Jak se dívat na hry s účty online bez kabelu

Sledujte hru Bills online

Getty Quarterback Josh Allen povede Buffalo Bills s nadějí na třetí postup v play -off.

V letošním roce panuje kolem quarterbacka Joshe Allena a Buffalo Bills hmatatelné vzrušení, přičemž konečným cílem je vítězství v Super Bowlu.

V roce 2021 budou hry Bills vysílány na CBS (9 her), Fox (3 hry), NBC (2 hry) nebo ESPN (2 hry).

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos každé hry Bills online:

dobří tenisté
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud jste na trhu s fakturami

Poznámka: Všechny celonárodně vysílané hry jsou považovány za tržní pro všechny ve Spojených státech

Hry na CBS: Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, můžete sledovat hry NFL CBS s přímým prodejem v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Hry na CBS: Paramount+

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Svůj místní kanál CBS můžete sledovat živě prostřednictvím Paramount+ (tarif Premium), který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat hry NFL CBS s přímým prodejem v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


FuboTV

Účtovací kanály v ceně : Fox, Fox 4K, CBS, NBC, ESPN (Fox, CBS a NBC žijí na většině, ale ne na všech trzích)

Další kanály NFL zahrnuty : NFL Network, NFL RedZone (RedZone je v doplňku Sports Plus)

Můžete sledovat živý přenos každé hry Bills s předplatným balíčku FuboTV Starter (celkem 100+ kanálů). Pokud chcete také NFL RedZone, může být do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze zahrnut balíček hlavního kanálu i doplněk Sports Plus:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, hry Bills můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu her (ne těch na ESPN) na vyžádání do tří dnů od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Stream DirecTV

Účtovací kanály v ceně : Fox, CBS, NBC, ESPN (Fox, CBS a NBC žijí na většině, ale ne na všech trzích)

Další kanály NFL zahrnuty : Žádný

Každou hru Bills můžete sledovat s předplatným DirecTV Stream (dříve AT&T TV). Fox, CBS, NBC a ESPN jsou součástí každého balíčku kanálů, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Bezplatná zkušební verze DirecTV Stream

Jakmile se zaregistrujete do DirecTV Stream, hry Bills můžete sledovat živě v aplikaci DirecTV Stream , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Stream .

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Stream také přichází s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Účtovací kanály v ceně : Fox, CBS, NBC, ESPN (Fox, CBS a NBC žijí na většině, ale ne na všech trzích)

Další kanály NFL zahrnuty : Síť NFL

kde mohu sledovat finální vesmír

Můžete sledovat živý přenos každé hry Bills s předplatným Hulu With Live TV (celkem 65+ kanálů). Součástí je bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, hry Bills můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Účtovací kanály v ceně : Fox, ESPN (Fox je aktivní pouze na některých vybraných trzích)

Další kanály NFL zahrnuty : NFL Network, NFL RedZone

Můžete sledovat živý přenos některých her Bills (bez CBS nebo NBC) s předplatným Vidgo (celkem 95+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s NFL RedZone a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, hry Bills můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Účtovací kanály v ceně : Fox, NBC, ESPN (Fox a NBC žijí pouze na některých vybraných trzích)

Další kanály NFL zahrnuty : NFL Network, NFL RedZone (RedZone je v doplňku Sports Extra)

Můžete sledovat živý přenos některých her Bills (bez CBS) s předplatným balíčku programů Sling Orange + Blue od Sling TV (celkem 45+ kanálů). Pokud chcete také NFL RedZone, budete muset přidat doplněk Sports Extra. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za 20 $ (oranžová + modrá) nebo 35 $ (se Sports Extra):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, hry Bills můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Pokud jste mimo trh s fakturami

SundayTicket.TV

Prostřednictvím SundayTicket.TV můžete sledovat živý přenos všech her NFL mimo trh, které nejsou vysílány na národní úrovni. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DirecTV (byty, byty atd.), Obyvatelům několika vybraných metropolitních měst nebo vysokoškolští studenti . Zde si můžete ověřit svou způsobilost a zaregistrovat se:

průvodce hmotnosti tenisové rakety

SundayTicket.TV

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat hry Bills live v aplikaci NFL Sunday Ticket na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), Samsung Smart TV , iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači pomocí Web NFL Sunday Ticket .


DirecTV

Všimněte si toho, že se liší od DirecTV Stream, což je služba pro živé vysílání, která je dodávána bez smlouvy a nenabízí SundayTicket v žádném ze svých balíčků.

DirecTV je kabelová možnost, která je dodávána se smlouvou, ale stojí za zmínku zde, protože je to jediný jiný způsob, jak získat SundayTicket a sledovat živé hry mimo trh ve Spojených státech. DirecTV navíc v současné době nabízí SundayTicket zahrnutý bez dalších poplatků s jejich volbou (69,99 $ za měsíc) a výše s televizními balíčky:

SundayTicket na DirecTV

Jakmile se zaregistrujete do DirecTV, vy můžete sledovat hry Bills live v aplikaci DirecTV na vašem iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači pomocí Web DirecTV .


