Sledujte 90 Day Fiancé: Happily Ever After Season 5 Episode 2 Online

Instagram Angela a Michael, hvězdy úspěšné reality série „90denní snoubenec“.90denní snoubenec: Šťastně až do smrti 5. sezóna, 2. epizoda se koná v neděli 21. června ve 20 hodin ET na TLC. Popis pro Epizoda 2 s názvem Caught in the Crossfire, čte, Colt objeví novou stránku své přítelkyně. Angela dostává od svého lékaře šokující zprávu. Elizabeth žádá svého otce, aby zaplatil za velký lístek. Larissa se rozhodne dostat zpět na seznamovací scénu. Paul dělá pro něj a jeho rodinu obrovské rozhodnutí.

miluji tenisové výsledky

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TLC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je TLC Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte TLC na Sling TV

TLC je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Následuj Heavy on 90 Day Fiancé Facebook page pro nejnovější zprávy, aktualizace obsazení a spoilery epizod!


Dnešní epizoda nabízí spoustu vzestupů a pádů pro každého z členů obsazení

Plány se mění! Tania a Syngin doufali, že se brzy po svatbě odstěhují na jih, ale oslabující autonehoda vyvíjí tlak na Syngina, aby se postaral. pic.twitter.com/WPeSHfrKk0

- 90DayFiance (@90DayFiance)20. června 2020

Tania a Syngin se dnes večer znovu představí divákům, když se konečně odstěhují z kůlny Taniainy matky do svého domova. Je smutné, že Tania měla před několika měsíci špatnou autonehodu, takže teď nemůže pracovat, což vyvíjí tlak na Syngina, aby si našel práci a zaplatil účty.

Syngin ve výše uvedeném klipu říká: Než jsem přišel do států, nečekal jsem, že budu uvězněn v Connecticutu. A pak přišel bum, autonehoda, takže se vše během jednoho týdne změnilo. Takže pak je najednou „Oh s -t, musím jít začít vydělávat tyto peníze. A víte, to v našem vztahu vytváří velký tlak.

Mezitím se Colt a Jess hádají poté, co ji požádá, aby nechodila na párty se svými přáteli, a Paul a Karine se připravují na přesun zpět do USA, ačkoli Karine zřejmě váhá s odchodem z Brazílie. Larissin přítel ji také chce nastavit na rande naslepo a Angela zjistí od svého lékaře šokující zprávy o svém nově nalezeném období (zatímco ona se již snaží vyrovnat se špatným zdravím své matky), takže se fanoušci mají na co těšit během dnešní epizoda.

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 5, týdenních spoilerech, předpovědích pro páry a další 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Jak zlepšit své vytažení. Pull-upy jsou náročné a efektivní cvičení horní části těla, které může posílit vaši sílu a vytrvalost. Klíčem ke zlepšení vašich přítahů je praxe a vytrvalost! Jakmile zvládnete základy a ...

Laura Robson a Eugenie Bouchard: Dva přátelé odhodlaní vzít svět

Paes a Hingis vyhráli čtvrtfinále ve dvou setech.

Letové ovladače úzce spolupracují s národními vesmírnými programy, aby byly vesmírné mise úspěšné. Možná jste viděli letové ovladače ve filmech, jak navádějí kosmické lodě a pomáhají posádce při jejich misi. Abychom tuto odpovědnost přijali, ...