Přímý přenos Wisconsin vs Tennessee: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Basketbalový tým Tennessee Volunteers bude v sobotu hostit Wisconsin Badgers v Thompson-Boling Aréně.

Začátek hry je naplánován na 13:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Firesticku, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos CBS prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime CBS Channel, můžete poté sledovat živý přenos Wisconsin vs Tennessee na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

CBS (live in selected markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Wisconsin vs Tennessee na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Wisconsin vs Tennessee na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Wisconsin vs Tennessee na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled Wisconsin vs Tennessee

Dobrovolníci naposledy utrhli sérii dvou proher, když minulý týden překonali Jacksonville State Gamecocks 75-53, aby se v sezóně zlepšili na 8-3. Po zápase tým polil hlavního trenéra Ricka Barnese vodou v šatně, aby si připsal 700. vítězství v kariéře.

Opravdu jsem o tom nepřemýšlel, řekl Barnes Associated Press . Kdybych mohl, když jsem vešel do šatny, byl bych připraven, že mě ti chlapi zasáhnou vodou. Nebyl jsem Měl jsem být, protože byli velmi tichí.

Strážce Tennessee Jordan Bowden zaznamenal při střelbě 7 z 15 rekordních 19 bodů, přidal pár asistencí a 3 krade. Jeho babička zemřela o den dříve.

Věděl jsem, že moje babička bude chtít, abych dnes večer hrál, řekl Bowden, podle AP. Je to těžké, ale moje máma mi řekla, abych se soustředil, šel tam a pokud si chceš hrát, tak si zahraj (a) pokud ne, tak ne. Věděla, že chci hrát, a jsem rád, že jsme dnes vyhráli.

Vítězství bylo posledním zápasem na univerzitní kariéře strážce vols Lamonte ‘Turnera. Senior zaznamenal 8 bodů, zaznamenal 11 asistencí a poté oznámil, že bude podstupovat operaci končící pro syndrom hrudního vývodu.

jak zabalit rukojeť tenisové rakety

Je to pro mě těžké rozhodnutí, ale musím to udělat pro své zdraví, řekl Turner podle AP. Pokud to neudělám, může to být horší a podobné věci. Je to stejné zranění, jaké (strážce Orlanda Magic) Markelle Fultz způsobil. Jediným rozdílem je moje levé rameno, ne mé střelecké rameno, takže to není tak špatné.

Jezevci prohráli čtyři z pěti, než 21. prosince doma obsadili Milwaukee Panthers 83-64, čímž se zlepšili na 6–5 za rok.

Wisconsin vedl v polovině přestávky 43: 41.

Mysleli jsme si, že jsme byli ve druhém poločase lepší v defenzivě, více fyzických míčů, lepší přítomnost na obrazovce míče, hlavní trenér Wisconsinu Greg Gard, podle 247 Sport . Upravili jsme, kde náš velký byl s bodem živého plotu trochu agresivnější.

V první polovině byli příliš pohodlní a ve druhé polovině jsme je více narušili.

Jezevčí stráž D’Mitrik Trice vedl všechny účastníky s 31 body a dostal se tam na střelbu 11 ze 14. Během svých předchozích pěti soutěží vystřelil z pole dohromady 25,5%.

Pro něj to byla jen otázka solidní hry a zůstat v sobě, řekl Gard na 247 sportů. Pokud dokážete dostat míč dolů, je zřejmé, že to pomáhá, ale udělal také mnoho dalších dobrých věcí.


Populární Problémy

Chcete streamovat Kim Possible právě teď? Máme pro vás podrobné informace o tom, kam ji streamovat, obsazení, tvůrce a zábavná fakta o sérii.

Návrat podání Novaka Djokoviče si vybrali Murray i Monfils, zatímco stavěli svého dokonalého hráče. Murray pojmenoval forhend Rafaela Nadala a volej Rogera Federera, ale Monfils nevybral žádnou z Federerových ani Nadalových střel.

Novak Djokovic předvedl jeden ze svých dosud nejlepších výkonů Roland Garros, který v pátek v semifinále způsobil porážku 3: 6, 6: 3, 7: 6 (4) a 6: 2 třináctinásobnému šampionovi Rafaelu Nadalovi.

Teenageři a mladí dospělí mají tendenci se ve vztahu líbat. Existuje mnoho způsobů líbání, jako je francouzské líbání, ale někteří kluci prostě nevědí jak. Protože se nikdo nenarodil s vědomím, jak líbat, stačí se uvolnit, komunikovat a nechat tu chvíli ...

Suché, odlupující se lokty jsou nepříjemné-určitě vás zvýší sebevědomí, pokud se snažíte rozhýbat vzhled bez rukávů-a pokud se neléčíte, může se stát nepohodlným a bolestivým. Pokud vás trápí suché popraskané lokty, ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat E! show červeného koberce pro Met Gala 2019 online prostřednictvím živého přenosu.