Jak hrát Gully Cricket

Gully cricket je neoficiální forma kriketu pocházející hlavně z Indie, Pákistánu, Bangladéše a Srí Lanky. Když se hra kriketu hraje v malých uličkách, v hindštině známém jako „gully“ (jazyk používaný hlavně v Indii, Pákistánu, Bangladéši), hra se nazývá „gully cricket“. Někdy jsou pravidla improvizována: např. lze dohodnout, že hráči v poli mohou po jednom odrazu chytit míč jednou rukou a uplatnit nárok na branku; nebo pokud je k dispozici jen několik lidí, pak může každý vystoupit, zatímco se hráči střídají v pálce a míse. Často se používají tenisové míčky a domácí pálky a jako branky mohou sloužit různé předměty.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Play Gully Cricket Krok 1

  1 Získejte kriketovou pálku, kriketový míček. Mohli byste použít korek, tenis, gumový míček, ale je vhodné hrát s tenisovým nebo gumovým míčkem, protože se snadněji používá a nebolí tolik jako korkový míč.
 2. Obrázek s názvem Play Gully Cricket Krok 2

  2 Shromážděte několik hráčů a zahrajte si hru. Pravidlo hry oficiálně říká, že pro hru kriketu byste potřebovali 11 hráčů na každé straně. Ale v rokle kriket dokonce můžete hrát jen s 3 hráči na straně.
 3. Obrázek s názvem Play Gully Cricket Krok 3

  3 Vytvořte dva týmy se stejnými hráči.
 4. Obrázek s názvem Play Gully Cricket Krok 4

  4 Jeden tým pálí, snaží se dosáhnout co největšího počtu běhů, zatímco ostatní tým míjí a pole, snaží se vyhodit pálkaře a tím omezit počet odpalovaných odpalovacím týmem.
 5. Obrázek s názvem Play Gully Cricket Krok 5

  5 Tým, který by měl pálit jako první, rozhodne los.
 6. Obrázek s názvem Play Gully Cricket Krok 6

  6 Jakmile tým dokončí odpalování, druhý tým začne pálkovat a pokusí se získat o 1 běh více než druhá strana.
 7. Obrázek s názvem Play Gully Cricket Krok 7

  7 Pokud tým-odpalování-druhý úspěšně zaznamenal o 1 běh více než skóre z první směny, vyhrává. Pokud ne, vyhrává tým, který jako první odpálil. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jakou společnost nebo typ pálky mám použít na tenisové míčky? Na tenisové míčky byste měli používat lehkou pálku. Společnost netopýra vůbec nevadí, pokud se chystáte hrát s tenisovými míčky.
 • Otázka Jak mohu zaslat inswingovou dodávku? Váš šev by měl směřovat ke skluzu nohou. Snažte se nehýbat z bezprostřední blízkosti pařezů, protože vám to pomůže vytvořit úhel pro doručování.
 • Otázka Jak mohu zlepšit svoji šňůru a délku v bowlingu na přerušení nohy? ParamBir Singh Musíte to trénovat sami a zvládnout triky bowlingu se zlomením nohou. Doma si nastavíte pařez a snažíte se zasáhnout požadovaný cíl z různých úhlů a různými způsoby. Míč byste měli uchopit ukazováčkem a prostředníčkem a těsně před uvolněním míče z prstů zatlačte palcem, aby se točilo navíc, a dostanete branku.
 • Otázka Jak mohu být hráčem ve věku 14 let? 27. CliGibbs Vyzkoušejte pro svůj místní tým. Později po trati si můžete najmout agenta, který má seznam tisíc telefonních čísel na trenéry a skauty. Můžete zkusit zjistit, zda ve vašem okolí nejsou nějaké ligy. Jen držte krok s dobrou praxí a měli byste tam být za chvíli!


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Moudrá hra je jedním z triků, jak zvládnout gully cricket. Rozumějte pravidlům a hrajte podle oblasti, ve které hrajete. Kriket není vždy hra Napájení .

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vzhledem k tomu, že se hraje na malých, úzkých pruzích, může na silnici hrozit nebezpečí zranění dalších lidí. Jakákoli skleněná okna budovy nebo auta by mohla být rozbita koulí.
 • Dráhy jsou obvykle vyrobeny z betonu, a proto pokud si hráči padající na beton mohou ublížit.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Kriketová pálka
 • Kriketový míček (korek, tenis nebo gumový míč)
 • Pařezy (jako pařezy lze použít dřevěné hole nebo podobné předměty)

Populární Problémy

Jak bojovat s holí. Základní a účinná strategie boje s holí nebo zbraní podobnou palici. Kali hole, deštníky, hole, páčidla. Najděte si cvičnou hůl, která se vám pohodlně drží. Sejmutá rukojeť koštěte bude fungovat. ...

A znovu se objevil starý rozhovor s Novakem Djokovičem, kde vyjádřil obdiv jak Rogerovi Federerovi, tak Samprasovi. Tehdy sedmnáctiletý také mluvil o Marii Šarapovové a jeho oblíbených tenisových vzpomínkách.

Jak naplánovat společensky vědomé líbánky. Líbánky jsou zábavné a vzrušující chvíle pro vás a vašeho partnera. Začínáte svůj společný život a podnikáte výlet na oslavu. Pokud je však pro vás společenské vědomí vědomé, ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Steelers vs Bengals online bez kabelu, ať už jste v Pittsburghu, Cincinnati nebo mimo trh.

Jak cestovat do Osvětimi. Pokud se chcete dozvědět více o holocaustu a vzdát úctu jeho obětem, zvažte návštěvu památníku a muzea Auschwitz-Birkenau. Auschwitz je bývalá německá nacistická koncentrace a vyhlazování ...