna Sabalenka zahájí svou nabídku o prvenství v Slamu, když se v úterý postaví na světovou jedničku Ninu Stojanovicovou v prvním kole US Open 2021.

Nikdo nemluví o spisovatelském bloku, pokud jde o psaní dopisu sobě, ale může být náročné jasně sdělit své poselství budoucnosti. Ať už doufáte, že dosáhnete konkrétních cílů, navážete na položky seznamu kbelíku nebo ...

V neděli večer má premiéru nová série dokumentárních filmů CNN „Jeruzalém: Město víry a zuřivosti“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Máte rádi Oshare Kei? Zde je jednoduchý návod, jak se oblékat jako vaše oblíbené kapely. Oblečte Oshare Kei pomocí make -upu. Při výběru make -upu používejte jasné barvy. Někteří nositelé Oshare Kei se však líčí ...

Jak zjistit, zda je vařené hovězí maso. Může být obtížné zjistit, kdy je hovězí maso z konzervy hotové, protože při použití mořicí soli nabývá růžové barvy. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda je vařené hovězí maso, je vhodně načasovat vaření ...