Přímý přenos Světového poháru USA vs. Švédsko: Jak se dívat online zdarma

Přímý přenos světového poháru USA vs. Švédsko

GettyPřímý přenos USA vs. Švédsko můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže
Spojené státy a Švédsko se ve čtvrtek ve Stade Oceane ve francouzském Le Havru setkají ve finálovém zápase skupinové hry skupin na mistrovství světa žen 2019.Utkání začíná v 15 hodin. ET a bude vysílán na Fox (anglicky) a Telemundo (španělsky). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači, telefonu nebo zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTVFox (žije na většině trhů) a Telemundo jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Švédsko (a každý zápas Světového poháru žen v roce 2019) na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

trojúhelníková raketa

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.Hulu s živou televizíKromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox (na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Švédsko (a každý zápas Světového poháru žen) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žije na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Švédsko (a každý zápas Světového poháru žen) na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

tenis bez bodování reklam

USWNT vs Švédsko World Cup Preview

Oba týmy vedou ve skupině 2: 0. Spojené státy ve svém otvíráku turnajů omezily Thajsko 13: 0 a následovaly po vítězství 3: 0 nad Chile.

Při svém debutu na mistrovství světa americká obránkyně Tierna Davidsonová asistovala u dvojice gólů z rohových kopů proti Chile a našla hlavy záložníků Carli Lloydové a Julie Ertzové.

Trochu jsem si nebyl jistý, protože jsem od září nezahrál rohový kop, takže jsem si říkal: ‚Ach, já to tam dám Carli a ona se tam postaví, dej to tam pro [Ertz] a ona na to přijde, “řekl 20letý muž podle Pro Soccer USA . Velký kredit pro ně, protože máme tak fantastickou vzdušnou přítomnost a opravdu se zavazují k tomu, co dělají. Takže to, že jsem to postavil těsně mimo dosah brankáře, bylo jediné, co jsem opravdu musel udělat, aby dali gól.

jiné slovo pro tenis

Spojené státy i Švédsko mají zajištěná místa ve vyřazovací fázi. Vítězství nebo remíza pro Američany by zajistilo první místo ve skupině, ale také by je to vedlo k tomu, aby si zahráli s ostatními velmocemi Francií a Anglií ve čtvrtfinále, respektive v semifinále.

Porážka by zajistila, že se USWNT nesetká s žádným týmem až do finále, ale hlavní trenérka Jill Ellisová řekla, že její strana záměrně neprohraje se systémem.

Myslím, že pokud se příliš zapojujete do manipulace, plánování nebo přehodnocování něčeho, nemyslím si, že to je dobrá zpráva, řekl Ellis. Pro Soccer USA . Nemůžeš nad tím přemýšlet. A rozhodovat se na druhém místě nebo manipulovat se skóre, to si myslím, že může být nebezpečné.

Tým před vámi je tým před vámi. Ať už hrajete tým X ve skupině, ať už hrajete v semifinále, finále nebo čtvrtletí nebo šestnáctce, musíte hrát s každým a musíte být připraveni hrát s každým, abyste tuto věc vyhráli. Takže si nemyslím, že by se dalo vymyslet cestu snů nebo něco podobného. Remíza je taková, jaká je, a my navigujeme toho, kdo je před námi.

Švédsko porazilo Chile 2: 0, aby zahájilo kampaň, a poté porazilo Thajsko 5: 1.

Bude to úplně jiný zápas a bude to pro nás samozřejmě velmi důležité, řekl hlavní trenér Švédska Peter Gerhardsson. Associated Press . Když půjdete do druhého kola, čeká nás více zápasů proti týmům, jako jsou USA, než zápasů s týmem s Chile. Ale musíme vyhrávat zápasy, abychom to zvládli, je to všechno o tom, jak se hry vyvíjejí a jak hráči hrají, ale bude to jiný zápas a budeme k němu přistupovat jinak takticky.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat nový neskriptovaný sitcom truTV Tirdy Works online zdarma. Premiéru má v úterý 5. května ve 22 hodin. ET/PT.

Správná aplikace tlakového obvazu po vážném zranění vám může zachránit život nebo někomu jinému. Tato důležitá technika první pomoci léčí rychlou ztrátu krve; poskytuje kompresi poraněným krevním cévám, což podporuje ...

Jak připravit pudink. Tradice výroby pudinku jako dezertu má dlouhý rodokmen sahající mnoho století. Obvykle je to značný dezert, často teplý, ale některé varianty jsou také studené. Ve skutečnosti termín pudink znamená ...

Jako každý venkovní spotřebič, i vaše grilovací rošty Weber potřebují každý měsíc trochu TLC, aby nezačaly pálit. Pokud máte plynový gril, nastavte spotřebič na vysokou teplotu, abyste mohli setřít veškeré přilepené zbytky. Jakmile je zřejmé ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Raptors vs Heat online bez kabelu.