Sledujte: Roger Federer hodnotí nejnovější verzi své ikonické rakety Wilson

Roger Federer

Roger Federer

triky ve stolním tenise

Světoznámí výrobci tenisových raket nedávno aktualizovali svou nejvýznamnější řadu raket - Pro Staff RF97 v13. Jak napovídají iniciály, toto je raketa, kterou nepoužíval nikdo jiný než samotný Roger Federer. Upgrade má však převážně kosmetický charakter.

Zatímco široká veřejnost si bude moci zakoupit a používat RF97 v13, Roger Federer bude i nadále hrát se svým na míru vyrobeným RF97 autogramem.

Nový design si představil a kurátoroval sám Roger Federer. Během nedávného rozhovoru s Tennis Warehouse Švýcaři rozpracovali jeho návrhářské možnosti a také hovořili o svých důvodech, proč se po celá ta léta držel Wilsona.

Roger Federer se rozhodne vrátit ke klasickému designu Wilson

Roger Federer je obecně vnímán jako tradicionalista, který upřednostňuje dodržování hodnot staré školy. Ve skutečnosti je legendární Švýcar často vidět, jak přichází na centrální soud ve Wimbledonu oblečený ve společenském oblečení. Není proto překvapením, že Federer přidal do své vybrané zbraně také nádech tradice.

Během rozhovoru Roger Federer odhalil, že rakety se sportovními „popovými barvami“ a „neony“ ho přiměly vrátit se k základům. Pro Wilsona to znamená barevné palety červené, žluté nebo černé a Federer šel s černou.

sledujte, jak je to nádherný život zdarma online
Žlutá, červená a černá byla klasická a ikonická (barvy), řekl Federer. V posledním desetiletí se dívám na tenis a dívám se na všechny ty popové barvy a neonky a všechny ty šílené věci, které přišly. A říkal jsem si, co kdybychom se opravdu vrátili k základům.
A musela to být plná černá raketa, víte, na tom nic nebylo, dodal.

Zde je celé video z interakce:Roger Federer mluví o své cestě s Wilsonem a vysvětluje, proč byla pro něj úspěšná

Roger Federer

Roger Federer

Tenis je neustále se vyvíjejícím sportem, a proto má smysl, aby se technologie časem také měnily. Výběr raket Rogera Federera také byl v posledních několika desetiletích svědkem podobných změn.

Federer začínal s 85palcovou hlavou na svých raketách a postupně přešel na 97palcovou verzi. Jeho preference pro řadu Wilson Pro-Staff však zůstala konstantní, a to i přes všechny ostatní změny.

Je to cesta, kterou jsem si opravdu užil, pokračoval Federer. Počínaje raketou Pete Samprase a Stefana Edberga - 85. Ikonická, o které každý ví. Rychlý tenis, pokud chcete. Začal jsem s tím také, když mi bylo 14 let a stále hraji s profesionálním personálem.
Roger Federer

Roger Federer

Federer pokračoval v vysvětlování důvodů změny velikosti hlavy v průběhu let. Přičítal to zpomalení povrchů, zlepšeným obranným schopnostem hráčů a prodloužené délce shromáždění.

Pravděpodobně víte, že jsem provedl nějaké změny, dodal Federer. 85 až 90 a poté 97. Myslím, že to ukazuje, jak se tenis vyvinul. Jak se možná povrchy zpomalily, jak hráči lépe brání, rally se prodlužují.

Pro švýcarského maestra bylo také důležité najít správnou rovnováhu mezi silou a přesností. A právě to mu dává RF97 Autograph.

'Když jsem se přestěhoval do RF97 Autograph, myslím, že jsem pak také šel na výkonnější raketu, ale přesto jsem neslevil z kvality střel a citů pro míče,' uzavřel Federer.

Populární Problémy

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat každý fotbalový zápas SMU online bez kabelu.

Protože na lokty často nemyslíme, někdy zapomínáme, jak moc je používáme. Například se o ně opíráme, když píšeme nebo když se opíráme o postel. Pokud roky zanedbávání a nadužívání zanechaly vaše lokty temné ...

Navzdory čtvrté grandslamové finálové porážce nehrozí, že by se Serena Williamsová vzdala, říká trenér Patrick Mouratoglou.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu hry Game of Thrones Season 8 Episode 2 v USA, Velké Británii, Indii a dalších.

Diego Schartzman vyjádřil lítost nad výbuchem Adria Tour Novaka Djokoviče navzdory dobrým úmyslům Srbů. Připojil se také bývalý argentinský hráč Agustin Calleri, který Djokoviče obviňoval z jeho 'nezodpovědných' činů.

Au! Bolest ramen není žádná legrace. Pokud máte subakromiální bursitidu nebo bolest a zánět ramene, je pravděpodobné, že ji můžete léčit a zbavit se bolesti. Bursa je vak naplněný tekutinou, který maže klouby. Nacházejí se v ...