Viking Classic Birmingham 2021: Donna Vekic vs Camila Giorgi náhled, head-to-head & prediction

Donna VekicPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Donna Vekic vs Camila Giorgi

Datum: 16. června 2021Turnaj : Viking Classic Birmingham

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Berlín, NěmeckoKategorie : WTA 500

Povrch : Tráva

Odměna : 235 238 $Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 14:00 GMT, 10 EST, 19:30 IST

linie badmintonových kurtů

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel

Náhled Donna Vekic vs Camila Giorgi

Velcí útočníci Donna Vekic a Camila Giorgi ve středu zamknou rohy a budou se hrát o čtvrtfinále Viking Classic Birmingham 2021.

Vekic, třetí nasazený, je na cestě k návratu po operaci kolena na začátku této sezóny.

Chorvatka se vrátila na turné na Roland Garros, kde utrpěla ztrátu v prvním kole s Karolinou Plíškovou. Vekic postoupil do třetího kola v Nottinghamu, než prohrál s eventuální semifinalistkou Ninou Stojanovic.

Svou kampaň v Birminghamu odstartovala perfektním začátkem vítězstvím nad Britkou Francescou Jonesovou.

Camila Giorgi

jak číst tenisovou tabulku

Giorgi také skvěle zahájila sezónu trávníků, když v prvním kole dosáhla vítězství 6-3, 6-0 nad krajankou Giulia Gatto-Monticone. Ital střílel na všechny válce a zápas ukončil se sedmi esy a 83% výhrou při prvním podání.

Giorgi si ráda hraje na trávě, což vyhovuje její mocné hře, a do soutěže se přihlásí s tím, že způsobí rozrušení.

Donna Vekic vs Camila Giorgi proti sobě

Donna Vekic vede Camila Giorgi 2: 0 v jejich vzájemném souboji. Obě setkání byla velmi sporná, ale nakonec pro Chorvaty zvítězila ve dvou setech.

Predikce Donna Vekic vs Camila Giorgi

Vekic má za sebou pár finálových turnajů.

Vzhledem k jejímu vynikajícímu umístění a výhodám head-to-head se Donna Vekic zúčastní soutěže jako oblíbená. To znamená, že Camila Giorgi by mohla představovat několik problémů.

Když je její hra zapnutá, Giorgi může být pro většinu protivníků příliš horká na to, aby ji zvládla. Její výkon v prvním kole, kde udeřila na vítěze ze všech částí hřiště, by ji naplnil sebevědomím.

Vekic má mezitím silnou, konzistentní základní hru a dobrý pohyb. Má také skvělý rekord ve třech setových zápasech, ale její kondice by mohla být důvodem k obavám. Třetí semeno nebylo od návratu z operace kolena testováno v žádném z jejích zápasů a stále může být trochu rezavé.

Pokud Giorgi dokáže navázat na místo, kde v posledním zápase proti Gatto-Monticone skončila, a udržet si stabilní úroveň, mohla by odejít se svou první výhrou nad Vekicem.

Předpověď: Camila Giorgi vyhrát ve třech setech

Populární Problémy

Jak opravit zaoblená ramena. Pokud se podíváte na svůj profil v zrcadle a všimnete si, že se vaše horní část těla sklání dopředu, pravděpodobně máte zaoblená ramena. Tato podmínka se může vyvinout v důsledku trávení příliš mnoho času ohýbáním ...

Stručný přehled základních pojmů v tenise a toho, co se začátečníci musí naučit, než se tomuto sportu začnou věnovat.

Jak zabránit podvrtnutí zápěstí. Vyvrtnutí zápěstí je poranění tvrdých vazů v zápěstí, často v důsledku přetažení nebo natržení. Existuje spousta věcí, které můžete udělat, které vám pomohou udržet zápěstí v bezpečí a bez výronů ....

Ačkoli je nosní zpěv vhodný pro některé hudební styly, není obecně příjemné jej slyšet. Nosní zvuk se vytváří, když je měkké patro na střeše úst sníženo, což umožňuje vzduchu unikat nosním ...

„Kvíz“, nová omezená série televizní show od AMC, má premiéru v neděli. Pokud ale nemáte kabel, sledujte epizody online.

Patriots and Chiefs se setkají v kolosální odvetě loňského vzrušujícího mistrovství AFC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.