„Nemohli jsme předvídat jeho neuvěřitelný úspěch“ - matka Lynette o rekordní kariéře Rogera Federera

Roger Federer

Roger Federer

Rodiče Rogera Federera Robert a Lynette Federerovi nedávno poskytli rozhovor Pohled v předvečer 40. narozenin švýcarského maestra. Během interakce pár odpověděl na řadu otázek, od osobnosti Rogera Federera až po to, zda očekávali, že bude hrát ve 40 letech.

Matka Lynette si poprvé vzpomněla na raná léta svého syna a trvala na tom, že švýcarský maestro měl okouzlující osobnost už jako dítě. Lynette, která v dětství trénovala svého syna, řekla, že Roger Federer byl vždy neústupný v tom, že hraje nějaký druh sportu, ať už je to squash, fotbal nebo tenis.

„Roger byl zábavný, aktivní, vždy měl spoustu přátel. S ním se vždy něco dělo. Rychle jste viděli, že měl velkou nutkání se pohnout. Mimochodem, taky jsem byl takový, “řekla Lynette. 'Nezáleží na tom, jestli je to na skateboardu, na kole, u pingpongového stolu nebo při hraní squashe s Robbie.'
„Bylo příjemné vidět ho, jak se baví. Bylo vidět, že to není povinnost. Miloval to. Jakmile mohl chodit, vždy s sebou musel mít míč a co nejdříve hrál fotbal. '

Na otázku, jak daleko si myslí, že Roger Federer půjde, devětašedesátiletá přiznala, že nikdy nevěřila, že si Švýcar vytvoří pro sebe tak úspěšnou kariéru.

„Lidé často říkali, jak výjimečný byl jeho talent nebo jak dobře uměl s míčem zacházet od útlého věku. Ale nemohli jsme předvídat neuvěřitelný úspěch, který měl poté, “řekla Lynette.

Robert Federer zopakoval pocity své manželky.

'Nikdy jsme ho neviděli jako budoucí hvězdu, takže jsme s tím nežili.' Dlouho jsme jen čekali, jak se věci vyvinou, “řekl Robert.
Roger Federer pózuje s titulem Boys Singles na Wimbledonu 1998

Roger Federer pózuje s titulem Boys Singles na Wimbledonu 1998

„Ode mne Roger Federer pravděpodobně obdržel disciplínu a touhu přestěhovat se“ - Lynette Federer

Robert a Lynette byli také dotázáni na vlastnosti, které po nich jejich syn zdědil. Zatímco Robert tvrdil, že on a jeho syn mají nápadnou fyzickou podobnost, Lynette tvrdila, že švýcarský maestro zdědil její disciplínu a talent pro tenis.

„Fyzicky se mi hodně podobá. Věřím, že ode mě zjevně obdržel určité rysy. Těžko říct něco jiného, ​​“řekl Robert.
„Ode mě se pravděpodobně dostalo disciplíny a touhy hýbat se. Možná také talent s míčem, “řekla Lynette.
Robert Federer (L) a Lynette Federer

Robert Federer (L) a Lynette Federer

Na konci rozhovoru byli Robert a Lynette také dotázáni, zda někdy očekávali, že Švýcar bude hrát, když mu bylo 40 let. Lynette ze své strany přiznala, že to nečekala, ale trvala na tom, že to nepřineslo příliš velké překvapení vzhledem k tomu, že Roger Federer byl stále v relativně dobré formě.

'Ne, fakt ne. Ale rozhodně následuje svůj instinkt a lásku ke sportu. Její tělo se navíc za posledních 25 let relativně dobře vyrovnalo s opakujícím se napětím, “řekla Lynette.

Robert dodal, že Roger Federer „stále žije pro tenis“, než pochválil svého syna za úsilí, které vynaložil na zotavení ze zranění kolena.

„Je skvělé, že stále žije pro tenis. A viděli jste, že podnikl veškeré úsilí, které vynaložil na obnovu sebe sama po svém zranění? Je to opravdu obdivuhodné. Roger žije svůj sen. Přijímáme to a nezasahujeme do toho, “řekl.

Populární Problémy

Zatímco Azarenková a Kvitova odešly, bývalý finalista Halep se dostal do čtvrtfinále.

Atrofie svalů je stav, při kterém tkáně ve svalech začínají slábnout a ztrácet se. K tomu může dojít v důsledku nedostatečného používání svalů, podvýživy, nemoci nebo zranění. V mnoha případech svalové atrofie můžete budovat svaly ...

Buldoci patří do skupiny psů s vyhublými plochými tvářemi. Oficiální termín je brachycephalic, což znamená mít hlavu zkrácenou dopředu. Http://www.merckvetmanual.com/pethealth/dog_disorders_and_diseases/lung_and_airway_disor ...

Jak se starat o kočku Li Hua. Péče o kočku Li Hua není na rozdíl od péče o většinu ostatních koček. Krmte svou kočku zdravou stravou a udržujte ji hydratovanou vodou. Kartáčujte svou kočku jednou týdně a kontrolujte, zda neobsahuje blechy, rány a další ...

Raketová technologie se za ta léta vyvinula a výrazně zlepšila.

Jak se zdarma fit. Pokud byste se rádi dostali do kondice, ale právě teď nemáte žádné finanční prostředky na to, abyste se připojili k tělocvičně nebo si koupili nejnovější fitness vybavení, nezoufejte - stále můžete být fit, aniž byste museli utrácet peníze. Socializujte se cvičením. Setkat se s...