Výběr dne: Tomáš Macháč Matthew Arnaldi, Miami

Posune se Čech na 2:0 v bitvě dvou nejpůsobivějších mladých hráčů ATP?V úterý 26. března se Tomáš Machač utká s Matteem Arnaldim v osmifinále na Miami Open. Jedná se o setkání dvou mladých hráčů, kteří se rychle etablují na turné. Machac není v žebříčku tak vysoko jako Arnaldi, ale ve svém prvním celém roce na úrovni ATP je nyní 9-6. A v této sezóně už zaznamenal několik velkých výher, včetně vítězství nad Andreym Rublevem a Andy Murraym jen na tomto turnaji. Očekávám, že to bude pokračovat výhrou nad Arnaldim.

Zatímco Machac je o něco méně osvědčený než Arnaldi, Čech už má výhru nad Italem. Tito dva se loni potkali v dubajské kvalifikaci, když Machac porazil Arnaldiho 6:0, 6:1 za něco málo pod hodinu. Bylo to důkladné poražení od Machace, který mohl mít na Itala trochu moc palebné síly. Oba tito hráči jsou extrémně robustní od základní čáry, ale velký rozdíl je v Machacově schopnosti vytočit agresi. Čech opravdu umí střílet z obou křídel a má sílu, se kterou se Arnaldi nemůže důsledně rovnat. Hodně jsme toho viděli při výhře Machace nad Murrayem v minulém zápase, kdy Čech ve třetím setu absolutně vypadl.Tito dva se loni potkali v dubajské kvalifikaci, když Machac porazil Arnaldiho 6:0, 6:1 za něco málo pod hodinu.

Machac je také o něco lepší než Arnaldi jako server i jako navrátilec. Zatímco Arnaldi se drží těsně pod 80,0 %, Machac je v letošní sezóně na 83,7 %. V roce 2024 také prolomil na 22,5 %, přičemž Arnaldi klesl na 20,1 %. Na Čechy to nejsou žádné masivní hrany, ale v průběhu třísetteru mohou udělat velký rozdíl.Celkově vzato je to pro Arnaldiho jen těžký zápas. Ital je obecně schopen porazit soupeře svou robustní všestrannou hrou a doufat, že přežije hráče na druhé straně sítě a vyvaruje se drahých chyb. Arnaldi může občas ráčkovat věci z forhendové strany, což je způsob, jakým obvykle dává razítko na body. Ale pokud to potřebuje dělat příliš často, aby se vyrovnal Machacově síle, začne sám dorážet na nevynucené chyby. Takže v tomto zápase fandím Čechovi a dvakrát o tom nepřemýšlím.

Výběr: Machac ML (-120)

Populární Problémy

Jak střílet zpětné rozložení v basketbalu. Reverzní Laying a jeho variace, jako například prstová kapka nebo slza, proslavily hvězdy NBA jako Michael Jordan, Scottie Pippin a Stephen Curry. Https://www.nytimes.com/2013 ...Jak omezit chrápání. Chrápání je bolest. Když je hlasitý, může rušit vašeho partnera, spolubydlící a (v extrémních případech) i vaše sousedy. Chrápání je běžné: The Sleep Foundation odhaduje, že asi 90 milionů dospělých Američanů (37% ...

Pětinásobná národní šampiónka Simone Bilesová a Sam Mikulak budou titulky mistrovství USA v gymnastice 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.

Jak vytvořit jeden servírovací cookie. Občas se dočkáte touhy po sušenkách, ale zdá se, že námaha vykrajovat a tvarovat těsto na tolik drobných kousků nestojí za to. Proč si tedy místo toho neudělat jednu velkou sušenku? ...

Ve svém druhém turnaji ATP od loňského Mnichova způsobil jamajský Němec ohromující rozrušení, když porazil Alexandra Zvereva. .