Kde se dívat na Lomachenko vs Lopez v USAGetty Sjednocený šampion v lehké váze Vasyl Lomachenko.

Vasyl Lomachenko a Teofimo Lopez budou bojovat o to, aby se stali nesporným šampiónem boxu v sobotu v Grand Conference Center MGM v Las Vegas.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech bude hlavní karta (čas zahájení ve 22:00 ET) vysílána na ESPN, ale pokud nemáte kabel, kdokoli v USA může sledujte Lomachenko vs Lopez živě na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

Poznámka: přípravné zápasy (19:30 ET) budou také na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která pokrývá většinu zápasů Top Rank, plus desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Lomachenko vs Lopez můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Lomachenko vs Lopez

Lomachenko (15-1), jednotný šampion v lehké váze a držitel titulů WBO, WBA a Ring, se snaží do své sbírky přidat Lopezův IBF popruh. V soubojích o titul je dvaatřicetiletý Ukrajinec 13: 1 s devíti knockouty.

Když jsem přišel do profesionálního boxu, vždy jsem chtěl souboje s nejlepšími bojovníky a mistry světa, řekl podle Boxerská scéna . Nyní mám před sebou [dalšího] špičkového bojovníka.

Chci jen zlepšit to, kým jsem, a zlepšit svůj odkaz.

Lomachenko nebojoval od srpna 2019, kdy v Anglii porazil Luka Campbella o uvolněný titul WBC v lehké váze. Ve svém rozhovoru v ringu po vítězství rozhodnutí vyzval k boji o sjednocení s vítězem lopezského šrotu z prosince 2019 s Richardem Commeym v New Yorku.

Nebudu vědět [jak mě propuštění ovlivní] do sobotní noci, řekl podle Lomachenko Světové boxerské zprávy . Nikdy jsem nebyl venku z ringu jeden celý rok takhle. Vůbec. Nevím, jak to bude.

Myslím, že je to jen prsten a soudci a televize. A je to. A samozřejmě čtyři pásy. Myslím jen na svůj budoucí boj a boj v sobotu. A je to.

Třiadvacetiletá Lopez (15-0) z Brooklynu upustila Commey v polovině druhého kola v Madison Square Garden, aby získala pás IBF. Poté oslavil to, co se stalo backflipem ochranné známky.

Jsem bavič, řekl podle Opatrovník . Všichni bojují, protože jsem bavič. Mnoho lidí se těší na Teófima, možná to nejsou jen knockouty, ale i backflipy, oslavy. Jsem jen typ člověka, všechno je to o zábavě. Jsem v zábavním sportu. Co to je, rád se předvádím.

Lopezovi bylo 16 let, když Lomachenko, který v letech 2008 a 2012 získal olympijské zlato, poprvé a poprvé prohrál; ve svém druhém profesionálním boji podlehl Matrix Orlandovi Salidovi rozdělením v Texasu v březnu 2014.

K tomu je potřeba přejít od dobrého bojovníka k velkému bojovníkovi všech dob. Musíte dělat takové věci, řekl Lopez podle The Guardian. Chvíli jsme o tom mluvili. Proč se vracím ke svému slovu? Mluvím a procházím se. Věřím, že mohu a vím, že se stanu nesporným mistrem světa.

A dodal: Chci víc. Práce není hotová. Nepotřebuji se dívat na to, co jsem udělal v minulosti. Dívám se dopředu a těším se.


Populární Problémy

Seahawks se v sobotu utkají s Chargers v preseason hře. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu v Seattlu, LA a na dalších trzích.

Real Salt Lake a Tigres UANL se ve středu setkají ve čtvrtfinále Ligového poháru. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

49ers a Broncos se setkají v předsezónním fotbale v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Americká legenda Billie Jean Kingová a dalších osm hráček zodpovědných za spuštění nového ženského profesionálního tenisového okruhu před více než 50 lety byly uvedeny do International Tenni

Jak se vykolejit. Rolfing nebo self-myofasciální uvolnění je proces převalování napjatých a bolavých svalů a pojivové tkáně ke zmírnění bolesti svalů a zlepšení regenerace. Zatímco vědecký přínos rolfingu je stále ve vzduchu, ...

Jak zpevnit prsa. Není neobvyklé chtít mít pevná a energická prsa. Bohužel těhotenství, kolísání hormonů a stárnutí prsní tkáně a kůže může snadno způsobit pokles prsou. Zatímco můžete rychle ...