Wawrinka se shromáždí kolem Evanse, Tiafoe a Berdycha padnou v Indian Wells

StanWawrinka-oříznutý

Švýcarský veterán Stan WawrinkaStan Wawrinka prošel testem s Danielem Evansem na Indian Wells Masters, zatímco australský teenager Alexej Popyrin si připsal první vítězství na ATP 1000.Wawrinka se zotavil poté, co prohrál první set proti Evansovi, protože švýcarský veterán dosáhl v pátek druhého kola.Popyrin se k trojnásobnému grandslamovému šampionovi připojil v dalším kole po jeho průlomové výhře nad Jaume Munarem.

Čtvrtfinalistka Australian Open Frances Tiafoe mezitím poslala balit spolu s Tomášem Berdychem.Wawrinka přežije zděšení prvního kolaDruhý v roce 2017 Wawrinka shromáždil kolem Angličana Evanse 6-7 (4-7) 6-3 6-3 na Stadium 2.

unikátní tenisové sukně

Wawrinka musel v prvním kole předvést svůj nejlepší tenis poté, co se uvolnil z pěti rovných bodů za stavu 2-2 a 0-40, aby udržel podání.Zachránil další tři brejkboly za stavu 3: 3, než vybojoval vedení 5: 3 a nikdy se neohlédl.

'Turnaj se mi líbí,' řekl Wawrinka, který se v příštím kole utká s 29. nasazeným Martonem Fucsovicsem. „Myslím si, že podmínky jsou pro mou hru obecně dobré. Tvrdý kurt a docela pomalý, řekl bych. Svou hru si opravdu můžete zahrát. Myslím, že pro mě je to letos určitě speciální, protože jsem rád, že jsem zpět. '

Popyrin vydělává na Isnerově střetu

Devatenáctiletý mladík zaznamenal své první vítězství na ATP 1000 tím, že v pátek porazil Munara 7-6 (9-7) 6-3.

Světová jednička 131 Popyrin, která ohromila Dominica Thiema na Australian Open, se ve druhém kole setká s osmým nasazeným Johnem Isnerem.

'Určitě to znamená hodně,' řekl Popyrin. 'Vyrůstat sledováním těchto turnajů v televizi, jen abych získal svou první výhru Masters 1000, je pro mě velký úspěch.'

Tiafoe se loučí

Navzdory uložení dvou mečbolů sestoupil Tiafoe v úvodním kole na Nicolase Jarryho 6-4 4-6 7-5.

co je raketbal

Ve třetím setu 5: 4 odrazil Tiafoe pár mečbolů, aby zůstal naživu, ale Američan nedokázal zastavit debutanta Indian Wells Jarryho.

Berdych mezitím prohrál 7-6 (7-3) 7-6 (7-2) s kolegou veteránem Felicianem Lopezem.

Populární Problémy

Silné představení na US Open přimělo Johna Millmana zaměřit se na nárůst světového žebříčku.

Zde je návod, jak streamovat The Baker and the Beauty online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos státu Utah vs Nevada online bez kabelu. Možnosti zahrnují sledování na počítači, telefonu, Roku nebo Apple TV.

Váš průvodce streamováním Ant-Man online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Má nohy: Příběh tenisové supermodelky Daniely Hantuchové