Jak se dívat na basketbal Kentucky vs Louisville onlineGetty Keldon Johnson a Kentucky navštíví Louisville.

V sobotu navštíví Louisville Cardinals č. 16 Kentucky Wildcats.

Začátek hry je naplánován na 14:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, herní konzoli, chytré televizi nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

Hulu s živou televizí

kojící tenisky v bílé kůži

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled Kentucky vs Louisville

Pro Kentucky (9-2), kteří hrají 8-0 doma a 1-2 v neutrálních zápasech, to bude první skutečná silniční hra v sezóně.

Toto osamělé vítězství mimo Rupp Arena se stalo proti č. 9 v Severní Karolíně v United Center v Chicagu 22. prosince, posledním zápase Wildcats.

perfektní tenisové podání

Sophomore velký muž PJ Washington koketoval s triple-double při vítězství 80-72, při střelbě 5 z 9 získal 11 bodů, 10 doskoků, osm asistencí a pár bloků.

Strážce prváku Keldon Johnson nasbíral 21 bodů za střelbu 7 z 11. Přední střelec Wildcats získává 16,9 bodu na zápas, střílí 46,2 procenta z tříbodového dosahu a 60,6 procenta z vnitřku oblouku.

Spoluhráč v prváku Ashton Hagans zaznamenal 8 sezónních maximum krádeží za 31 minut.

Vkládám míč do jeho rukou a on hraje správně, řekl hlavní trenér Kentucky John Calipari o Hagansovi. Associated Press . Nyní usnadňuje hru všem. Dnes si to trochu zaběhl a já jsem se na něj vrhl, ale realita je taková, že je to něco jako naléhavý tým; stisknete lisovací tým. A pokud je tým rychlostním týmem, rychle se vrátíte zpět k nim. O to jsme se dnes snažili.

O dva týdny dříve Wildcats padli do Seton Hall v prodloužení v Madison Square Garden, což byla první prohra Kentucky od pádu vévodovi v sezóně.

Nejsme stejný tým jako před dvěma týdny, řekl Calipari po vítězství nad Tar Heels, podle AP. Není to ani blízko. A doufejme, že za dva týdny už nebudeme stejný tým jako dnes.

Cardinals (9-3) vyhráli šest z posledních sedmi. Nedávno ve druhé polovině sledovali Roberta Morrise až o osm, ale zajeli 27: 4 a vyhráli 73: 59.

Podle mě tato hra byla o naší neschopnosti být připraveni hrát, řekl hlavní trenér Louisville Chris Mack Courier-Journal . Celou hru jsme hráli do kopce a bylo to kvůli špatnému myšlení. To nebyl problém našeho týmu, ale doufejme, že dávka reality, že pokud nejste mentálně připraveni jít a nejste ochotni být připraveni jít, když skočí míč, pak se ocitnete v situaci že jsme byli v.

Velký muž Steven Enoch vedl tým třemi bloky a získal 16 bodů za střelbu 5 z 9.

Podle listu The Courier-Journal si zpracovával ocas ve sloupku. Chlapi si zvykli, že Steva ve skutečnosti nenajdou, protože je neviditelný, a dnes v noci odvádí skvělou práci, když zapečeťuje svého muže po dráze, žádá o míč na vysokých minimech, pečetí svého muže při přeskočení. Docela upřímně, párkrát jsme ho postrádali.


Populární Problémy

Je přirozené být nervózní z francouzského líbání s někým, zvláště pokud jste to ještě neudělali. Nemusíte si však dělat starosti, protože i když se to může zdát komplikované, ve skutečnosti je to docela jednoduché a přirozené. Francouzský polibek ...

Bývalá světová jednička 2 Věra Zvonarevová nastoupí v prvním kole Linz Open na osmnáctiletou Ukrajinku Martu Kostyuk. Půjde o první setkání obou hráčů.

Manipulace a jízda na koni může být jednou z největších radostí života. To znamená, že jsou to silná, často skličující zvířata, se kterými je třeba zacházet správně. Chraňte sebe i koně před zraněním po celou dobu dodržováním bezpečných ...

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Harvard vs Brown.

Zelená obrazovka je klíčovou součástí amatérské i profesionální filmové tvorby, která umožňuje vytvářet kulisy místo zelené barvy v záběru. Vytvořte si vlastní nastavení zelené obrazovky, které se snadno vyrábí a snadno přenáší ...

Tým USA zahajuje baseballovou kampaň olympijských her 2020 proti Izraeli. Zde je návod, jak můžete hru sledovat naživo.