Wimbledon 2021: Anastasia Pavlyuchenkova vs Ana Bogdan náhled, head-to-head & prediction

Anastasia Pavlyuchenkova

Anastasia PavlyuchenkovaPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (16) Anastasia Pavlyuchenkova vs Ana BogdanDatum: 29. června 2021Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : První kolo (kolo 128)Místo : Londýn, Velká BritánieKategorie : Grand Slam

Povrch : TrávaOdměna : 17 066 000 GBPŽivé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Anastasia Pavlyuchenkova vs Ana Bogdan náhled

16. nasazená Anastasia Pavlyuchenkova zahájí v úterý své tažení do Wimbledonu 2021 proti nenasazené Rumunce Ana Bogdanové.

Pavlyuchenkova dosáhla svého prvního grandslamového finále na Roland Garros před několika týdny a vstoupí do Wimbledonu s nadějí na další hluboký běh. To znamená, že špatně zahájila sezónu trávníků, když prohrála v prvním kole Eastbourne International.

Ana Bogdanová

Ana Bogdanová

Bogdan mezitím vstupuje do turnaje bez zápasů na trávě v letošním roce. Poslední zápas, který hrála, byl na Roland Garros, kde ve třetím kole podlehla Paule Badosové.

Bogdan, který měl svou přelomovou sezónu v roce 2018, je posledních pár let sužována zraněními. Ukázala záblesky svého nejlepšího tenisu v Paříži a bude doufat v solidní show zde.

Anastasia Pavlyuchenkova vs Ana Bogdan proti sobě

Anastasia Pavlyuchenkova vede Ana Bogdanová 1: 0 v jejich současném vzájemném souboji. Rus na svém předchozím setkání na Shenzhen Open 2019 shodil pouze jednu hru.

Anastasia Pavlyuchenkova vs Ana Bogdan predikce

Pavlyuchenkova má hru na všech kurtech, která se dobře hodí na trávu

Pavlyuchenkova má hru na všech kurtech, která se dobře hodí na trávu

Anastasia Pavlyuchenkova přichází z porážky v prvním kole v Eastbourne proti případné šampionce Jeleně Ostapenkové. Rusův výkon v tomto zápase však nebyl skutečným ukazatelem jejích schopností na povrchu.

Má silnou hru pro všechny hřiště, která se dobře hodí na trávu; Pavlyuchenkova může zasáhnout míč naplocho a s velkým tempem. Je také pohodlná míchat věci a často se blíží k síti, aby rychle dokončila body.

Ana Bogdan má mezitím několik vlastních předností. Rumunský bekhend je obzvláště silná zbraň, která dokáže napáchat velké škody. Ale její podání zůstává slabou stránkou a mohla by se snažit ji ochránit před agresivním vracečem v Pavlyuchenkově.

Pokud dokáže Pavljučenková vyvinout tlak na Bogdanovo podání a důsledně mířit na forhend Rumunky, měla by z vítězství vyjít.

Předpověď: Anastasia Pavlyuchenkova vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Sascha Bajin dříve pracoval se Serenou Williamsovou a nyní věří, že Naomi Osaka, jeho současný chráněnec, by se mohl stát skvělým hráčem všech dob.

Tenis - French Open - Roland Garros - Richard Gasquet z Francie proti Andy Murray z Británie - Paříž, Francie - 1.6.2016. Ri.

Rafael Nadal obdržel od členů akademie ke svým 34. narozeninám dort s tematikou jílu. Nadal strávil lépe část posledních dvou desetiletí oslavou svých narozenin na Roland Garros, ale ne letos.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat fotbalové zápasy Notre Dame vs Bowling Green online, pokud nemáte kabel.

Možná se chcete obléknout jako starý člověk na roli ve hře, na speciální den oblékání ve škole nebo jen tak pro zábavu v deštivém dni. Ať už je důvod jakýkoli, existuje několik jednoduchých způsobů, jak můžete dát dohromady starý ...

Předkus je běžný zubní stav, ke kterému dochází, když se vaše zuby neshodují správně. Může se vyvinout v raných fázích dětství v důsledku návyků, jako je sání palce, tlačení jazyka proti zubům nebo rozšířené používání ...