Jak sledovat Borat 2 online zdarma

Sacha Baron Cohen hraje ve druhém filmu Borat

Amazon Studios Sacha Baron Cohen hraje ve druhém filmu BoratSacha Baron Cohen vydává pokračování svého mockumentáře z roku 2006 Borat: Kulturní učení Ameriky za účelem prospěchu slavného národa Kazachstánu . To se nazývá Borat Následný Moviefilm a nyní je k dispozici na Amazon Prime .Pokud již máte Amazon Prime, můžeš se dívat Borat Následný Moviefilm právě tady . Pokud nemáte Amazon Prime, tak ano zde můžete zahájit 30denní bezplatnou zkušební verzi a pak se podívejte na film.Zde je další přehled všech vašich možností registrace a sledování na různých zařízeních:


Pokud máte Amazon Prime

Pokud chcete sledovat na počítači, ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Amazon Prime zamiřte sem a dívejte se Borat Následný Moviefilm .raketbalová raketa

Kromě toho můžete film sledovat v aplikaci Amazon Video na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různých chytrých televizích , Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.
Pokud nemáte Amazon Prime

Ke sledování filmu budete potřebovat předplatné Amazon Prime nebo Amazon Prime Video. Naštěstí je snadné se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi a existuje řada různých možností:

Amazon Prime : Kromě neomezeného streamování filmů a televizních pořadů Amazonu získáte například bezplatnou dvoudenní dopravu, streamování hudby a přístup do knihovny e-knih Amazonu. Ceny jsou buď 12,99 $ měsíčně, nebo 119 $ ročně, ale je to tak přichází s 30denní zkušební verzí zdarma .Video Amazon Prime : Pokud chcete pouze přístup k filmům a televizním pořadům Amazonu bez bezplatné dopravy a dalších doplňků, stojí to 8,99 $ měsíčně po vaše 30denní bezplatná zkušební verze .první tenisová raketa

Amazon Prime Student : Pokud jste student, můžete se zaregistrovat do Amazon Prime Student. Je to stejné jako Amazon Prime ale přichází s půlroční bezplatnou zkušební verzí a poté stojí buď 6,49 $ za měsíc, nebo 59 $ za rok.

Jakmile se zaregistrujete, tak může sledovat Borat Následný Moviefilm přímo na vašem počítači , nebo můžete sledovat v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.


Náhled „Borat Subsequent Moviefilm“Hrát si

Video Video související s tím, jak sledovat borat 2 online zdarma 2020-10-22T23: 53: 47-04: 00

Originál Borat mockumentary představoval Sacha Barona Cohena v roli Borata Sagdiyeva, fiktivního novináře z Kazachstánu, který cestoval Spojenými státy v reálném kontaktu s Američany. Baron Cohen získal za roli Zlatý glóbus a film získal nominaci na Globe za nejlepší film, muzikál nebo komedii a nominaci na Oscara za nejlepší adaptovaný scénář.

Úplný název navazujícího mockumentáře je Borat Následný Moviefilm: Dodání podivuhodného úplatku americkému režimu za účelem získání prospěchu, jakmile bude slavný národ Kazachstánu a opět v něm vystupuje baron Cohen jako Borat Sagdiyev. Navzdory tomu, že před lety řekl, že odešel do důchodu s postavou Borata, byl Cohen spatřen na konci roku 2019 a v létě 2020 při natáčení několika segmentů filmu, který byl oficiálně oznámen v září 2020.

Film již vyvolává polemiku o scéně představující Rudyho Giulianiho, kde s ním dělá rozhovor Boratova dcera Tutar v podání herečky Marie Bakalové. Tutar se představuje jako konzervativní novinář, aby vyslechla Giulianiho, a když rozhovor skončí, opře se o hotelovou postel a strčí si ruku do kalhot. Potom Borat vběhne do místnosti a říká: Je jí 15. Je na tebe příliš stará. Ale herečce je ve skutečnosti 24 let.Hrát si

Borat dává Jimmymu Kimmelovi inspekci koronaviru Borat vystupuje v pořadu, ale než to může oficiálně začít, donutí Jimmyho projít morovým dotazníkem, fyzickým vyšetřením a poté ho seznámí se svou dcerou Tutar, která opravdu chce jeho kalhoty. PŘIHLASTE SE k odběru nejnovějších #Kimmel: bit.ly/JKLSubscribe Sledujte průměrné tweety: bit.ly/KimmelMT10 Spojte se s Jimmym Kimmelem Živě online:… 2020-10-20T04: 25: 18Z

Giuliani tweetnul prohlášení v reakci na kontroverzi a napsal, že video The Borat je naprostý výmysl. Po sundání záznamového zařízení jsem si zastrčil košili. Nikdy před, během nebo po rozhovoru jsem nebyl nikdy nevhodný. Pokud Sacha Baron Cohen předpokládá něco jiného, ​​je lhářem chladným na kámen.

zahrát si tenis

Mezi další falešné rozhovory a vystoupení patří rozhovor barona Cohena s texaským komisařem pro zemědělství Sidem Millerem, přerušení zasedání Konzervativní politické akční konference, oklamání účastníků gruzínského kotilionu, hraní žertů při střelbě v Olympii, Washingtonu a natáčení neznámých scén v Los Angeles.

V recenzi, Řekl Nicholas Barber z BBC že je to strhaná relevance z titulků, díky čemuž je tak fascinující, a je to vroucí vztek v současné politice, díky kterému je tak vzrušující a Řekl Chris Hewitt z Minneapolis Star Tribune že na rozdíl od prvního filmu je tento spíše uspokojivým příběhem než sbírkou parodií.

Borat Následný Moviefilm nyní vychází na Amazon Prime.


Populární Problémy

Pokud jste zapálení pro jógu, oceňujete její přínosy pro zdraví a chcete se o tyto výhody podělit s ostatními lidmi, pak jste možná ideálním kandidátem na výuku jógy. Získáním certifikace a efektivním učitelem získáte ...

Jak chodit. Chůze je jedním z nejlepších cvičení s nízkým dopadem a je také jedním z nejlevnějších a nejpohodlnějších způsobů, jak se stát zdravějším; mnoho Američanů však chodí méně než polovinu denních doporučených kroků. Chůze může snížit váš ...

Tennessee basketbal konečně začíná svou sezónu utkáním proti Coloradu. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online naživo.

Michigan State a Ohio State se setkávají ve čtvrtích turnaje Big Ten. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Roger Federer měl ve svém úvodním kole pomalý start, ale ve svém zápase s Damirem Dzumhurem se bude snažit věci naolejovat! .