Jak vyrobit kočičí hračky z běžných předmětů pro domácnost

Kočky potřebují hračky pro cvičení a rekreaci. Nejlepší typy kočičích hraček by měly napodobovat dovednosti, které by vaše kočka musela využívat, pokud by žila ve volné přírodě. Ne všechny kočky si rády hrají s hračkami a některým se bude líbit jen jeden typ hračky. Zjistit, co má vaše kočka ráda, může být drahé. Barevné, lesklé kočičí hračky ze zverimexu nejsou nutné a často nejsou z kočičího hlediska příliš dobré. Výroba domácích kočičích hraček vám může ušetřit peníze a umožní vám spojit se s vaším domácím mazlíčkem.taktika badmintonu ve čtyřhře

Metoda 1 z 11: Výroba kočičího kyvadla

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 1

  1 Odřízněte kus lepenky do obdélníkového tvaru. Jako alternativu můžete jednoduše použít prázdnou lepenkovou tubu z role toaletního papíru.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 2

  2 Přeložte lepenku a protáhněte konec provázku. Navlékněte provázek tak, abyste mohli lepenku bezpečně zavěsit od konce. Hračka by měla začít vypadat jako kyvadlo, které budete houpat před kočkou.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 3

  3 Karton trochu natáhněte na šňůrku a přeložte přes dno. Karton tak zůstane sedět na provázku a drží hračku pohromadě, zatímco s ní budete pohybovat.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 4

  4 Uchopte konec provázku a zamávejte kartonem poblíž své kočky. Cílem je, aby byla hračka obratná a ovladatelná, aby při pohybu vypadala co nejvíce jako živá bytost. Váš mazlíček tak bude mít pocit, že chytá kořist. reklama

Metoda 2 z 11: Výroba rolničky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 5

  1 Najděte prázdnou láhev od pilulky. Pokud je na nádobě s léčivem stále štítek, omyjte jej/odloupněte.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 6

  2 Otevřete lahvičku s pilulkami a vložte dovnitř jeden nebo dva malé rolničky. Alternativně můžete použít korálky, dehydrované fazole nebo tepelně neupravenou kukuřici, která bude chrastit místo znělky. Tento typ hračky je navržen tak, aby replikoval dravý pohyb malé kořisti. Chrastící nebo cinkající obsah upoutá pozornost vaší kočky na hračku, kdykoli ji hodíte, a instinkty vaší kočky by ji měly přimět k pronásledování hračky.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 7

  3 Ujistěte se, že je hračka uzavřena. Pokud si myslíte, že kočka může být schopna otevřít láhev, navzdory bezpečnostnímu uzávěru ji zalepte lepicí páskou. reklama

Metoda 3 z 11: Výroba kočičí loutky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 8

  1 Najděte si malého plyšáka. Nejlepší je, když plyš vypadá jako něco, co by vaše kočka chtěla pronásledovat, jako myš. Plyšové hračky vyrobené z materiálů, které jsou podobné vlně, kožešině nebo rounu, budou pro vaši kočku nejatraktivnější. Budete také potřebovat lepidlo a brčko.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 9

  2 Vystřihněte na dně plyšáka malý otvor. Vytvořte otvor dostatečně velký, aby se do něj vešel konec slámy.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 10

  3 Pokud z něj vytéká nádivka, odstraňte ji dostatečně, aby se vaše kočka nepokoušela náplň vytáhnout nebo sníst. Chcete, aby byla hračka pro vaši kočku co nejbezpečnější a aby se snížilo riziko udušení.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 11

  4 Na jeden konec slámy nastříkejte malou kapku lepidla. Strčte slámu dovnitř plyšáka a zajistěte ji na místě.
  • Doporučujeme, abyste v tomto kroku nepoužívali pásku, protože je méně bezpečná a páska nebo výplň uvnitř by se pro vaši kočku mohlo stát udušením. Z tohoto důvodu se také doporučuje, abyste odstranili oči, pokud jde o plastové kusy připevněné k hadříku. Vaše kočka si nebude myslet, že to vypadá jako myš bez korálkových očí, a nebude se je snažit žvýkat nebo polykat, pokud budou odstraněny od začátku.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 12

  5 Uchopte konec slámy a zamávejte s ní před kočkou. Nechte kočku, ať se na ni vrhne nebo ji okusuje. Nenechávejte však svoji kočku s touto hračkou bez dozoru, protože by si vaše kočka mohla ublížit. reklama

Metoda 4 z 11: Budování lepicí ponožky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 13

  1 Noste na pár hodin starou ponožku. Noste ho tak dlouho, aby se váš zápach setřel.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 14

