UL Monroe vs UL Lafayette Live Stream: Jak se dívat bez kabeluGetty

Fotbalové týmy UL Lafayette Ragin ‘Cajuns budou v sobotu hostovat UL Monroe Warhawks na Cajun Field ve hře Sun Belt.Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a budou vysílány na ESPNU. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují ESPNU.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos UL Monroe vs UL Lafayette na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPNU je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.na badminton

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos UL Monroe vs UL Lafayette na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPNU je součástí balíčku Sling Orange od Sling TV plus Sports Extra.

Získejte Sling TV

co je to tenisová obuv

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos UL Monroe vs UL Lafayette na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


UL Monroe vs UL Lafayette Preview

Cajunové, kteří mají celkově 9-2 a 7-1 ve hře Sun Belt, jsou vítězstvím od vytvoření programového rekordu pro vítězství. Budou mít tři šance se tam dostat - v sobotu proti Warhawks, o týden později proti Appalachian State Mountaineers v zápase o titul Sun Belt a v jejich sedmé misce v devíti sezónách.

Sobotní nájezd bude posledním zápasem seniorské třídy UL Lafayette v Cajun Field.

Je to skvělá příležitost pro naše seniory, řekl hlavní trenér UL Lafayette Billy Napier Advokát Acadiany . Hrajeme také ULM, což je určitě státní soupeř. Ve státě je spousta historie, tradic a vztahů. A znovu hrajeme v národní televizi, což nám dává další příležitost udělat dobře pro náš tým, náš program a univerzitu a komunitu.

výstřel rakety

Cajunové vedou sluneční pás v bodech na zápas (39,5) a odevzdávají nejméně za soutěž (16,7). Proti Warhawks budou mít za úkol zpomalit druhého předního rushera v lize, Josh Johnson. Bývalý závazek Ole Miss Runnin ‘Rebels nasbíral 1189 v 11 soutěžích, v průměru 6,3 yardů na jedno přenášení.

Myslím, že dostali výzvy po celém poli, řekl Napier, podle The Acadiana Advocate. Začínáte snahou a houževnatostí, se kterou si hrají. To, co vidíte, je defenzivně, když nalepíte pásku. Vidíte spoustu dobrých sportovců, spoustu dobrých fotbalistů, kteří jsou dobře trénovaní. Určitě jsou urážliví velmi schopní.

Zadák je dynamický a nový běžec, kterého mají, má 1 200 yardů. Je to velmi produktivní hráč, bývalý signatář Ole Miss, a toto je veteránská útočná řada. Mnoho z těchto kluků odehrálo spoustu úderů.

Rozehrávač UL Monroe Caleb Evans dokončil 61,5% svých přihrávek na 2 612 yardů, 19 přistání a 9 zachycení, což přidalo 717 yardů na zem. On a Johnson spěchali na 11 přistání.

Energie a atmosféra samozřejmě budou pro rivalskou hru, řekl Evans, podle Denní inzerent . Ale pro mě se to prostě snažím brát jako další hru a dělám věci, které je třeba udělat, abych hru vyhrál. … Určitě tam je.

Při celkovém počtu 5–6 a 4–3 v konferenčním hraní musí Warhawks vyhrát, aby získali šanci na misku. I tak to nemusí stačit. Do víkendu by Sun Belt mohlo mít sedm týmů se šesti vítězstvími a konference má pouze pět tie-inů.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos super boje mezi Claressou Shields a Christinou Hammer.

Dominic Thiem a Diego Schwartzman odehráli čtvrtfinále na Roland Garros 2020, který trval přes 5 hodin. Thiem prokázal velkou odvahu zůstat v zápase, přestože nebyl v nejlepším, ale to nestačilo.

Klasické zápasy US Open: Martina Navrátilová vs. Chris Evert, 1984, finále

Modrá obloha, krásné dny a vlnobití nejsou často spojeny s dnem v práci. Líbí se vám myšlenka výplaty za plavbu na lodi? Mnoho letních komunit a pobřežních oblastí je domovem rekreačních loděnic a ...

Serena Williamsová přišla na tenisovou scénu na konci devadesátých let, kdy spolu s Venus Williams zahájily svou tenisovou cestu. V té době byl ženský tenis oslavován slovy jako jemnost, dovednost, dotek a talent. To se změnilo s sestrami Williamsovými. Velmi tvrdě trefili tenisový míček a většinu soupeřů jednoduše přemohli. Ženský tenis se stal mnohem fyzičtější a silovou hrou, fr.

Video: Kompilace tenisu selhává