US Open 2018: Ukázka semifinále mezi Novakem Djokovičem a Keiem Nishikorim

djokovic nishikori

Jde o odvetu semifinále 2014 mezi Nishikori (vlevo) a Djokovičem

Druhé semifinále mužů na US Open 2018 nebylo takové, jaké se očekávalo na začátku turnaje, protože Kei Nishikori z Japonska narazil na srbského Novaka Djokoviče. Ve spodní polovině losování byl také bývalý šampion Marin Cilic, a proto byl Nishikori v semifinále nepředvídaným hráčem, na rozdíl od horní poloviny losování, kde bude Rafael Nadal hrát světovou jedničku. 3 Del Potro, podle předpovědí.Novak Djokovič z Wimbledonu 2018 neztratil od 64. kola ani set. Srb porazil ve dvou setech Johna Millmana 6: 3, 6: 4, 6: 4, což ve čtvrtfinále naštvalo Rogera Federera. Přestože skóre vypadá jasně, Djokovič se musel v zápase probojovat. Zápas trval 2 hodiny a 49 minut, přičemž první a druhý set trvaly po 1 hodině.Oba hráči byli nepohodlní s podmínkami, jak Novak poznamenal: „Bojoval jsem, on bojoval, všichni jsme se potili a převlékali. Jen se snažím vydržet a najít způsob, jak vyhrát zápas. ' Teplo bylo pro hráče ve Flushing Meadows opět problémem.

Jednatřicetiletý hráč čelí 21. místu Nishikori o postup do finále. Djokovič jasně dominoval v zápase proti sobě s vítěznou bilancí 14: 2, přičemž Djokovič vyhrál posledních 13 setkání. Novak se pokusí dosáhnout svého 7. finále US Open a 22. finále Grand Slam.Kei Nishikori porazil ve čtvrtfinále šampióna US Open 2014 Marina Cilice. Nishikorimu trvalo 5 sérií, aby Cilica naštvalo na skóre 6-2, 4-6, 6 (5) -7,6-4, 4-6. Byla to sladká pomsta Nishikoriho z roku 2014, kde Cilic porazil Japonce a získal svůj první grandslamový titul. Je to vůbec poprvé v otevřené éře, kdy semifinále mužů i žen reprezentuje Japonec.Osmadvacetiletý mladík bude muset v pátek tvrdě bojovat proti Djokovičovi, aby dosáhl pouze na druhé grandslamové finále své kariéry. Vítěz tohoto zápasu bude čelit světu č. 1 Rafael Nadal nebo vítěz US Open 2009 Juan Martin Del Potro v nedělním finále.

Hráč, který dokáže přežít horko a vlhkost, bude mít navrch a může zápas vyhrát, protože hráči zápasí s vedrem na stadionu Arthura Ashe.Populární Problémy

Kompozice je ve fotografiích, webových stránkách, obrazech, interiérovém designu a architektuře. Dobří fotografové uspořádají části a prvky fotografie v souladu se známými obecnými pravidly kompozice. Když tedy fotografujete, víte ...Aryna Sabalenka a Oceane Dodin se v úterý setkají v prvním kole US Open v New Yorku. Setkání je první mezi oběma hráči na profesionální cestě.

Americký národní tým žen startuje v Anglii na SheBelieves Cupu 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu online.

Monterrey se ve středu utká s Necaxou v prvním zápase semifinále Liga MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Jak nosit krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně. Krátké sukně mohou být roztomilé, módní, univerzální a zábavné na nošení. Jak se ale vyhnete pocitu nepohodlí, přeexponování nebo nevhodnosti, když odhalíte tolik kůže? Naučit se jak...

Ohio a Akron se v úterý setkají v basketbalu. Zde je návod, jak hru sledovat.