Wimbledon: Čtyři nejlepší dramatické momenty v historii turnaje

#2 Poslední hra finále Wimbledonu 2013

Murray líbal wimbledonskou trofej v roce 2013Poslední hra Wimbledonu 2013 je považována za jednu z nejdramatičtějších her v historii tenisu.

rychle vyléčit tenisový loket

Andy Murray vzal první dva sety 6: 4, 7: 5 proti Novakovi Djokovicovi a podíval se na kurz, aby ukončil 77leté čekání Británie na šampiona dvouhry mužů.Po téměř třech hodinách měl Skot tři mistrovské body, protože dav netrpělivě očekával Murrayův okamžik vítězství. Bývalá světová jednička však nedokázala vzít ani jednoho z nich, protože Djokovič nadále statečně bojoval.

Tato hra měla vše, co si lze představit, protože Djokovič zachránil mistrovské body kombinací dovednosti a štěstí.

Srb dramaticky zachránil druhý mistrovský bod, když dosáhl vítězného návratu pomalého druhého podání. Djokovič poté odrazil další dva mečboly, což Murrayovi chybělo dva body od titulu, přičemž domácí publikum zůstalo bez řeči.Djokovičův duch a odhodlání mu přinesly body zlomu, ale Skot také ukázal odhodlání, když odrazil všechny body zlomu.

Nakonec se Djokovič po čtrnácti minutách docela neuvěřitelného dramatu podvolil a trefil bekhendem do sítě, čímž získal Murray svůj první wimbledonský titul.

Ve svém pozápasovém rozhovoru Skot hovořil o tom, jak si ani nepamatoval poslední zápas a podle Tima Henmana byl Andy v podstatě v šoku, což svědčí o odhodlání a vytrvalosti, které ukázal Murray.židle tenisové míčky

Finální hra začíná v 17:06

Populární Problémy

Řezbářský kámen je druh sochařství. Kámen se liší od ostatních médií v tom, že je obtížné jej dokonale tvarovat kvůli jeho hustotě a nepředvídatelnosti. Řezbářský kámen vyžaduje trpělivost a plánování. Tyto kroky použijte jako ...

Dnes večer je finálová epizoda 17. série „Project Runway“. Získejte přehled o tom, jak sledovat finále 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Barboza vs Gaethje a všechny zápasy UFC Philadelphia online bez kabelu.

Když se podíváme na hráče, s nimiž se Nadal pravděpodobně setká, pokud by vyhrál letošní Australian Open.

Ukrajinský Alexandr Dolgopolov v ohromujícím rozrušení porazil v Indian Wells obhájce titulu a světovou jedničku Rafaela Nadala 6-3, 3-6, 7-6 (5).