Wimbledon 2019: Novak Djokovic vs. Philipp Kohlschreiber, kolo 128, náhled a předpověď

Novak Djokovic (L) a Philipp Kohlschreiber

Novak Djokovic (L) a Philipp Kohlschreiber

V zajímavém a lehce ošemetném zápase prvního kola se obhájce titulu ve Wimbledonu a patnáctinásobný grandslamový šampion Novak Djokovic v rámci Wimbledonu 2019 setkají s Němcem Philippem Kohlschreiberem ve střetu Round of 128 v All England Clubu.

Djokovič si od loňského startu Wimbledonu užil neuvěřitelný běh a nejenže vyhrál všechny tři grandslamy od Wimbledonu 2018 po Australian Open 2019, ale v té době také získal tituly ATP Masters 1000 v Cincinnati a Šanghaji.

Po své úžasné cestě na Australian Open na začátku letošního roku, kde zaznamenal svůj 15. celkový major, se Djokovič od té doby trochu dostal z varu a bude se těšit, až se na nadcházejícím Wimbledonu znovu vrátí ke svým vítězným cestám.

Djokovič a Kohlschreiber se už v roce 2019 potkali třikrát, přičemž první z nich vedl v aktuálním roce 2-1. V celkovém rekordu hlava na hlavě se tito dva postavili proti sobě 12krát a Srb dosud dominoval jejich duelu s rekordní výhrou 10: 2 proti jeho jménu.

V jejich jediném setkání na Grassu zvítězil Novak Djokovic ve dvou setech 6: 4, 6: 4, 6: 4, když v roce 2015 stál na opačné straně sítě proti Němci ve Wimbledonu, což bylo úvodní kolo. soutěž.

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Stejně jako jeho rival Rafael Nadal, ani světová jednička letos nehrál žádný soutěžní turnaj na trávě před Wimbledonem a po vyčerpávající antukové sezóně by měl být svěží a odpočatý, protože doufá v pozitivní sestavu až do svého třetího slamu roku.

Pětatřicetiletý Kohlschreiber, který je sám veteránem, podlehl hráčům s nižším hodnocením hned v prvním kole jak ve Stuttgartu, tak v Halle v přípravách na Wimbledon, a pokud ne vítězství, doufal by alespoň v inspirovanou výrazně vylepšený výkon v nadcházejícím střetu prvního kola proti obhájci titulu ve Wimbledonu.

I když právě vyhrál svůj titul v Madridu po svém triumfu v Austrálii na začátku tohoto roku, Novak Djokovic je známý tím, že zvyšuje svoji hru, když je to opravdu nejdůležitější, zejména na grandslamových turnajích.

Od světové jedničky se neočekává nic menšího, když na cestu směrem k obhajobě titulu na nadcházejícím Wimbledonu vykročí na středový kurt.

Ve svém úvodním střetu s Němcem si Srb nemůže dovolit být samolibý a jeho soupeř může být také mírně záludný a nebezpečný, pokud se mu podaří urvat set. Obhájce titulu by měl být opatrný, zejména proto, že na začátku března utrpěl v Indian Wells porážku Kohlschreibera ve dvou setech.

Výkon Djokoviče proti Kohlschreiberovi v jejich soutěži v prvním kole nám může poskytnout spravedlivý obraz o tom, jak dobře hraje po přestávce, a lehký náhled na jeho šance na zisk titulu i na nadcházejícím Wimbledonu.

Předpověď: Novak Djokovic vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak rozzářit temnou tekutinu. S pouhými několika přísadami můžete vytvořit tekutinu, která září pod UV černým světlem. Některé metody jsou ideální pro výrobu řešení záře ve tmě pro domácí žhavicí tyčinky nebo misky zářící vody ....

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Panthers vs Packers online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Modrý jíl zakázán, protože Nadal a Djokovič si přijdou na své

Jak si vyrobit pravé kubánské mojito. Tento osvěžující kubánský koktejl byl oblíbeným spisovatelem Earnestem Hemingwayem a je perfektní odpovědí na parný letní den. Zatímco na původním můžete najít bezpočet verzí a úprav ...

Luke Garza a č. 5 Iowa zahájili ve středu sezónu proti NC Central. Je to na síti Big Ten Network, ale tady je návod, jak můžete sledovat, pokud nemáte kabel.

Madison Keys otevírá svoji obhajobu titulu na turnaji Western & Southern Open proti formovanému Ons Jabeur. Obě ženy se nikdy předtím na turné nehrály.