Kdo je nejúžasnější tenisová baba všech dob?

Tenis je sport, kde módní a okouzlující vzhled měl vždy velký dopad na fanoušky. Je považován za okouzlující sport po celém světě. Historie tenisu vždy směřovala ke kouzlu. Tento sport byl založen ve viktoriánské době a poskytoval módní zdroj zábavy pro mladé dámy s podpatkem. Takže hned od začátku vidíme, že kouzlo a móda hrály v tenise, zejména ženském tenise, obrovskou roli. Tato tradice pokračuje v moderním tenise s hvězdami, jako je Anna Kounikova, známější spíše pro svůj okouzlující životní styl a vzhled než pro kvalitu hraného tenisu. Dokonce i bývalá světová jednička jako Maria Sharapova z Ruska je mnohými považována za tenisovou panenku Barbie, přestože je špičkovou tenistkou!

Sestavil jsem výběr těch nejúžasnějších tenisových dívek podle mého skromného názoru na všechny časy v žádném konkrétním pořadí. Napište, prosím, o tom, které hráče jste během let a období nejraději sledovali.Maria Šarapovová

Anna KournikováAna Ivanovic

Chris Evert

Sania MirzaMartina HingisováMaria KirilenkoCaroline WozniackiJeště jednou vás zvu, abyste navrhli více tenisových panenek, které byste rádi viděli v tomto seznamu. Tento seznam není v žádném případě úplný bez vašich cenných komentářů a návrhů.

Populární Problémy

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hry Texans online bez kabelu v roce 2019.

Boris Becker věří, že Roger Federer byl ve finále Wimbledonu 2019 lepším hráčem, přestože vyhrál Novak Djokovič. K překvapení mnohých Becker, Edberg a dokonce i hostitel Wilander označili finále 2019 za největší zápas všech dob.

Váš průvodce streamováním hry Santa Clause 3: The Escape Clause online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Tito tři hráči dominovali zbytku pole více než deset let a neplánovali se vzdát.

Lob je podceňovaný tenisový úder, zřídka spojený s jakýmkoli tenisovým hrdinou - ale měl by být. Zde je několik ikonických hráčů, kteří jej efektivně využili.