Wimbledon 2021: Reilly Opelka vs Dominik Koepfer náhled, head-to-head & prediction

Reilly Opelka

Reilly Opelka

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (27) Reilly Opelka vs Dominik Koepfer

Datum: 28. června 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Načasování zápasu : Cca. 13:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Reilly Opelka vs Dominik Koepfer

Američan Reilly Opelka s velkým porcí zahajuje v pondělí kampaň ve Wimbledonu 2021 proti záludnému soupeři v podobě německého Dominika Koepfera.

Opelka a Koepfer spolu soutěží podruhé v kariéře v hlavním tahu travnatého hřiště Major. Zatímco Američan se v roce 2019 dostal do třetího kola, Němec ve druhém kole spadl.

Letos však Opelka bude obdivovat své šance na hluboký běh, protože mu byla předána laskavá remíza.

Třiadvacetiletý hráč nebude příliš znepokojen prohrou v úvodním kole proti Johnu Millmanovi na nedávno skončeném šampionátu královny, vzhledem k tomu, že většinu zápasu dominoval.

červené vysoké tenisky

Kromě toho předvedl hluboký běh ve čtyřhře, takže nebude chybět v tréninku zápasů. Opelka se spojil s Johnem Peersem a postoupil až do finále, než prohrál s Nicolasem Mahutem a Pierrem-Huguesem Herbertem.

Dominik Koepfer mezitím hrál ve Stuttgartu a Halle, ale v obou kolech prohrál v prvním kole. Zatímco Jurij Rodionov tvořil ve Stuttgartu Němce, krajan Alexander Zverev jej v Halle porazil.

Reilly Opelka vs Dominik Koepfer proti sobě

Dominik Koepfer

Dominik Koepfer

Dominik Koepfer se na turnaji ATP dvakrát střetl s Reilly Opelkou, přičemž oba časy vyhrál, včetně jejich posledního střetnutí na Madrid Masters. Koepfer tak vede head-to-head 2: 0. Němec ještě předá sadu Američanům.

Opelka a Koepfer se proti sobě postavili také třikrát na okruhu Challenger (dvakrát v roce 2018 a jednou v roce 2019), přičemž Američan vyhrál ve všech třech případech.

Wimbledonské setkání v prvním kole bude jejich prvním setkáním na trávě.

Predikce Reilly Opelka vs Dominik Koepfer

Grass je povrch, který vyhovuje velkým serverům, jako je Reilly Opelka. Američan by měl být schopen dominovat většině svých služebních her. Jeho velký forhend pravděpodobně také získá spoustu nákupů na čerstvě položenou trávu v All England Clubu.

Povrchu však mohl prospět i Koepfer, který má tendenci odpalovat míč extrémně plochý z obou křídel.

Opelka v minulosti bojovala proti hráčům, kteří zasáhli s velkou hloubkou, a to je taktika, kterou by Koepfer využil. Němec by měl také často nabíjet síť, vzít si čas od Američana a odhalit jeho pohyb.

To znamená, že pokud je podání Opelky v dobrém provozním stavu, měl by být schopen zajistit vítězství.

Předpověď: Reilly Opelka k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Fazolové klíčky jsou běžnou přísadou v mnoha asijských kuchyních a často se používají do salátů nebo praženic. Nejběžnější pocházejí z fazolí mungo, které jsou komerčně naklíčeny za specifických podmínek světlo-tma. Vypadají jako bílé kořeny ...

Dominic Thiem je v současné době jedním z nejkonzistentnějších hráčů na světě, protože se naučil efektivně využívat svou přirozenou sílu a schopnosti střílet.

Opelka je sebevědomá, ale zkušený Sandgren má ve hře novou americkou hvězdu vážnou výzvu.

Závěrečná událost roku v jílovém mistrovství Masters 1000 bude zahájena v Římě, protože Italian Open 2021 se koná od 10. do 17. května.

Televizní seriál „Nancy Drew“ se ve středu vrací na 2. sezónu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.

Taneční aerobik je zábavný způsob, jak spálit kalorie, a můžete to zvládnout v pohodlí domova! Pokud si nejste jisti, kde začít, zvládnutí několika základních pohybů a pochopení, jak zvýšit intenzitu, je skvělý způsob, jak získat ...