US Open 2020: David Goffin vs Lloyd Harris náhled, souboj a předpověď

David Goffin sundal Reilly Opelku v otvíráku US Open 2020.

David Goffin sundal Reilly Opelku ve svém otvíráku na US Open 2020.

sametové tenisky

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: David Goffin vs Lloyd Harris

Datum: 2. září 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 12.30 EDT, 22:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled David Goffin vs Lloyd Harris

David Goffin hraje Lloyda Harrise ve druhém kole US Open 2020.

David Goffin hraje Lloyda Harrise ve druhém kole US Open 2020.

profesionální tenisová organizace

David Goffin pokračuje ve své kampani na US Open 2020 zápasem proti Jihoafričanovi Lloydu Harrisovi o postup do třetího kola.

Dříve v sezóně drobný Belgičan vyhrál tři ze svých čtyř zápasů na zahajovacím poháru ATP, ale ve třetím kole vystoupil na Australian Open, kde prohrál s Andrey Rublevem.

Světová desítka poté postoupila do semifinále v Montpellier, než na svých dalších dvou zastávkách v Rotterdamu a Marseille provedla dvojici předčasných výjezdů, než si vypuknutí COVID-19 vynutilo přerušení turné.

Ve svém prvním soutěžním výletu za více než šest měsíců David goffin porazil Bornu Coric ve druhém kole Cincinnati Masters, ale v dalším kole prohrál s Janem-Lennardem Struffem ve třech setech.

Na US Open letos vypadal čtvrtfinalista Wimbledonu 2019 tak, aby napodobil, nebo možná lépe, jeho loňský běh do čtvrtého kola, kde vyhrál jen čtyři zápasy při prohrané porážce s Rogerem Federerem.

Lloyd Harris si mezitím připsal teprve své druhé vítězství v Grand Slamu, když v pondělí v prvním kole porazil semifinalistu Roland Garros Marca Cecchinata.

Dříve v sezóně se 95. Jihoafričan zařadil z kvalifikace, aby se mohl poprvé zúčastnit finále své první dvouhry v kariéře na úvodním Adelaide Open, kde sestoupil do Andrey Rublev.

David Goffin vs Lloyd Harris proti sobě

David goffin

David goffin

David Goffin se nikdy nesetkal s Lloydem Harrisem na soutěžním setkání na turné, takže jejich vzájemná rivalita je 0: 0.

Predikce David Goffin vs Lloyd Harris

David Goffin usiluje o důkladný běh na US Open 2020

David Goffin usiluje o důkladný běh na US Open 2020

Od svého debutu na US Open v roce 2012, kdy padl v úvodním kole, se David Goffin dostal do druhého kola v pěti ze svých dalších sedmi vystoupení na turnaji.

Jedná se o běh, který zahrnuje postupné nájezdy do 16. kola v roce 2018 (prohrál s Marinem Cilicem) a 2019 (prohrál s Rogerem Federerem). Ve skutečnosti David Goffin v této fázi grandslamového turnaje ve svých posledních šesti vystoupeních od vyhlášení prvního kola ve Wimbledonu 2018 neklesl.

V rodokmenu a zkušenostech obou hráčů je značná propast. Zatímco Goffin má na svém kontě 55 vítězství v Majors, jeho soupeř Lloyd Harris ve druhém kole čte jen dvě.

wiisports tenis

Na papíře je střet dvojice nesoulad. Zatímco Harris mohl Goffinovi svým velkým podáním představovat problém, dva, Belgičan by měl mít ve svém arzenálu dost na to, aby si rezervoval kotviště ve třetím kole.

Předpověď: David Goffin vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

UFC 259 nabízí v sobotu večer tři souboje o titul. Zde je návod, jak můžete sledovat PPV na vašem Roku.

Sluneční hodiny jsou zařízení, které pomocí polohy slunce odráží čas. Vzpřímená hůl, nazývaná gnomon, je umístěna tak, aby vrhala stín na předem označenou tvář slunečních hodin. Jak se slunce pohybuje po obloze, pohybuje se i stín. ...

Jak se sbalit na výlet za pozorováním velryb. Ať už pozorujete velryby ze břehu nebo se vydáváte na plavbu, pečlivé plánování je při balení na cestu za velrybami zásadní. Chcete -li ze své cesty dostat maximum, budete chtít přinést různé ...

VCU vypadá, že zůstane na prvním místě, když se zúčastní soboty George Washingtona. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Browns and Lions uzavírají předsezónu zápasem ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Richard Gasquet se ve středu utká s talentovaným mladíkem Jonasem Forejtekem v poutavém druhém kole v Sofii. Půjde o první setkání kariéry mezi oběma hráči.