  2 Vezměte do ruky velkou špetku catnipu. Nasaďte si ponožku přes ruku a prsty držte kočku visící dolů ve spodní části ponožky.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 15

  3 Hoďte kočkodana do špičky. Poté otočte konec ponožky. Nemusí to být úplně bezpečné, stačí to natolik, abyste mohli ponožku znovu zabalit do více vrstev.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 16

  4 Uchopte špičku ponožky kotníkem uvnitř a stáhněte ponožku. Nyní byste měli do hračky přidat novou „vrstvu“.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 175 Opakujte to a pro každou vrstvu přidejte trochu více catnipu. Nebudete potřebovat příliš mnoho. Ne všechny kočky mají rády kočky, ale kočky, které kočky mají rády, na to bývají docela citlivé.
  • Jedna z teorií, proč kočičák kočky vzrušuje, je, že působí na hypotalamus a vyvolává predátorskou reakci. Některé výzkumy naznačují, že určité molekuly v kočičím pivu působí na kočky jako opioid, což spouští centrum potěšení v mozcích koček. Ne všechny kočky jsou postiženy kočičí kůží. Pouze asi 30-70% všech koček bude reagovat na kočičí kočku.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 18

  6 Na konci ponožky uvázat uzel. Možná budete chtít tento uzel trochu uvolnit, aby vaše kočka měla přístup ke kočičímu hřbetu. „Práce“ na potravě umožňuje kočkám dopřát si přirozené predátorské instinkty, se kterými se všechny kočky narodily.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 197 Darujte hračku své kočce. Některé kočky jsou vůči kočičímu tělu imunní, ale těm, které nejsou imunní, bude hračka neodolatelná. I když vaše kočka nemá ráda kočkodan, hraní s hračkou si určitě užije.
  • Vaše kočka vás bude cítit na ponožce a možná bude vaše vůně spojena s nadšením a radostí z hraní s kočičím medem, což z ní dělá skvělou hračku pro nově adoptované kočky.
  reklama

Metoda 5 z 11: Výroba rybářské hračky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 20

  1 Propíchněte díru míčkem a provlékněte provázek. Ujistěte se, že je struna těsná.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 212 Konec provázku připevněte k tyčce. Ujistěte se, že si dáte dostatečnou délku provázku na plné využití této hračky.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 22

  3 Otočte konec provázku po místnosti. Stejně jako hračka s rolničkami je tato hračka navržena tak, aby se vaše kočka cítila jako lovec. Provázek vám umožňuje pohybovat hračkou plynuleji, aby reprodukoval roztřesený a rychlý pohyb myši.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 234 Upevněte tyč na prkno pro sólovou hru. To umožní vaší kočce hrát si s rybářskou hračkou, i když nejste poblíž. reklama

Metoda 6 z 11: Stavba Pírkové hůlky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 24

  1 Najděte dlouhou hůl. Čím delší je hůl, tím lépe: chcete, aby vaše kočka mohla škrábat a vrhat se na hračku, aniž by si poškrábala ruku nebo paži.
  • Nestrkejte kočku holí. To by mohlo způsobit vážné zranění vašeho mazlíčka. Z tohoto důvodu možná budete chtít na konec hůlky připevnit něco měkkého a tupého, například vatové koule nebo rozřezaný pingpongový míček.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost, krok 252 Na hůl připevněte malý shluk peří. Ty mohou být buď připevněny přímo na konec hole, nebo na čepici z měkké bavlny nebo ping pongu připevněnou k hokejce. Kočky mají rády opeřené hračky, protože připomínají ptáky, přirozené kořistní zvíře pro kočky.
  • Lepidlo je nejsilnější lepidlo, ale pokud vaše kočka žvýká přebytečné lepidlo, může to způsobit vážné onemocnění. Z tohoto důvodu možná budete chtít pírko přilepit páskou.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 26

  3 Kroutit hračkou kolem. Můžete táhnout peří po podlaze, houpat se ve vzduchu nebo se podívat, s čím vaše kočka přijde sama. reklama

Metoda 7 z 11: Hraní s pohybujícím se světlem

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 271 Ztmavte místnost. Pokud je venku světlo, vypněte světla a zavřete okna. Nebojte se; kočky mají vynikající noční vidění!
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 28

  2 Vezměte si baterku nebo laserové ukazovátko. Nemusí to být nic fantastického; jakýkoli zdroj světla v temné místnosti by měl vaši kočku zapojit.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 293 Zapněte baterku a přesuňte ji po místnosti. Kočky mají vynikající noční vidění a vidění světelného bodu ve tmě spustí u vaší kočky dravé instinkty.
  • Dávejte pozor, kam světlo míříte. Vaše kočka možná věnuje pozornost pouze světlu, a ne okolnímu prostředí kolem místnosti.
  reklama

