Kdo je nejúžasnější tenisová baba všech dob?

Tenis je sport, kde módní a okouzlující vzhled měl vždy velký dopad na fanoušky. Je považován za okouzlující sport po celém světě. Historie tenisu vždy směřovala ke kouzlu. Tento sport byl založen ve viktoriánské době a poskytoval módní zdroj zábavy pro mladé dámy s podpatkem. Takže hned od začátku vidíme, že kouzlo a móda hrály v tenise, zejména ženském tenise, obrovskou roli. Tato tradice pokračuje v moderním tenise s hvězdami, jako je Anna Kounikova, známější spíše pro svůj okouzlující životní styl a vzhled než pro kvalitu hraného tenisu. Dokonce i bývalá světová jednička jako Maria Sharapova z Ruska je mnohými považována za tenisovou panenku Barbie, přestože je špičkovou tenistkou!Sestavil jsem výběr těch nejúžasnějších tenisových dívek podle mého skromného názoru na všechny časy v žádném konkrétním pořadí. Napište, prosím, o tom, které hráče jste během let a období nejraději sledovali.

Maria ŠarapovováAnna KournikováAna Ivanovic

Chris EvertSania Mirza

Martina Hingisová

Maria Kirilenko

Caroline Wozniacki

Ještě jednou vás zvu, abyste navrhli více tenisových panenek, které byste rádi viděli v tomto seznamu. Tento seznam není v žádném případě úplný bez vašich cenných komentářů a návrhů.

Populární Problémy

Churavějící Del Potro uniká na pokraji, aby porazil Thiema

Je čas na Bedlam, protože Oklahoma v sobotu přebírá Oklahoma State v Stillwater. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Luka Doncic a Slovinsko se v semifinále olympijského basketbalu mužů utkají s Francií. Pokud žijete v USA, můžete hru sledovat zde.

Hry

400 hráčů Destiny 2 PC bylo včera zakázáno. Bungie nám dala vědět proč.