US Open 2021: Nick Kyrgios vs Roberto Bautista Agut náhled, souboj a předpověď

Nick Kyrgios v roce 2021 odehrál pouze 13 zápasůraketbalový míček

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Nick Kyrgios vs. (18) Roberto Bautista Agut

Datum: 30. srpna 2021Turnaj : 2021 US Open

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Flushing Meadows, New YorkKategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $Načasování zápasu : Cca. 20:00 místního času, 12:00 GMT (úterý), 5:30 IST (úterý)

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN/ESPN 2 | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Náhled Nick Kyrgios vs Roberto Bautista Agut

Nenasazený Nick Kyrgios se v pondělí v úvodním kole US Open 2021 utká s 18. nasazeným Robertem Bautistou Agutem.

live stream penn státního fotbalu

Kyrgios, věrný své pověsti, byl za posledních 18 měsíců ve zprávách hlavně kvůli svým kontroverzním komentářům. Zdá se, že rtuťový Australan ztratil mojo na tenisovém kurtu, protože v tomto rozpětí vyhrál několik cenných zápasů.

Ale Kyrgios letos dodal dva elektrizující zápasy. Došlo k setkání na Australian Open, kde prohrál s Dominicem Thiemem po vedení o dva sety, a také v úvodním kole ve Wimbledonu, kde v pěti setech porazil formálního Uga Humberta.

Kyrgios si v současné době ošetřuje zranění kolena, které ho donutilo odstoupit z Winstom-Salem Open z minulého týdne. Problém by mohl omezit jeho šance i v pondělí.

Roberto Bautista Agut, na rozdíl od Nicka Kyrgiose, byl na turné po celou svou kariéru neustálou přítomností. Španěl zejména v posledních třech letech dodává konzistentně a jistému Novakovi Djokovičovi v tomto rozpětí dokonce způsobil značné potíže.

Bautista Agut byl na loňském US Open považován za materiální hrozbu pro špičkové hráče. Ve třetím kole však prohrál s oživujícím se Vaskem Pospisilem.

Nick Kyrgios vs Roberto Bautista Agut proti sobě

Nick Kyrgios a Roberto Bautista Agut spolu již dvakrát hráli a jejich vzájemné zápasy jsou nerozhodné 1: 1.

Obě setkání mezi Kyrgiosem a Bautistou Agutem na turné ATP se uskutečnila na venkovních tvrdých hřištích. Španěl se pomstil za porážku Australanů z roku 2015, když se pár setkal na Poháru ATP 2020.

Predikce Nick Kyrgios vs Roberto Bautista

Nick Kyrgios je jednou z největších záhad, jaké jsme v tenise kdy viděli. Šestadvacetiletý hráč má talent zkomplikovat život i těm největším hráčům na světě, jak se mu za posledních sedm let stalo několikrát. Ale navzdory tomu Kyrgios téměř nikdy nediskutuje o výhře Slamů; jeho hra a jeho osobnost byly příliš temperamentní na to, aby dosáhly konzistentního úspěchu.

Na druhou stranu Roberto Bautista Agut je jedním z nejsilnějších hráčů na turné a je vždy konzistentní od základní linie. Bautista Agut miluje hraní na hardcourt a na povrch se dostaly nejlepší výsledky jeho kariéry.

pravidla zadní stěny raketbalu

Roberto Bautista Agut dosáhl finále Masters a dvou semifinále na hardcourt

Kyrgios může vyhrát jakýkoli zápas, pokud má náladu, ale to se stane jen jednou na modrém měsíci. Zranění kolene Australana je také velkým problémem a mohlo by mu zabránit v tom, aby ze sebe vydal to nejlepší, i kdyby chtěl.

Předpovídáme spolehlivějšímu Agutovi, aby se vyhnul nebezpečí a vyšel na vrchol.

Předpověď: Roberto Bautista Agut k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak založit neziskovou útulku pro bezdomovce. Bezdomovcem může být kdokoli kdykoli. Zatímco většina lidí si nedokáže představit myšlenku, že by neměli střechu nad hlavou nebo každodenní sprchu, miliony lidí denně trpí bezdomovectvím ....

Pickle je zábavná hra, ve které se 2 hráči snaží označit běžce při sprintu mezi základnami. Pickle může také odkazovat na Pickleball, což je hra, kterou hrají 2 týmy na hřišti se sítí, podobně jako tenis. K hraní kterékoli hry budete potřebovat ...

Dnes večer jsou ceny Billboard Music Awards 2019. Získejte přehled o možnostech živého streamování BBMA na červeném koberci a sledujte příjezdy online.

Adhan je zvláštní islámská výzva k salahu (modlitba). Mu'addhin volá adhana z minaretu mešity, aby oznámil každou modlitbu a bohoslužbu. Podle islámského zvyku je adhan také první věcí, kterou novorozené dítě ...