Proč skutečné dědictví Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče přesahuje prostá čísla

(L), Rafael Nadal a Roger Federer (R) '/>

Novak Djokovic (L), Rafael Nadal a Roger Federer (R)Lidský mozek je zajímavý; je schopen zvládnout složitost a zároveň zápasí s čímkoli, co není přímá šipka. Právě tam přicházejí čísla, která nám pomáhají zjednodušit naše nápady a myšlenkové pochody.Mnoho fanoušků se uchýlí k číslům, aby vyřešilo největší debatu v tenise - kdo z Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče je největší všech dob (KOZA)? Je to proto, že věc je tak složitá, že je téměř nemožné, aby na ni měl každý stejný názor.Velká 3 Federera, Nadala a Djokoviče společně přepsala historické knihy. A abychom pochopili jejich kolektivní útok na záznamy, je pro nás přirozené obrátit se na statistiky.

Ale při tom možná přehlížíme podstatnou součást jejich velikosti - že přesahuje jejich úspěchy na hřišti. Myslitelné postavy jsou předpokladem honby za velikostí, to ano, ale po určitém okamžiku převezmou roli nehmotní.Je snadné zapomenout, že to, co si nás Velká 3 oblíbila, nejsou jen jejich bezprecedentní počty, ale také emoce, které v nás vyvolávají.Velikost není něco, co lze kvantifikovat. Jistě, úspěchy na hřišti a rekordní počty vyvolávají šok a hrůzu. Ale jak čas plyne, čísla zůstávají jen tak; čísla, bez jakéhokoli sentimentu. Dědictví tria jde mnohem dál.

Roger Federer - Umělec

Roger Federer v akci na Wimbledonu 2021

Roger Federer v akci na Wimbledonu 2021Roger Federer je dokonalý umělec. Ve hře ovládané mocí Federer třímá svou raketu jako hůlku a vezme všechny pod své kouzlo.band-it loketní ortéza

Švýcarský bekhend v řadě musí být tím nejkrásnějším pohledem na tenis. Spalující předloktí, tekutá esa, pohyb jako baletka, obratné salvy, břitva jako plátek, hedvábný dotek-Federer má všechno. Jeho talent hraničí se směšností.

Pokud existuje jeden sportovec, který ztělesňuje frázi „poezie v pohybu“, je to Roger Federer. A to hrálo velkou roli v tom, jak jeho popularita přesahovala tento sport.

Elegantní na kurtu a elegantní mimo něj si říkáte, jestli je vůbec možné ho nemít rád. Federer nutí lidi s malým zájmem o tenis upustit všechno, aby se dívali, jak hraje.

Na hřišti rozplače protivníky a poté se při prezentačních ceremoniích rozplače. Možná to všechno vyhrál, ale stále se stará. Přestože ve 40 letech podstoupil několik operací, stále se podrobuje nástrahám tenisového turné, protože oheň stále hoří.

jak čistíte tenisky

Roger Federer je věčný muž tenisu.

Rafael Nadal - Válečník

Rafael Nadal na US Open 2019

Rafael Nadal na US Open 2019

Rafael Nadal je typický válečník. Ve věku okamžitého uspokojení nám Nadal ukazuje, že i boj může být krásný.

Běhá, potí se, bojuje, padá, vstává a znovu bojuje. Pro něj ztráta není problém, ale neschopnost odevzdat maximum je hřích.

Nadal může chybět technicky, ale neodvažuje se chybět mentálně. Ve Španělském světě není 99%.

Na Rafaelu Nadalovi je něco elementárního. Když hraje, přináší na kurt vášeň a energii doposud ve hře nevídanou. Ještě víc než tenis ho jeho duch pozvedá do posvátných výšin.

Pokud jste četli Rudyarda Kiplinga Li „Jedna z nejlepších inspirativních básní, které lze napsat, byste se divili, jak dobře Rafael Nadal ztělesňuje každý jednotlivý verš. Vyniká zejména jeden verš -

„Pokud dokážeš přinutit své srdce, nervy a šlachy,

Sloužit tvému ​​tahu dlouho poté, co jsou pryč '

Novak Djokovic - inženýr

Novak Djokovic během olympijských her v Tokiu

Novak Djokovic během olympijských her v Tokiu

je disney+ na roku

Novak Djokovic je strůjce, inženýr, který řeší všechny problémy. Všechno o jeho hře křičí na efektivitu.

Srb málokdy udělá chybu. Když se míč dostane na jeho stranu hřiště, můžete si být jisti, že se vrátí. Jeho střely hladí po stranách s přesností chirurga.

Při obraně se Djokovič pravidelně rozbíjí na rozkoly, které by gymnastky zahanbily. Nalezení slabosti v jeho hře je záhadou, kterou je nejlépe nechat Sherlockovi Holmesovi.

Novak Djokovic představuje to, co znamená posouvat vaše limity. Ať už jde o dietu, cvičení nebo všímavost, ve snaze o tenisovou dokonalost nenechal kámen na kameni. Poslední z nich často vyniká ve svých největších zápasech, protože vždy zvedne svou hru, když to nejvíce potřebuje.

Djokovičovo sebevědomí je nejvyšší; nic se mu nezdá nemožné. Od obratu v duopolu Federer-Nadal po vlajkonoš v posledním desetiletí byl jeho obrat pozoruhodný.

Skutečné dědictví Velké 3

Novak Djokovič, Rafael Nadal a Roger Federer

Novak Djokovič, Rafael Nadal a Roger Federer

Velká 3 nás kolektivně zkazila a dopřála nám tenis na takové úrovni, jakou jsme si nikdy nepředstavovali. Ale co je důležitější, přiměli nás je obejmout v našem osobním životě. Vzali nás s sebou na emocionální horskou dráhu.

Skákali jsme radostí z jejich vítězství, byli jsme zasaženi melancholií nad jejich ztrátami, cítili jsme strach z jejich zranění, žasli jsme nad jejich návraty a byli jsme inspirováni jejich chováním. Když se prosadili jako sportovci, motivovali nás, abychom se prosadili jako lidé.

A to je skutečný odkaz Velké 3.

Kdo je tedy opravdu KOZA? Může to být kdokoli z nich, podle toho, jestli dáváte přednost objektivu umělce, válečníka nebo inženýra. Ale záleží na tom stejně, když víme rozsah toho, co nám dali?

Populární Problémy

Turnaje ATP a WTA Tour, které se mají letos hrát v Číně, byly zrušeny.

Pokud máte dostatečně výkonný počítač, můžete hrát hry Wii a Gamecube pomocí [https://www.gamulator.com/emulators/nintendo-wii/windows/dolphin Dolphin Emulator]. Je to skvělý způsob, jak hrát hry, když s sebou nemáte Wii, ...

Draft NBA 2021 se koná ve čtvrtek večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos draftu.

Slingbows jsou různé praky, pomocí kterých můžete přesně střílet šípy při lovu a rybaření. I když si prak můžete vždy koupit v obchodě venku, můžete si také vytvořit vlastní pomocí několika zásob. Pokud již vlastníte ...

Ve čtvrtek má premiéru nový dokument Deion Sanders „Deion's Double Play“. Zde je návod, jak sledovat film online.

Jak udržovat bílé tenisky čisté. Není nic jiného, ​​než vyndat z krabice zbrusu nové bílé tenisky a obdivovat nedotčenou bílou záři. Brzy se ale mohou objevit starosti, když přemýšlíte o tom, jak budete udržovat své nové tenisky jako nové ....