Kde sledovat Texas Tech vs Abilene Basketball 2020Getty Images Hlavní trenér Chris Beard z týmu Texas Tech Red Raiders hovoří se strážcem Nimari Burnettem.

5: 0 Abilene Christian Wildcats prochází největší zkouškou v sezóně, když ve středu v United Supermarkets Arena vyrazily na cestu č. 17 Texas Tech.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Abilene Christian vs Texas Tech na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

ovládání tenisové rakety

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Abilene Christian vs Texas Tech můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Abilene Christian vs Texas Tech Preview

Texas Tech od prvního vítězství v sezóně pěkně odskočil a porazil Troy i Grambling o 30 plusových bodů.

Grambling se v první polovině skutečně držel docela blízko Texas Tech, jen 33-19 díky lakomé zónové obraně. Red Raiders na to ale nakonec přišli a ve druhé polovině utekli se 48 body.

Musíte mít pět lidí na stejné stránce. Ve druhém poločase jsme proti zóně měli nějaké opravdu, opravdu efektivní držení, řekl Chris Beard. Je to tedy skvělé místo, kde bychom mohli letos začít svou cestu hraním proti zónám. ... Předpovídám, že letos budeme mít hodně úspěchů proti zónám.

Převod stráží Mac McClung se prosadil u Red Raiders, když získal 50 procent střelby 17,2 bodu na zápas. McClung dříve hrával v Georgetownu, ale zatím se jen těší na své zkušenosti z Texas Tech.

Je skvělé být součástí. Na Twitteru jste mohli vidět, jak mě ke mně přivítali. Jeden z kluků mi dal číslo dresu, takže je to určitě jako rodina, řekl McClung pro Bluefield Daily Telegraph. Užívám si každého v týmu a není nikdo, kdo by spolu nevycházel. Pořád spolu chodíme.

bodování tenisových tiebreakerů

Red Raiders budou bez Kevina McCullara, který si poranil kotník proti Gramblingu. Terrance Shannon je rozhodnutí ve hře.

Kev v této hře hrát nebude, řekl Beard. Bude pokračovat v rehabilitačním procesu. Teď je pravděpodobně na týdenní bázi. Ale rozhodně se zlepšuje. Myslím, že jsme ho dostali do nějaké kondice (pondělí). Jít tam správným směrem.

Abilene Christian nehrála proti žádným odpůrcům noty, přestože čtyři z jejich pěti vítězství přišly proti nepřátelům D-I. Pouze jeden z jejich závodů byl těsný-vítězství 80-72 proti Austinu Peaymu.

Divoké kočky srazily Tarletona naposledy vítězstvím 69: 48. Wildcats si ve vítězství vynutili neuvěřitelných 28 obratů.

Věděli jsme, že to bude těžký boj, řekl hlavní trenér ACU Joe Golding. Očividně si okamžitě získali náš respekt tím, jak dobře hráli proti Texas A&M. Hodili po nás nějaké údery, ale já si myslel, že náš tým odvedl dobrou práci a vynutil si nějaké obraty.

Center Kolton Kohl vede Wildcats s 11,4 body na zápas a 5,6 doskoky.


Populární Problémy

Kompletní průvodce sledováním dnešní předsezónní hry Chiefs vs 49ers online, ať už je hra mimo náš trh.

Bernard Tomic prohrál 6: 0, 6: 1 s Jarkkem Nieminenem za 28 minut na Sony Open v Miami, což je oficiálně nejkratší zápas v historii ATP.

Jak se připravit před školou P.E. (Dívky). Když si představíte den v P.E. třídy, možná by vás zajímalo, co můžete udělat, abyste byli připraveni na všechny fyzické aktivity, sporty a pocení. Protože ze svého ...

USA a Japonsko bojují o olympijské zlato v baseballu. Tato hra nebude v USA v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete stále sledovat naživo.

Dayton, neporažený ve hře A-10, končí v sobotu základní část proti George Washingtonu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat dnešní hru Notre Dame vs Stanford online bez kabelu.