Toronto 2021: Feliciano Lopez vs Lloyd Harris náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Feliciano lopez

Feliciano lopezPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Feliciano Lopez vs Lloyd HarrisDatum: 11. srpna 2021Turnaj : Otevřená národní banka 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)Místo : Aviva Center, Toronto, OntarioKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní tvrdéOdměna : 2 850 975 $Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot

Náhled Feliciano Lopez vs Lloyd Harris

Rafael Nadal měl původně ve středu nastoupit proti jihoafrickému Lloydovi Harrisovi ve druhém kole Canada Masters. Pětinásobný šampion však nyní z akce odstoupil a při losování ho nahradil šťastný poražený Feliciano Lopez.

Lopez se v roce 2021 potýkal s navázáním spousty vítězství v zápasech, když vyhrál pouze 12 z jeho 22 zápasů na hlavním okruhu a turnaji ATP Challenger. Naposledy měl španělský veterán dobrý turnaj v lednu na Australian Open, kam přišel ze dvou setů, aby se ve druhém kole miloval s Lorenzem Sonegem, než ve třetím prohrál s Andrey Rublevem.

Je třeba poznamenat, že Lopez tento týden také vstoupil do kvalifikační akce v Torontu, ale prohrál ve finálovém kole se světovou jedničkou 57 Yoshihito Nishioka.

Lloyd Harris

Lloyd Harris

Harris mezitím dokázal, že není žádným tlačencem, pokud jde o čelení soupeřům nejvyšší úrovně. Kromě vítězství nad Rafaelem Nadalem minulý týden ve Washingtonu porazil Jihoafričan s velkým úderem v roce 2021 také Dominica Thiema, Stana Wawrinku a Denise Shapovalova.

Harris, kterému v současné době patří číslo 49 na světě, dosáhl ve své kariéře dvou finále ATP - na Adelaide International 2020 a Dubajském tenisovém šampionátu 2021.

Feliciano Lopez vs Lloyd Harris proti sobě

Druhé kolo setkání v Torontu bude prvním setkáním turné mezi Felicianem Lopezem a Lloydem Harrisem, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0. To znamená, že Lopez porazil Harrise v kvalifikačních kolech Cincinnati Masters v roce 2019.

Předpověď Feliciano Lopez vs Lloyd Harris

Feliciano lopez

Feliciano lopez

Přestože Feliciano Lopez v posledních letech propadl své úrovni, stále má dobré schopnosti hrát na středně rychlých hardcourtech. Lopez má silné první podání, které mu často pomáhá dostat se z vězení na body zlomu.

Devětatřicetiletý hráč se často pokouší zkrátit body ze svých přístupů při podání nebo krájení, ale také dokáže soustavně odklepávat míče i od základní čáry.

Zatímco Lloyd Harris má ve svém arzenálu silnější zbraně, Lopez má v tašce letité zkušenosti; Španěl dokonce dosáhl semifinále v Torontu v roce 2014. Lopez je však daleko od úrovně, kterou tehdy ukázal, což v konečném důsledku dává jeho jihoafrickému soupeři v tomto zápase převahu.

Předpověď : Lloyd Harris vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Knicks a Pacers otevírají ve středu sezónu 20-21 NBA. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Jak udělat Momos. Momos jsou tradiční tibetské jídlo, tak populární, že jsou považovány za neoficiální národní jídlo v regionu. Jsou to dušené nebo smažené knedlíky s náplní z mletého masa nebo zeleniny a nejlépe se servírují horké a ...

Jak prát péřové polštáře. Péřové polštáře mohou být měkké a luxusní, ale musíte se o ně dobře starat tím, že je budete prát alespoň jednou za rok. Praní pomůže zabít všechny roztoče a bakterie. Rovněž vyčistí prach, špínu, ...

Ať už žijete v Clevelandu nebo mimo trh, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat každou hru Indians naživo online bez kabelového předplatného v roce 2021.

Jannik Sinner a Max Purcell se v úterý utkají v prvním kole US Open 2021. Ti dva se už jednou setkali, a to na Australian Open 2020, kde Sinner vyhrál ve dvou setech.

Kampaň Biancy Andreescuové na National Bank Open 2021 skončila ve čtvrtek, když obhájce titulu byl ve třetím kole vyloučen Onsem Jabeurem.