US Open 2020: Naomi Osaka vs Misaki Doi náhled, souboj a předpověď

Naomi Osaka si do zápasu ošetřuje zranění podkolenní šlachy.

Naomi Osaka si do zápasu ošetřuje zranění podkolenní šlachy.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Naomi Osaka vs Misaki Doi

Datum: 31. srpna 2020

Turnaj: US Open 2020

raquetball jak hrát

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 22:00 EDT, 7:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Naomi Osaka vs Misaki Doi

Naomi Osaka vstupuje na US Open 2020 v týdnu plném událostí v New Yorku. A přestože její běh na Western & Southern Open mohl skončit zraněním podkolenní šlachy, stále má z turnaje mnoho pozitivního.

Pro začátek je Ósakaová neporažená před druhým letošním Slamem. Japonská hvězda dokázala vyhrát vítězství, i když nehrála svůj nejlepší tenis, a to je vždy dobré znamení.

Bude vážným uchazečem o titul v New Yorku za předpokladu, že její obavy o zranění budou včas vyřešeny. V prvním kole má Osaka převzít týmovou kolegyni z Fed Cupu Misaki Doi, která má na turnaji své vlastní démony.

Misaki Doi vstupuje do turnaje se skličujícím výsledkem 1-7 s výhrami.

Misaki Doi vstupuje do turnaje se skličujícím výsledkem 1-7 s výhrami.

Devětadvacetiletý hráč má na turnaji tristní bilanci vítězství 1: 7. A přestože tato statistika má více společného s nešťastnými remízami než cokoli jiného, ​​v tomto bodě se musela začít cítit jako obrovská mentální překážka.

Doi předvedla temperamentní show proti Madison Keys v loňském roce a proti Victorii Azarenkové před několika lety, což ukázalo, že dokáže viset s těmi nejlepšími z nejlepších. A právě proto by pocítila malou příležitost proti Ósaceové, která o své zápasové kondici nebude moc vědět, dokud nebude venku na kurtu.

Naomi Osaka vs Misaki Doi proti sobě

Naomi Osaka vstupuje do zápasu jako těžký favorit, ale od začátku bude pod tlakem.

Naomi Osaka vstupuje do zápasu jako těžký favorit, ale od začátku bude pod tlakem.

Naomi Osaka vede v souboji dvojice proti sobě 1: 0, přičemž jejich jediný zápas se odehrál před čtyřmi lety v Tokiu. Věci budou nyní pro Misaki Doi jen obtížnější, když vezmeme v úvahu rtuťový vzestup mladíka v posledních několika letech.

Na začátku zápasu se však Osaka bude muset mít na pozoru, protože Doi je známo, že hned na začátku produkuje svůj nejlepší tenis. Čtvrté semeno nechce zaostávat brzy, protože by to dalo její oponentce takové sebevědomí, které pro ni jinak podhodnocenou hru dokáže zázraky.

Na druhou stranu Doi bude muset tvrdě pracovat, aby si udržela úroveň na delších polích; i sebemenší přestávka ji může přijít draho proti kvalitě Osaky.

streamování deníku ubohého dítěte

Predikce Naomi Osaka vs Misaki Doi

Naomi Osaka je těžkou favoritkou mířící do soutěže, ale hodně bude záviset na její kondici. Také bude muset být po celou dobu agresivní a nemůže očekávat, že Doi rozdá nějaké volné body.

Pro Osaku to bude mentální bitva, ale mladík má tendenci předvést svůj nejlepší tenis, když se potýká s nepřízní osudu. Můžete očekávat tvrdý boj od Doi, ale bývalý šampion by měl být schopen to nakonec stáhnout.

Předpověď: Naomi Osaka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak zorganizovat jídlo. Organizace jídla je skvělý způsob, jak podpořit sociální povědomí ve vaší komunitě. Mnoho podniků a zařízení je otevřeno místům, kde je možné odložit potraviny. Zjistěte, jaké potraviny jsou potřeba v ...

Appalachian State vypadá, že se odrazí od porážky z minulého týdne zápasem proti Campbellovi. Zde můžete hru sledovat.

Jak použít fyzickou terapii k zotavení z mrtvice. Fyzikální terapie je účinná a nezbytná forma rehabilitace mrtvice, která pomáhá lidem obnovit jejich schopnost fungovat a jít do každodenního života. Zatímco byste měli pracovat ...

Recenze knihy - 'The Roger Federer Story: Quest for perfection' od Rene Stauffer

Pochopení základních pozic a taktik, které můžete implementovat při podání v tenisovém zápase.