Metoda 8 z 11: Výroba hračky Chaser

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 30

  1 Najděte si docela dlouhý ohebný pás nebo tlustý provázek, dlouhý asi 0,9 m nebo více. Najděte také staré vycpané zvíře. Nejlepší je použít hračku, ke které nemáte žádné citové pouto, protože vaše kočka může hračku roztrhat a roztrhat.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 312 Vycpané zvíře přivažte k provázku nebo pružnému pásu. Provlékněte otvor nebo hračku jednoduše zavažte.
  • Lze použít i stužku.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost, krok 32

  3 Hrajte si s hračkou. Tato hračka je designově podobná hračkám pro loutky a ryby a pomocí provázku nebo stuhy můžete s hračkou manipulovat způsobem, který napodobuje pohyby zvířat v reálném životě. Tento druh hry je pro kočky vzrušující a obohacující. Zde je několik možností:
  • Táhněte nebo mávejte před kočkou (to funguje nejlépe u koťat). Nechte ji zjistit, co to je, a pak si zahrajte.
  • Pomocí této hračky můžete naučit kotě vstávat po žebříku, což vede k posteli, poličce nebo určenému prostoru pro kočky. Mít prostor určený pouze pro „únik“ vaší kočky ze zbytku domu může být stejně prospěšný jako hra.
  • Procházejte se po domě a táhněte hračku. To je užitečné, pokud vaše kočka chce jít ven, ale chcete ji udržet uvnitř. Je také dobré, když ji unavíte.
  • Připevněte tuto hračku na kliky dveří, když jste mimo domov.
  reklama

Metoda 9 z 11: Stavba krysy hraček

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 331 Získejte ponožku, nějakou přízi, kočičí nůžky, nůžky a jehlu a nit na šití. Pokud nemáte přízi, můžete místo ní použít nit.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 34

  2 Uřízněte patu ponožce. Nyní by základna ponožky měla připomínat tašku. Toto bude tělo krysy.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 353 Naplňte kus ponožky kočičím listem. Tento krok je volitelný, protože vaše kočka bude pravděpodobně chtít pronásledovat hračku ve tvaru hlodavce s podnětem kočičího nebo bez něj.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost, krok 36

  4 Vložte jeden konec příze nebo nitě do otvoru ponožky. Šijte to zavřené. Můžete se rozhodnout, jak pevně chcete šit tělo zavřené. Některé kočky mohou chtít otevřít hračku a získat tak přímý přístup ke kočičímu psovi; ostatní kočky se mohou spokojit s tím, jak si s hračkou hrají.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 375 Udělejte uši. Udělejte to tak, že z útržků ponožky vystřihnete dva kruhy.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost, krok 38

  6 Přišijte uši blízko přední části hračky. V tuto chvíli by se hračka měla začít formovat.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost, krok 397 Otočte nožní částí ponožky a vytvořte ocas. Můžete `` ocas '' přišít na místo, ale pokud používáte catnip, budete chtít čas od času výplň osvěžit. Může být snazší svázat ocas zavřenou délkou nebo stuhou.
 8. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost, krok 40

  8 Darujte hračku své kočce. Stejně jako u jiných hraček pro kočky dravce/kořist by to mělo u vaší kočky vyvolat přirozený instinkt k lovu. reklama

Metoda 10 z 11: Výroba ptáka z příze

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost, krok 411 Shromážděte materiály. Budete potřebovat nadýchanou přízi, ponožku, nůžky, catnip, jehlu a nit a nějaké peří.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost, krok 42

  2 Odřízněte prst od ponožky. Špičku můžete odhodit, protože při stavbě této hračky to nebude potřeba.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 433 Naplňte ponožku koňakem a sešijte ji. Tento krok je opět volitelný, protože vaše kočka si bude chtít hrát s čímkoli, co připomíná její přirozenou kořist.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost, krok 44

  4 Ponožku omotejte přízí. Přivažte přízi k jednomu konci ponožky a úplně ji omotejte, abyste už ponožku neviděli. Zavažte druhý konec příze.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 455 Přišijte pár peří. Vyberte několik míst pro přidání peří. Vsuňte je pod smyčku příze a pomocí jehly a nitě je přišijte na místo. To také zabrání rozmotání příze.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 46

  6 Mávněte tím před svou kočkou. Vaše kočka bude tuto hračku milovat, protože kombinuje peří s plyšovým zvířátkem. reklama

