Wimbledonský šampion Farah podal prozatímní pozastavení kvůli pozitivnímu dopingovému testu

Robert Farah - oříznut

Kolumbijská hvězda čtyřhry Robert Farah

tejpování na tenisový loket

Kolumbijský šampión ve čtyřhře ve Wimbledonu a na US Open Robert Farah byl v úterý formálně uvalen na prozatímní pozastavení po jeho pozitivním testu na zakázaný steroid.

Mezinárodní tenisová federace (ITF) uvedla, že nejlépe umístěný mužský čtyřhra nevyužil svého práva tvrdit, proč by mu nemělo být dočasně zabráněno v soutěži.

Farah a ITF potvrdily pozitivní test mimo soutěž 14. ledna, kdy vyšlo najevo, že vzorek byl odebrán 17. října 2019 a obsahoval steroid Bolderone.

Není zařazen na probíhající Australian Open a obviňuje pozitivní test z kontaminovaného masa, přičemž kolumbijští farmáři často používají kolenní farmáře ke zvýšení růstu krav.

Z procesního hlediska byl Farah nyní do slyšení k vyřešení případu uvalen na povinné pozastavení.

ITF vydala prohlášení, které uvádí: „Robert Farah byl dočasně pozastaven podle čl. 8 odst. 3 písm. C) tenisového antidopingového programu 2019, a to až do doby, než bude při plném slyšení stanoveno obvinění proti němu ...“

Dodal: „Pan Farah měl (a ponechává si) právo obrátit se na předsedu nezávislého tribunálu svolaného k projednání jeho případu, proč by prozatímní pozastavení nemělo být uloženo, ale rozhodl se toto právo do dneška nevyužít.“

Farah, kterému bylo v pondělí 33 let, uzavřel partnerství se svým kolegou Kolumbijcem Juanem Sebastianem Cabalem k loňským dvěma grandslamovým vítězstvím.

Populární Problémy

Denis Shapovalov se v úvodním kole 2020 French Open utká s Gillesem Simonem. Francouz odešel do důchodu se zraněním v jejich jediném předchozím zápase na turné.

Seznam obsahuje některé z největších osobností tohoto sportu. .

Není to číslo 1 pro zahájení sezóny poprvé od roku 2015, Alabama otevírá sezónu proti Dukeovi v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Terence Crawford a Kell Brook se setkají v očekávané showdown v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z boje online.

Poranění kolen může být akutní (poškození vazů, chrupavek nebo šlach) nebo chronické (zánět šlach, burzitida nebo artritida). Mají celou řadu příčin: nesprávné zvedání těžkých předmětů, špatnou flexibilitu, špatnou obuv, svalovou slabost, selhání ...