US Open 2020: Pablo Carreno Busta vs Yasutaka Uchiyama náhled, souboj a předpověď

Pablo Carreno BustaPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Pablo Carreno Busta vs Yasutaka Uchiyama

Datum: 31. srpna 2020Turnaj: US Open 2020

desítky jednotek umístění tenisového lokte

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: 1:00 EDT, 22:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Pablo Carreno Busta vs Yasutaka Uchiyama

Pablo Carreno Busta

20. semenoPablo Carreno Bustase v prvním kole setká s grandslamovým debutantem japonskou Yasutakou Uchiyamou 2020 US Open .

Devětadvacetiletý mladík zahájil svou kampaň v roce 2020 čtvrtfinálovou ztrátou s případným finalistou Lloydem Harrisem na inauguračním Adelaide Open. Při své další zastávce na Australian Open dosáhl Pablo Carreno Busta po sobě jdoucích čtyřsetových vítězství, než ve dvou setech přešel na šampiona Rafaela Nadala z roku 2009.

jak koupit tenisovou raketu pro začátečníky

Po prohře v úvodním kole v Montpellier se Španěl dostal do semifinále v Rotterdamu, kde prohrál s mladým Kanaďanem Felixem Augerem-Aliassime, než prohrál se Stefanosem Tsitsipasem ve dvou setech v prvním kole v Dubaji.

Při svém prvním soutěžním výletu za šest měsíců porazil Pablo Carreno Busta Dušana Lajoviče v otvíráku Cincinnati Masters, než v dalším kole sestoupil ke Karen Khachanov.

Na druhou stranu Yasutaka Uchiyama provedl trojici východů v prvním kole na Australian Open, New York Open a Delray Beach, než vyhrál svůj osamělý zápas sezóny až dosud v Dubaji.

Přestože Uchiyama absolvoval svůj profesionální debut v roce 2011, bude se na US Open 2020 poprvé účastnit grandslamového main-draw.

Pablo Carreno Busta vs Yasutaka Uchiyama hlava-nehlava

Pablo Carreno Busta

Pablo Carreno Busta a Yasutaka Uchiyama se na turné nikdy předtím nepotkali, takže jejich vzájemná rivalita je 0: 0.

Pablo Carreno Busta vs Yasutaka Uchiyama predikce

Pablo Carreno Busta se pokusí zahájit svou kampaň na US Open 2020 vítězstvím

Pablo Carreno Busta je zkušeným aktivistou na turnaji ATP Tour a zejména na grandslamových turnajích, kde vyhrál 33 ze 58 zápasů, z toho 13 na US Open.

jak rychle ošetřit tenisový loket doma

Od svého debutu na turnaji v roce 2014 vyhrál semifinalista 2017 (prohrál s Kevinem Andersonem) v každém ze svých šesti předchozích vystoupení ve Flushing Meadows alespoň jeden zápas na turnaji. Loni 20. nasazený podlehl ve třetím kole Davidu Goffinovi.

V tomto kontextu se zdá, že cokoli jiného než vítězství pro Pabla Carrena Busta je nepravděpodobné.

Předpověď: Pablo Carreno Busta vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Andy Murray odstoupil z Rogers Cupu

Marcelo Rios prozradil, že Rafael Nadal je hráčem, se kterým by se rád setkal, kdyby ještě dnes hrál. Rios také hovořil o interakci s Tonim Nadalem, který věřil, že Rios mohl Španěla porazit v celé své kráse.

Získejte přehled o tom, jak sledovat online crossover epizody „Chicago PD“ a „Chicago Fire“ online prostřednictvím živého vysílání bez kabelu.

Novak Djokovic by od léta 2020 očekával hodně, ale rozhodně ne palačinka, která by vypadala přesně jako on! Nathan Shields, umělec z Washingtonu, vytvořil 19 neuvěřitelných palačinek inspirovaných účastníky US Open 2020.