Metoda jedenáct z 11: Dát nový život staré plyšové hračce

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 471 Najděte staré nechtěné plyšové zvíře. Opět je vždy nejlepší použít plyšáky, ke kterým nemáte žádné sentimentální připoutání, protože vaše kočka bude chtít hračku roztrhat a rozdrtit.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 48

  2 Vyřízněte malou díru. Pokud víte, že vaše kočka má ráda catnip, vložte do vycpaného zvířete malé množství. Šijte díru úhledně.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných položek pro domácnost Krok 493 Pokud chcete kočku přetáhnout, přivažte kolem hračky provázek nebo stuhu. Tento krok je volitelný. Vaše kočka může upřednostňovat hraní s hračkou samotnou, nebo si může užít interakci s vámi při manévrování hračky po místnosti. Opět bude vyžadovat čas a trpělivost, než se naučíte, co má vaše kočka nejraději.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kočičí hračky ze společných předmětů pro domácnost Krok 50

  4 Dopřejte své kočce novou hračku. Pokud jste přidali provázek, houpejte jím dopředu a dozadu před kočkou, protože tím bude jasné, že má hračku „lovit“. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohla by moje kočka onemocnět, kdyby náhodou snědla hračku? Pippa Elliott, MRCVS
  Veterinář Dr. Elliott, BVMS, MRCVS je veterinář s více než 30 lety zkušeností ve veterinární chirurgii a praxi společenských zvířat. Vystudovala University of Glasgow v roce 1987 s titulem ve veterinární medicíně a chirurgii. Pracovala na stejné zvířecí klinice ve svém rodném městě více než 20 let. Pippa Elliott, MRCVS Odpověď odborného veterináře Konzumace jakéhokoli nepotravinářského předmětu může u koček způsobit onemocnění. I když je hračka vyrobena z bezpečných, netoxických materiálů, existuje možnost, že ji žvýkáte a polykáte, že by mohla způsobit vážné zablokování střeva. Z tohoto důvodu je nejlepší dohlížet na hru a odstraňovat hračky, pokud se poškodí.
 • Otázka Moje kočka je velmi mladá, ale když s ním hraji, zdá se, že nechce hrát. Je to kvůli fyzické změně, nebo proto, že moje kočka prostě nechce hrát? Prostě nemusí být hravá kočka, nebo ho hračky, které má, nezajímají. Kočkám se často líbí tkaničky do bot, kravaty do vlasů, prsteny, cokoli, na co mohou praštit tlapami nebo klouzat po podlaze a honit se. Zkoušejte různé hračky, dokud nenajdete takovou, která se mu líbí a můžete si ji užívat společně.
 • Otázka Kde katnip najít? Protože moje kočka nevydává kočkodana. Julie Faye Žádná kočka nevydává kočičího psa. Je to rostlina, kterou mají kočky rády. Catnip najdete v sekci pro domácí mazlíčky ve většině obchodů s potravinami, v obchodech se zvířaty a někdy i v dolarových obchodech.
 • Otázka Mohou si kočky hrát s prázdnou lahví s vodou? Jistě, kočky jsou velmi hravé a budou si hrát s čímkoli, co si myslí, že je hračka a prázdná láhev s vodou může být spousta zábavy. Zkuste to doplnit zvonečky, přízí nebo jiskřivými předměty, abyste zvýšili zájem.
 • Otázka Jaké jsou nejlepší hračky pro nové kotě? Koťata jsou tak hravá, že se rádi honí a vrhají se na cokoli, dokonce i na stíny. Můžete udržet věci jednoduché se skrčeným papírem nebo vrchem lahve od mléka v prázdné lázni (koťátko lední hokej!) A bude se jim to líbit. Po čem vaše kotě touží víc než po efektních hračkách, je váš čas a pozornost.
 • Otázka Jak mohu vyrobit chrastítko pro kočky z plastové lahve s vodou? Věci, jako jsou pamlsky, můžete dát do plastové lahve s vodou. Vyřízněte malé otvory po stranách lahve s vodou, aby ji kočka popadla, a pravděpodobně to otřepe některé pamlsky. Dobrá věc je, že pamlsky můžete vždy vyměnit, pokud zestárnou a zatuchnou nebo je kočka všechny sní.
 • Otázka Místo šití mohu použít super lepidlo? Ano, ale pamatujte, že metoda šest říká, že vaše kočka může chtít žvýkat lepidlo, což je pro vaši kočku bezpečnostní riziko. Snažte se, aby na vnější straně hračky nebylo příliš mnoho lepidla. Super lepidlo také nemusí držet hračku pohromadě stejně dobře jako šití - může se nakonec rozpadnout.
 • Otázka Moje kočka ráda hledá a hraje si s horními zámky nového galonu vody. Jsou malé, ale ne příliš malé, a mají tvar zakřivené tyče. Jsou vyrobeny z plastu. Je pro moji kočku bezpečné hrát si s tím? IAmTheOnlyPhanTrash Pokud se horní zámky nevejdou do tlamy vaší kočky, pak by to mělo být bezpečné. Sledujte svou kočku, když si s ní hraje.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • V některých případech může spojovací ponožka fungovat i bez kočky. Stačí srolovat ponožku a hodit ji kočce.
 • Kudrnaté šňůrky na šněrování dělají z koček zábavné hračky.
 • Koťata budou hrát více než dospělí. Je normální, že si dospělé kočky nechtějí hrát, ale dát jim šanci hrát a neignorovat je.
 • Znělkové koule fungují dobře u slepých koček nebo koček se špatným zrakem. Slyšet hračku umožňuje kočkám se zrakovým postižením s ní komunikovat.
 • Některé kočky si vystačí s plyšákem. Vyzkoušejte různé hračky, abyste zjistili, co má vaše kočka nejraději.
 • Použijte kuličky. Tenisové míčky, pingpongové míčky, skákací míče, mačkací míče atd. Většina malých míčků kočku zaujme, stejně jako všechny ostatní hračky, které musí vaše kočka honit.
 • Řetězec korálků nebo starý náhrdelník mohou kočku také pobavit. Uvědomte si však, že tyto druhy „hraček“ mohou způsobit udušení.
 • Vůně je pro kočku důležitá. Při výrobě hraček pro kočky najděte způsoby, jak používat čich, zrak, zvuk a hmat. Čím více smyslů, tím lépe.
 • Když ping pongový míček nepoužíváte, nechte jej ve vaně. Vaše kočka bude vyšetřovat a mít divoký čas! (Dělat ne Přidat vodu.)
 • Sbalte balicí papír a nechte kočku, aby se vrhla a sledovala ji. Na kočku vždy dohlížejte, když si hraje s papírem nebo plastem, abyste se ujistili, že se nepokouší hračku sníst.
 • Pokud zabalíte něco lesklého do čiré lepicí pásky, funguje to dobře i pro kočku. Zvlášť pokud na něj v temné místnosti posvítíte zábleskovým světlem. S touto hračkou dohlížejte na svou kočku.
 • Přetáhněte jakýkoli druh provázku na podlahu, kočky jako honí cokoli po podlaze, pro mě jsem jen spletl nějaký provázek.

