SLEDUJTE: Djokovič vyhrává zápas, ztrácí auto

Novak Djokovic - oříznutý

Novak Djokovič gestikuluje na Cincinnati Masters

Jen kdyby bylo nalezení vašeho vozidla tak snadné, jako porazit Miloše Raonice.

Novak Djokovic porazil v pátek Kanaďana ve třech setech na Cincinnati Masters, aby si v devíti setkáních s výkonným serverem udržel stoprocentní kariérní rekord.

Srbská bývalá světová jednička dříve představovala obhájce titulu Grigora Dimitrova ve čtvrtek odloženém zápase kvůli dešti.

Ale po tak dlouhém soutěžním dni Djokovič snášel určité potíže, které mu způsobily opuštění rodinného tenisového centra Lindner v Ohiu.

Video zveřejněné na oficiálním twitterovém účtu turnaje ukázalo, jak se třináctinásobný grandslamový šampion dvouhry po setmění potuloval po parkovišti místa konání a volal: „Kde jsi!“ na nepolapitelnou šedou Teslu, než se konečně dala znovu dohromady.

Jednatřicetiletý hráč by možná měl přivázat balón k anténě, až se v sobotu vrátí do semifinále proti Marinu Cilicovi.

Populární Problémy

Finále US Open 1980 mezi Bjornem Borgem a Johnem Mcnroem bylo jedním z největších tenisových zápasů, jaké kdy byly na Flushing Meadows odehrány.

Novak Djokovic a Ashleigh Barty nadále dominují zájezdům mužů a žen. ATP a WTA zveřejnily v pondělí své nejnovější žebříčky, přičemž Djokovič a Barty se pohodlně umístili na vrcholu.

Zde je návod, jak sledovat finále sezóny Better Call Saul online, i když nemáte kabel.

Hillary Clintonová a Donald Trump se v neděli večer shodli na druhé prezidentské debatě. Celé video si můžete přehrát zde.

Když se připojil k profesionálnímu okruhu, Borna Coric, bývalý juniorský světový hráč číslo 1, velmi rychle stoupal v žebříčku.

Masvidal vs Diaz na UFC 244 má snadný potenciál boje roku. Zde je návod, jak koupit PPV prostřednictvím ESPN Plus.