Craig Tiley reaguje na obavy karantény Novaka Djokoviče a Alexandra Zvereva a říká, že vstup do bubliny je „velmi riskantní návrh“

CEO Australian Open Craig Tiley

CEO Australian Open Craig Tiley

Šéf Australian Open Craig Tiley obhájil rozhodnutí Tennis Australia prosadit všechny hráče před hardcourtovým švihem Down Under. Poté, co Novak Djokovic a Alexander Zverev minulý týden navrhli, že by bylo lepší hrát více turnajů v bublině než absolvovat karanténu na různých místech, Tiley odpověděla, že riziko takového kroku by bylo příliš velké.

tenisové míčky na nohy židle

Craig Tiley, vysokoškolský tenisový trenér v důchodu, je ve společnosti Tennis Australia spojen od roku 2005. Devětapadesátiletý hráč působil jako ředitel Australian Open do roku 2013, poté převzal roli generálního ředitele turnaje.

Od té doby je Tiley velmi prominentní postavou v tenisovém světě, zejména v době prvního Slamu roku. Ve svém rozhovoru pro Sydney Morning Herald v pátek Jihoafričan vysvětlil, proč se organizátoři rozhodli uvalit na hráče 14denní tvrdou karanténu, než se mohli zúčastnit Australian Open.

'Rozhodli jsme se předem, že nechceme, aby jakýkoli sportovec neměl šanci soutěžit, protože jsou buď v těsném kontaktu, nebo jsou pozitivní,' řekla Tiley. 'Jediný způsob, jak to udělat, bylo dát je do karanténního programu.'

Rozhodnutí, které se nejprve setkalo s mnoha překážkami, se nakonec ukázalo jako úspěšné, protože všichni sportovci, kteří vstoupili na Australian Open, mohli turnaje soutěžit. Jediným hráčem, který byl během karantény pozitivně testován, byla Španělka Paula Badosaová, která se soutěže zúčastnila i poté, co strávila další čas v karanténě.

Doufat, že někdo neinfikuje ostatní v bublině, je riskantní: Craig Tiley

Craig Tiley podporuje tvrdou karanténu nad sportovními bublinami

Craig Tiley podporuje tvrdou karanténu nad sportovními bublinami

nákup badmintonových raket online

Craig Tiley také hovořil o rizicích, že místo karantény bude mít bublinu, což dávají přednost mnoha sportovním událostem po celém světě. Tiley tvrdil, že léto 2021 bylo dosud nejtěžší a nejnáročnější v jeho době na Australian Open.

Devětapadesátiletý muž přiznal, že práce po boku viktoriánských vládních zdravotníků a dalších příslušných úřadů byla náročnější, než se očekávalo. Trval však na tom, že vzhledem k rizikům spojeným s alternativou se rozhodli správně.

Jít do bubliny a doufat, že někdo neinfikuje ostatní v bublině, je velmi, velmi riskantní návrh, řekla Tiley.

Craig Tiley dodal, že nové, infekčnější mutace koronaviru objevené ve Velké Británii, Brazílii a Jižní Africe je přinutily dospět k rozhodnutí zavolat hráče brzy a přinutit je do tvrdé karantény. Ale také připustil, že to nemusí být možnost pro jiné sportovní akce a že mohou mít své důvody držet se bubliny.

„Některé [jiné sportovní akce] to mohou mít (bublinu) jako jedinou možnost ... ale pak se prostě musí smířit s tím, že tam budou funkcionáři, hráči a doprovod, kteří budou pozitivní, a jiní budou to blízké kontakty, “řekla Tiley.

Craig Tiley a Tennis Australia si však mohou vydechnout, protože vědí, že jejich rozhodnutí bylo správné. 2021 Australian Open proběhla úspěšně, zbývalo jen poslední kolo turnaje.

Populární Problémy

Poté, co se Jelena Ostapenko stala první lotyšskou finalistkou grandslamu, vyslala ze své vlasti řadu gratulací.

Jak vyrábět a střílet mini papírové kulky gumovými páskami. Znuděný? Pomocí této jednoduché a zábavné zbraně můžete střílet. Je to levné, jednoduché a samozřejmě zábavné! Začněte hned. Shromážděte, co potřebujete. Není pochyb o tom, že je ...

„Real Housewives of Beverly Hills“ se vrací ve středu na 10. sezónu. Zde je návod, jak sledovat streamování RHOBH online bez kabelu.

Kriticky uznávaný pořad Cinemax 'Warrior' je zpět pro 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Cinemax.

Jak vyrobit italskou sodu. Italská soda je lahodný nápoj, který se snadno vyrábí a je příjemný na pohled. Standardní italská soda se vyrábí z klubové sody a ochuceného sirupu. Francouzská soda - také nazývaná italská smetana - je oblíbenou variací ...

Jak používat náplast. Obvazy pomáhají hojit rány tím, že je udržují čisté a chráněné během celého dne. Nesprávné použití obvazu by však mohlo způsobit infekci rány. Dávejte pozor na to, jak se připravujete a ...