Kde sledovat Western Michigan vs NIU Football 2020BOISE, ID - 21. PROSINCE: Hlavní trenér Tim Lester ze západního Michiganu Broncos vysílá signál svému týmu během druhé poloviny akce proti BYU Cougars na Famous Idaho Bramborové misce 21. prosince 2018 na stadionu Albertsons v Boise, Idaho. BYU vyhrál zápas 49-18. (Foto Loren Orr/Getty Images)

Western Michigan vypadá, že zůstane perfektní, když se v sobotu utká s Northern Illinois v zápase MAC na stadionu Waldo.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v poledne ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte živé přenosy Northern Illinois vs Western Michigan na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Northern Illinois vs Western Michigan naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Northern Illinois vs Western Michigan

V této sezóně se North Illinois moc nepovedlo, když na začátku roku prohráli tři zápasy a seděli v suterénu žebříčku MAC. Huskies vzdávají 40 bodů na zápas a zaznamenávají jen 21,7.

Poslední vadou NIU byla ztráta 31: 25 pro Ball State. Zatímco ztráta bodla, Huskies nahromadili 412 yardů urážky, z toho 300 vzduchem. NIU také vyhrál bitvu o držení o téměř 5 minut.

Musíme stále hledat způsoby, jak dostat naše tvůrce míčů a najít nějakou šanci, jak je dostat do situace jeden na jednoho, řekl hlavní trenér NIU Thomas Hammock. Minulý týden jsme toho začali dělat víc. Myslím si, že máme určité hry, které chceme vyvolat, abychom se ujistili, že dostaneme míč do rukou těch kluků.

Hammock ví, že jeho tým bude mít plné ruce práce proti Western Michiganu, týmu, který vede 3: 0 a jeho zrak je zaměřen na titul MAC.

Western Michigan je velmi dobrý fotbalový tým, řekl Hammock. Mají lidi, kteří dokážou hrát a měnit hru. Musíme se ujistit, že jsme velmi zdraví ve všem, co děláme ve všech třech fázích.

Broncos se ve svém posledním závodě proháněli kolem Central Michiganu a vzrušujícím způsobem vyhráli 52-44. Western Michigan nashromáždil při vítězství 628 yardů ofenzívy, včetně téměř 250 yardů na zemi.

Očekává se, že Broncos budou pro tento zápas zdravější po týdnu volna.

Potřebujeme čas na uzdravení, řekl hlavní trenér WMU Tim Lester. Opravdu se ještě nikdo nevrátil, ale trvalo nám pár dní, než jsme se pokusili hodně rehabilitovat. V sobotu jsme měli skvělý trénink; docela se mi to povedlo, a pak se včera stalo něco jako průchod; dnes mají volno, takže opravdu, za poslední čtyři nebo pět dní jsme udělali jen jednu věc, abychom se pokusili dostat jejich nohy zpět.

živý stream lupiči vs panteři

(NIU has) hrál tři opravdu dobré týmy; byli fyzičtí a byli v každé hře, takže to bude výzva a my jsme nadšení, že můžeme získat nějaké kluky zpět. Doufáme, že někteří z těchto chlapů tento týden někdy zacvičí. … Opravdu neznám všechny odpovědi, protože v týdnu je opravdu brzy, ale doufáme, že se nám podaří získat spoustu z nich zpět.

Western Michigan je 20bodovým favoritem zápasu, s celkovým součtem 64,5 bodu.


Populární Problémy

Ve svém třetím wimbledonském vystoupení dosáhl Hubert Hurkacz největší výhry v kariéře, když ve čtvrtfinále vyhodil osminásobného šampiona Rogera Federera ve dvou setech.

Roger Federer pokračoval ve vítězných cestách na Roland Garros 2021, když v sobotu porazil Dominika Koepfera v pulzujícím čtyřsetovém thrilleru.

Poměrně snadno můžete přinutit vaše žíly vyskočit pouhým přerušením oběhu. Pokud však chcete žíly, které se každý den vyboulí, bude to trochu větší výzva. Ať už chcete vyděsit své přátele nebo ...

Jak dosáhnout homerunu ve Wii Sports. Pokud máte rádi baseball, ale ne běhání, baseball Wii Sports je pro vás. V tréninkovém režimu můžete cvičit úder za hitem, aniž byste museli spouštět základny. Držte pálku vysoko a za sebou tak daleko ...

Premiéra „24/7 Kelly Slater“ v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nový dokument HBO online bez kabelu.

Jak nosit řeckou rybářskou čepici. Správný klobouk může posunout jakýkoli outfit na další úroveň. Pokud vás unavují stejné staré kulichy a fedory, může být řecká rybářská čepice zábavnou alternativou. Vzhled může být trochu ošidný ...