Pokud jste v Kanadě

DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

badmintonové skóre

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat hry Bills live v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled na sezónu 2021

Allen and the Bills loni skončili na druhém místě v lize s celkovým prohřeškem, v průměru 396,4 yardů a 31,3 bodu na zápas. Pětadvacetiletý QB skončil druhý v hlasování MVP za Aaronem Rodgersem poté, co dokončil 69,2% svých pasů na 4544 yardů, 37 přistání a 10 zachycení. Také běžel na 421 yardů a osm skóre, což z něj nyní činí jednu z nejlepších dvojitých hrozeb v lize.

Vím, že spousta kluků má stále tu kyselou chuť a tlačí je to a řídí, řekl Allen: přes ESPN . Osobně já to tak cítím ... loni jsme neudělali dost pro to, abychom tu práci odvedli, pojďme tedy najít způsob, jak být letos lepší a takto na ni zaútočit. Mám stejný způsob myšlení a stejnou mentalitu [mít] čip na rameni. … Název hry je vyhrávat mistrovství. Nezastavíme se, dokud tam nebudeme, ať už to bude práce na hřišti nebo v posilovně a v zasedacích místnostech, jen se budeme snažit být nejlepší, jak jen můžeme být, a dáme si šanci.

V obraně směnky v minulé sezóně povolily 23,4 bodu a 352,5 yardů. Jejich 26 stánek se umístilo na 3. místě v NFL a vzhledem k tomu, že se vrací většina předkrmů, Buffalo by mělo být nebezpečné na obou stranách míče.

Mnoho z nich má za to, že letos Bills budou uchazeči o Super Bowl, ale hlavní trenér Sean McDermott nechce, aby jeho tým předběhl sám sebe.

Musíte zůstat v procesu sezóny týden po týdnu, McDermott řekl Sports Illustrated . Pokud se tedy soustředíte na věci mimo tuto budovu, na věci, které nemůžete ovládat ... dostanete kopačky. Musíme tedy být mentálně tvrdí v našem přístupu a soustředit se na svůj proces a izolovat se co nejvíce od všeho ostatního hluku, který je mimo budovu.

Zde je pohled na plán Bills '2021. Všechny časy jsou východní standard:

 • Týden 1: 9/12 vs. Steelers, 13:00
 • 2. týden: 9/19 v Dolphins, 13:00
 • 3. týden: 26. 9. vs. Washington Football Team, 13.00
 • 4. týden: 10/3 vs. Texans, 13:00
 • 5. týden: 10/10 na Chiefs, 20:20
 • 6. týden: 10/18 na Titans, 20:15
 • 7. týden: BYE
 • 8. týden: 10/31 vs. delfíni, 13:00
 • 9. týden: 11/7 v Jaguars, 13:00
 • 10. týden: 11/14 v Jets, 13:00
 • 11. týden: 11/21 vs. Colts, 13:00
 • 12. týden: 11/25 ve Svatých, 20:20
 • 13. týden: 12/6 vs. Patrioti, 20:15
 • 14. týden: 12/12 v Buccaneers, 16:25
 • 15. týden: vs. Panthers, datum a čas TBD
 • 16. týden: 12/26 v Patriots, 13:00
 • 17. týden: 1/2, vs. sokoli, (čas TBD)
 • 18. týden: 1/9, vs. Jets, 13:00Populární Problémy

Platýs je platýz, obvykle se loví v pobřežních lagunách a ústí Tichého oceánu a severního Atlantského oceánu. Díky nízkému obsahu tuku a kalorií a vysokému obsahu bílkovin tvoří mnoho oblíbených pokrmů. V pořádku...

Oklahoma vypadá, že zůstane neporažený, když dnes zabere Západní Virginii. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak identifikovat surové diamanty. Diamanty, které ještě nebyly vybroušeny, se označují jako „surové“ nebo „surové“ diamanty. Chcete -li zjistit, zda je kámen, který máte, diamantem, můžete provést rychlé vizuální vyhodnocení, abyste vyloučili další drahokamy. Z...

Jak léčit zánět v ústech. Existuje mnoho různých příčin zanícené tkáně v ústech, od zranění přes opary až po zánět dásní. Existují však způsoby, jak léčit zánět způsobený vředy v ústech a dalšími ...

Jak používat štětec. Klíčem k dobrému lakování je použití vysoce kvalitní barvy a dobrého štětce. Kupte si nejlepší štětec, jaký si můžete dovolit, a ujistěte se, že je to správný druh pro typ barvy, kterou používáte. Latexové štětce nefungují ...