reklama

Varování

 • Nikdy nedávejte své kočce hrozny nebo čokoládu.
 • Některé kočky nemají rády hračky, nebo si s nimi raději hrají bez lidí. Zkuste si se svou kočkou hrát, pouze pokud dobře reaguje na vaše úsilí.
 • Vaše kočka by se mohla zadusit svými hračkami. Je důležité být velmi opatrnou a dohlížející hru po celou dobu . Dokonce i šňůra, příze a stuha mohou představovat nebezpečí udušení a doporučuje se používat všechny tyto domácí hračky jen pod tvým vedením .
reklama

Věci, které budete potřebovat

Vzrušující drát

 • Malý kus lepenky
 • Poměrně silný drát, asi tři stopy dlouhý

Rolnička

 • Prázdný obal na léky s víčkem bezpečným pro děti (menší je lepší)
 • Znělka (rolničky) - můžete si je koupit v řemeslném obchodě, nebo fazole/korálky
 • Těžká páska (volitelně)

Kočičí loutka

 • Malé plyšové zvíře
 • Nůžky
 • Lepidlo a/nebo páska
 • Neostřená tužka

Lepící ponožka

 • Stará, tenká ponožka
 • Catnip

Rybářské kočky

 • Lepit
 • Míč (pingpongový nebo stresový míč může fungovat)
 • Tětiva
 • Dřevěná deska pro stojan (volitelně)

Populární Problémy

Vinci křižuje v Paříži, Goerges havarujeJak se připravit na Marine Boot Camp. Bootovací tábor US Marine Corps je náročný i ve srovnání s bootovacími tábory ostatních poboček americké armády. Aspirující mariňáci (nebo 'poolees' při čekání na hlášení do boot tábora, ...Předzápasová analýza finále Miami Open 2019 mezi Rogerem Federerem a Johnem Isnerem.

Zde je návod, jak sledovat online přenos dnešního zápasu Valencie vs Barcelona online, pokud nemáte kabel a žijete ve Spojených státech.