US Open 2019: Peterson shromáždí, aby v prvním kole porazil Puiga

Rebecca Petersonová

Rebecca Petersonová

Monica Puigová měla ve svém úvodním zápase na US Open 2019 v pondělí nízké sebevědomí a nápady. Portoričan nedokázal odolat výzvě, kterou do každé sady vnesla Rebecca Petersonová, než prohrála 3-6, 3-6 na Court Eight v národním tenisovém centru Billy Jean King. Znamenalo to pátý výjezd prvního kola pro Puig a ten, který přišel s mnoha pracemi proti ní.

Vzhledem k nedávné zprávě o tom, že Portoričan už nemá Kamau Murrayovou v rohu, se 25letá žena ocitla v místě problémů. Ve svém druhém zúčtování se Švédkou Puig hledala způsob, jak to zahodit a vyrovnat se i s Petersonem, který ji v minulé sezóně v Acapulcu sundal.

Ve svém sedmém vystoupení na US Open se Puig podíval na šanci překonat své druhé kolo z roku 2018. Petersonová absolvovala 16. kolo v Cincinnati, než si dala příští týden volno, aby se připravila na závěrečný Slam. S náskokem již přes 25 let ve svém head-to-head záznamu, Peterson si dala šanci udělat z jejího třetího běhu na tomto turnaji kouzlo.

Švéd zůstal s Puigem na krku a krku a vyměňoval si body, než dosáhli dvojky. Bylo pro ni těžké čelit tvrdým forhendovým střelám Portoričanky, které získaly její body AD, a nakonec se jí po čtyřech pokusech podařilo zajistit. Švéd si ve čtvrté hře zajistil přestávku v podání Puiga a poté podal hru se silnou službou.

Ona a Puig zůstali blízko a obchodovali několik příštích her, dokud přestávka v osmém nedala Švédovi šanci kapsu do sady. Při podání v deváté Petersonová otevřela mezeru a bránila svou stranu kurtu, než získala setpoint, který získala nevynucenou chybou od Puiga.

Šli do druhého setu a čtyři hry drželi podání, dokud přestávka od Petersona nezměnila tempo. Puig odpověděla tvrdým bojem v šestém, který jí dal odpočinek.

Ale neodrazený Peterson se zlomil znovu o sedminu na palec dopředu. S poslední přestávkou, která jí dala dva mečboly, udělala Petersonová z finálové rally pro Portoričanku výzvu, která jí dala vítězství za 1 hodinu a 22 minut.

Švéd teď bude muset bojovat proti vítězi zápasu mezi Dayanou Yastremskou a Monicou Niculescuovou.

Populární Problémy

Bývalí grandslamoví šampióni zaznamenali kontrastní výhry a postoupili do čtvrtého kola.

Zde je návod, jak sledovat Deontay Wilder vs Tyson Fury 2 na televizi, telefonu, Roku, Fire Stick, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Kávové lusky jsou velmi užitečné a praktické. Šetří vám čas a námahu při přípravě kávy ve filtru a při čištění kávovaru. Kávové lusky mohou být bohužel velmi drahé. Kvalita a chuť kávy ...

Zde je návod, jak streamovat nový dokument HBO Welcome to Chechnya online, premiéru v úterý 30. června ve 22 hodin. ET/PT na HBO.

Andy Murray byl druhý nejlepší za lví podíl na své kariéře, ale časy se mění!.

Jak získat dobrou pověst v první školní den (pro dívky). Pokud jste jedním z těch lidí, kteří jsou považováni za nerdy a divné, a máte strach z prvního školního dne nebo nového školního roku, pak je to pro vás ten pravý článek. Tento...